• Bize Ulaşın: 0532 411 61 01

YouTube Reklam Verme

Dünyanın en popüler ikinci arama motoru olan YouTube, müşterilerin dikkatini çekmeye çalışan işletmeler için en güçlü platformlardan biridir. Youtube reklamları ile uygun maliyetli bir reklam kampanyası oluşturmak, marka bilinirliğiniz, ürün ve hizmet tanıtımlarınız için doğru bir seçim olabilir.

Hemen Teklif Al! Bize Ulaşın!

YouTube Reklamları Nasıl Çalışır?

YouTube aylık 1.9 milyar aktif kullanıcısı olan Google'dan sonra en büyük ikinci arama motorudur. Bu kullanıcıların 50 milyonu, her gün 576.000 saatlik videoyu YouTube'a yükleyen içerik oluşturucularıdır.

YouTube Video Reklamı Biçimleri

İnsanlar hergün video izlemek için YouTube'u ziyaret ediyor. Bu nedenle Youtube reklamları, hedef kitlenize ulaşmanın ve platformda bir marka oluşturmanın en etkili yolu olabilir.

Youtube'da TrueView reklamları, atlanamayan reklamlar ve tampon reklamlar olmak üzere 3 çeşit reklam türü vardır. TrueView reklamları, YouTube videolarının başında görünen atlanabilir reklamlardır. Atlanamayan reklamlar, adından da anlaşılabileceği üzere, video öncesinde veya video içinde gösterilen atlanamayan reklam biçimidir. Tampon reklamlar ise, atlanamayan reklamların en fazla altı saniye süren daha tolere edilebilir sürümüdür. YouTube videolarının sonunda görünürler ve bir 1000 gösterim başına maliyet temelinde ödenir.

Eğer siz de Youtube reklamlarının gücünden yararlanmak isterseniz hemen Kukumav.Net müşteri hizmetleri ile iletişime geçin!

Bize Ulaşın | En Uygun Teklifi Alın!

İşinizi büyütmek ister misiniz?

Youtube varlığınızı reklam ve artan abone ile güçlendirin!

Youtube Reklam

Youtube'da Video Reklam Verme

Alanında uzman ve profesyonel ekibi ile Kukumav Net, doğru planlama ve konumlandırma ile markanızı ve firmanızı en düşük bütçelerle aradığınız hedef kitlenize en doğru noktada ulaştırmaktadır. Yalnızca firmanız için kurgulanmış olan ya da hazırda bulunan videolar sayesinde Dünyanın en çok ziyaretçi ve takipçi alan mecrasında markanızı ve firmanızı kolayca tanıtabilirsiniz. YouTube reklam ile çok daha uygun bütçelerle on binlerce gerçek hedef kitlenizden oluşan kullanıcıya reklam videonuzu izletebilirsiniz.

YouTube Reklam Verme Avantajları

Bir youtube kullanıcısı bir videoyu izlemeden önce ana ekranda olan video arama bölümüne sorgusunu girer. Vermiş olduğunuz YouTube reklam ile sizin videonuz en üst sıralarda reklam alanında gösterilir. Ya da kullanıcı kendi istediği herhangi bir videoyu izliyor. Video henüz başlamadan önce ya da videonun arasında reklamınızın ilk 5 saniyesini zorunlu olarak izler. 5. Saniyeden sonra ise eğer dilerse reklamı izlemeye devam eder ya da reklamı atlayabilir. Ancak kullanıcı o esnada reklamı atlasa dahi ilk 5 saniye içerisinde sizin markanızın ve firmanızın ismini duymuş olur.

YouTube Reklam İçin Doğru Adres

Siz de dünyanın en çok kullanılan araçlarından birisi olan YouTube’da reklam videolarınızı yayınlamak isterseniz Kukumav.Net ekibi ile sizi en doğru ifade eden video reklamlarınızı oluşturabilirsiniz. Ve YouTube kullanıcıları içerisinde yer alan hedef kitlenize kolayca ulaşabilirsiniz.