yandex
  • Bize Ulaşın: 0555 899 05 48
responsive web tasarım nedir

Responsive Web Tasarım Nedir?

Hemen hemen her yeni müşteri bugünlerde web sitelerinin mobil versiyonunu istiyor. Mobil uyumlu tasarım her şeyden önce pratik olarak önemlidir. Android cihazlar için bir tasarım, iPhone için başka bir tasarım, iPad, netbook ve tüm ekran çözünürlükleri de uyumlu olmalıdır.

Web sitesi tasarımı ve geliştirme alanında, sonsuz yeni çözünürlüklere ve cihazlara ayak uydurma noktasına hızla yaklaşıyoruz. Birçok web sitesi için, her çözünürlük ve yeni cihaz için bir web sitesi sürümü oluşturmak imkansız veya en azından pratik değildir. Sadece bir cihazdan ziyaretçi kaybetme sonuçlarından muzdarip olsaydık, başka birinden ziyaretçi almanın yararına mı? yoksa başka bir seçenek var mı?

Responsive web tasarım, tasarım ve geliştirmenin, kullanıcının boyutuna, platformuna ve yönüne göre kullanıcının davranış ve ortamına cevap vermesi gerektiğini öne süren yaklaşımdır.

Responsive Tasarım Özellikleri

Uygulama, esnek bölümlerin ve düzenlerin, görüntülerin ve CSS medya sorgularının akıllıca kullanılmasının bir karışımından oluşur. Kullanıcı dizüstü bilgisayarından iPad'e geçerken, web sitesi otomatik olarak çözünürlük, resim boyutu ve komut dosyası oluşturma yeteneklerine uygun hale gelmelidir. Başka bir deyişle, web sitesi kullanıcının tercihlerine otomatik olarak cevap verecek teknolojiye sahip olmalıdır. Bu, piyasadaki her yeni araç için farklı bir tasarım ve geliştirme aşaması ihtiyacını ortadan kaldıracaktır.

Kukumav.Net web sitelerindeki her şeyin harika bir nedeni var. Günümüzün web sitesi kullanım deneyimi, hızlı bir tempoda değişiyor. Bu yüzden insanlar daha az zaman harcayıp en kısa sürede tüm platformlarla uyumlu bir web sitesi istiyorlar. Kukumav.Net olarak %100 mobil uyumlu web site tasarımları yapmaktayız. Responsive tasarım nedir hakkında hala aklınızda soru işaretleri varsa hemen bizi arayın!

Eğer siz de tüm cihazlarla uyumlu, responsive tasarım bir web sitesi oluşturmak isterseniz hemen Kukumav.Net ile iletişime geçiniz.

GÜNCEL KAMPANYALAR

Web sitesi tasarımı 699tl

Profesyonel web site tasarımı
KDV dahil sadece 699₺

Son gün: 31.12.2019

Web Tasarım

Hemen İncele!
Google kampanyası

Google Ads hesap kurulumu ve yönetimi sadece 299₺

Son gün: 31.12.2019

Google Adwords

Hemen İncele!
Sosyal Medya Kampanyası

Sosyal medya reklam kampanyası kurulumu sadece 249₺

Son gün: 31.12.2019

Sosyal Medya Yönetimi

Hemen İncele!