• Bize Ulaşın: 0555 899 05 48

SEO Hizmeti Nedir?

SEO hizmeti, Google, Yandex, Bing ve Yahoo gibi tüm büyük arama motorları, arama sonuçlarında içeriklerin, görsellerin ya da videoları üst sıralara çıkarmak için web sitelerinin içinde ve dışında yapılan arama motoru optimizasyon çalışmalarıdır.

Hemen Teklif Al! Bize Ulaşın!

Neden SEO Yaptırmalısınız?

1.

Büyük bütçeler ayırmanızı gerektirmez.

2.

Web sitenizin internette bulunmasını sağlar.

3.

Daha yüksek trafik ve dönüşümler verir.

SEO Avantajları Nelerdir?

İnternetin kalabalık dünyasında fark edilmek artık çok zor. Bir web sayfası, popüler bir konu hakkında etkileşimli ve anlaşılır bir şekilde yararlı bilgiler sağlayabilir ancak yine de birkaç ziyaretçiyi çekebilir. Trafiği iyileştirmenin en güvenilir yollarından biri, SEO hizmeti ile arama motoru sayfalarında yüksek puan elde etmektir.

İşletmeniz için SEO'nun birçok avantajı vardır. SEO'nuzu geliştirerek, arama motorlarındaki görünürlüğünüzü genişletmek için çalışabilirsiniz. Bu, daha fazla potansiyel müşteriye ulaşmanıza ve etkileşimde bulunmanıza yardımcı olur. Daha ilgi çekici ve etkili SEO odaklı içerikler oluşturarak, daha hedefli organik trafik getirme şansınızı artırabilirsiniz.

Kukumav.Net dijital pazarlama ekibimizle iletişime geçerek tüm taleplerinize uygun en iyi SEO hizmetini alacağınızdan emin olabilirsiniz.

Ücretsiz SEO Analizi için Hemen Formu Doldurun!

SEO'ya yaklaşımımız

SEO'yu 4 önemli bölgeye ayırıyoruz. Web site analiz raporunuza baktıktan sonra, sitenizin şu anda nerede ve nerede olması gerektiğine bakarak, 4 bölgenin geliştirilmesini sağlıyoruz.

1. İçerik Pazarlama

Hem arama motorları hem de site ziyaretçileri için optimize edilmiş içerik oluşturmanın sırrı, iyi yazılmış ve kitlenizle en alakalı konularla ilgili çeşitli türde içerik parçaları oluşturmaktır. İçeriğinizi ve dolayısıyla arama motoru sıralamalarınızı iyileştirmeye yardımcı olmak için odaklanabileceğiniz birkaç içerik türü aşağıda belirtilmiştir:

  Blog yazıları ve makaleleri
  Sosyal medya içeriği
  Nasıl yapılır kılavuzları
  Videolar ile desteklenen içerikler

2. Sayfa içi SEO

Sayfa üzerindeki SEO faktörleri, web sitenizde gerçekleşen öğelerdir. Bunlar, üzerinde tam kontrol sahibi olduğunuz şeylerdir, yani SEO için en iyi uygulamaları izleyerek zaman içinde bu faktörleri geliştirmek için çalışabilirsiniz.

 • Başlık Etiketi
 • Meta Açıklamaları  
 • Alt Başlıklar
 • Dahili Bağlantılar  
 • Resim Adları
 • Alt Etiketler

3. Site Mimarisi ve İçerik

Site içeriği, arama motoru sıralamalarınızda önemli bir rol oynasa da, sitenizin mimarisini de dikkate almanız önemlidir. Arama motorlarının sayfalarınızı ve içeriğinizi taramasını veya taramasını kolaylaştıran bir web sitesi tasarımı kullanmak istersiniz. Sayfalarınız arasında dahili bağlantılar oluşturmak ve site haritası oluşturmak, sitenizin taranabilirliğini geliştirmeye ve arama motorlarına içeriğinizi daha iyi anlamasına yardımcı olabilir.

4. Site Dışı SEO

Kuruluşunuzun üzerinde denetimi olan sayfa içi SEO öğelerine ek olarak, sıralamanızı etkileyebilecek sayfa dışı SEO faktörleri de vardır. Bu sayfa dışı faktörler üzerinde doğrudan kontrole sahip olmamanıza rağmen, bu faktörlere sahip olma şansınızı artırabilmenin yolları vardır.

 • Güven: Google, ziyaretçilerin güvenebileceği meşru bir siteniz olup olmadığını belirler.
 • Site Dışı Bağlantılar: Site dışı SEO oluşturmanın en popüler yollarından biri de backlink çalışmasıdır.
 • Sosyal Medya: Yayınladığınız daha kaliteli içerik sayesinde, kullanıcıların içeriğinizi başkalarıyla paylaşma olasılığı o kadar yüksek olur.

SEO Hizmetine Bugün Başlayın!

SEO'nuzu oluşturmada yardıma mı ihtiyacınız var? Arama motoru sıralamalarınızdan memnun değilseniz,
Kukumav.Net SEO ekibi, arama motoru sıralamalarınızı iyileştirmenize ve web sitenize daha alakalı organik trafik getirmenize yardımcı olacak ve en uygun SEO hizmeti fiyatları ile site seo çalışması yapmaktadır.

GÜNCEL KAMPANYALAR

Web sitesi tasarımı 699tl

Profesyonel web site tasarımı
KDV dahil sadece 699₺

Son gün: 31.03.2020

Web Tasarım

Hemen İncele!
Google kampanyası

Google Ads hesap kurulumu ve yönetimi sadece 299₺

Son gün: 31.03.2020

Google Adwords

Hemen İncele!
Sosyal Medya Kampanyası

Sosyal medya reklam kampanyası kurulumu sadece 249₺

Son gün: 31.03.2020

Sosyal Medya Yönetimi

Hemen İncele!