yandex
  • Bize Ulaşın: 0532 411 61 01

YouTube Reklamları

Dünyanın en popüler ikinci arama motoru olan YouTube, müşterilerin dikkatini çekmeye çalışan işletmeler için en güçlü platformlardan biridir. Youtube reklamları ile uygun maliyetli bir reklam kampanyası oluşturmak, marka bilinirliğiniz, ürün ve hizmet tanıtımlarınız için doğru bir seçim olabilir.

Hemen Teklif Al! Bize Ulaşın!

YouTube Reklamcılığı

YouTube aylık 1.9 milyar aktif kullanıcısı olan Google'dan sonra en büyük ikinci arama motorudur. Bu kullanıcıların 50 milyonu, her gün 576.000 saatlik videoyu YouTube'a yükleyen içerik oluşturucularıdır.

YouTube Video Reklamı Biçimleri

İnsanlar hergün video izlemek için YouTube'u ziyaret ediyor. Bu nedenle Youtube reklamları, hedef kitlenize ulaşmanın ve platformda bir marka oluşturmanın en etkili yolu olabilir.

Youtube'da TrueView reklamları, atlanamayan reklamlar ve tampon reklamlar olmak üzere 3 çeşit reklam türü vardır. TrueView reklamları, YouTube videolarının başında görünen atlanabilir reklamlardır. Atlanamayan reklamlar, adından da anlaşılabileceği üzere, video öncesinde veya video içinde gösterilen atlanamayan reklam biçimidir. Tampon reklamlar ise, atlanamayan reklamların en fazla altı saniye süren daha tolere edilebilir sürümüdür. YouTube videolarının sonunda görünürler ve bir 1000 gösterim başına maliyet temelinde ödenir.

Eğer siz de Youtube reklamlarının gücünden yararlanmak isterseniz hemen Kukumav.Net müşteri hizmetleri ile iletişime geçin!

Bize Ulaşın | En Uygun Teklifi Alın!

İşinizi büyütmek ister misiniz?

Sosyal medya varlığınızı yüksek kaliteli içerik, günlük etkinlik ve artan takipçi ile güçlendirin!