• Bize Ulaşın: 0532 411 61 01

SEO Hizmeti

SEO hizmeti, Google, Yandex, Bing ve Yahoo gibi tüm büyük arama motorları, arama sonuçlarında içeriklerin, görsellerin ya da videoları üst sıralara çıkarmak için web sitelerinin içinde ve dışında yapılan arama motoru optimizasyon çalışmalarıdır.

Hemen Bilgi Al! Detaylar >

Performans Garantili SEO

İnternetin kalabalık dünyasında fark edilmek artık çok zor. Bir web sitesi, popüler bir konu hakkında yararlı bilgiler sağladığı halde çok fazla trafik çekmiyorsa, trafiği iyileştirmenin en güvenilir yollarından biri, SEO çalışmaları ile arama motoru sayfalarında daha yüksek konuma gelmektir.

İşletmeniz için SEO'nun birçok avantajı vardır. SEO'nuzu geliştirerek, arama motorlarındaki görünürlüğünüzü genişletmek için çalışabilirsiniz. Bu, daha fazla potansiyel müşteriye ulaşmanıza ve etkileşimde bulunmanıza yardımcı olur. Daha ilgi çekici ve etkili SEO odaklı içerikler oluşturarak, daha organik trafik getirme şansınızı artırabilirsiniz.

SEO'da yeniyseniz ve SEO konusunda yapılan çalışmalar hakkında daha detaylı bilgi almak almak isterseniz, SEO nasıl yapılır makalemizi inceleyebilirsiniz.

Eğer SEO konusunda profesyonel bir desteğe ihtiyacınız varsa hemen performans garantili SEO hizmetimiz ile tanışın!

Kukumav.Net dijital pazarlama ekibimizle iletişime geçerek tüm taleplerinize uygun en iyi SEO hizmetini alacağınızdan emin olabilirsiniz.

Ücretsiz SEO Analizi için Hemen Formu Doldurun!

Neden SEO Yaptırmalısınız?

1.
Büyük bütçeler ayırmanızı gerektirmez.
2.
Web sitenizin internette bulunmasını sağlar.
3.
Daha yüksek trafik ve dönüşümler verir.

SEO HİZMETİMİZ

SEO'yu 3 önemli bölgeye ayırıyoruz ve bu 3 bölgenin geliştirilmesini sağlıyoruz.


SİTE İÇİ SEO

✓ Meta Title Düzenlemeleri

✓ Description Düzenlemeleri

✓ H1 ve Alt Başlıklar

✓ Görsel Alt Etiketleri

✓ Mevcut İçerik Düzenlemeleri

✓ Dahili Bağlantı Stratejileri

✓ Harici Bağlantı Stratejileri

YEREL SEO

✓ Yerel Odaklı Title Çalışmaları

✓ Yerel Odaklı Description Çalışmaları

✓ Yerel Odaklı Görsel Optimizasyonları

✓ Sosyal Medya Metaları

✓ Yerel Yapısal Veriler

✓ Google, Yandex, Apple Harita Kaydı

✓ Yerel Rehberlere Ekleme

TEKNİK SEO

✓ Kalıcı Bağlantı Yapısı

✓ Canonical Link Hataları

✓ 404 Hata Kontrolleri

✓ Yapısal Veri Kullanımı

✓ Robots ve Sitemap Hataları

✓ Site Hızlandırma Önerileri

✓ HTTP Protokol Ayarları


NELER YAPIYORUZ?

SEO, arama motorlarındaki sıralamaları geliştirmek, web sitesi trafiğini artırmak ve arama motorlarında bilinirliği artırmak ve markalaşmak için gerekli teknik ve yaratıcı unsurları kapsar. Site içi SEO, yerel SEO, negatif SEO, uluslararası SEO, teknik SEO yapısını ele alarak SEO çalışmaları gerçekleştiriyoruz ve SEO için en iyi uygulamaları izleyerek zaman içinde bu faktörleri geliştirmek için çalışıyoruz.

Mobil Kullanılabilirlik Hataları

Google Search Console aracı ile sitenizin mobil kullanılabilirlik sorunlarını tespit ediyoruz ve mevcut tüm mobil kullanılabilirlik sorunları çözümü için geliştirmeler yapıyoruz.

Backlink Çalışmaları

Bir web sitesi başka bir siteden bahsettiğinde ve web sitesine bağlantı vermesine backlink denir. Google’da organik sıralama söz konusu olduğunda, backlink hala herhangi bir SEO başarısı için kritik öneme sahiptir. Web siteniz için en popüler web sitelerinde backlink çalışmaları yapıyoruz.

Blog Paylaşımları ile Trafik Çekmek

İşletmenizle alakalı konuları belirleyip, en popüler başlık ve anahtar kelimelerle ilgili makale yazıyoruz ve düzenli zamanlarla blog paylaşımları gerçekleştirip web site trafiğinizi arttırıyoruz.

Dahili Bağlantı Stratejileri

Alakalı konular içeren sayfaları, sayfa için de önemli olan anahtar kelimelere bağlıyoruz. Sayfalarınızın iyi bir dahili bağlantı yapısına sahip olduğundan ve iç bağlantılarınızın faydalı bağlantı metinlerine sahip olduğundan emin olabilirsiniz.

Search Consol Kapsam Hataları

Google Search Console ile sitenizdeki hangi sayfaların dizine eklendiğiyle ilgili araştırma yapıyoruz ve web site kapsam hatalarınızı tespit edip tüm kapsam hatalarını düzeltiyoruz.

Yeni Anahtar Kelime Oluşumu

İçerik stratejinize rehberlik etmek için anahtar kelime araştırmalarına yeterince zaman ayırdığımızdan emin olabilirsiniz. Bunu yaparak, web sitenizi gelecekte nereye götürmek istediğinize ve içeriğinizi nasıl şekillendireceğimizi birlikte belirliyoruz.


Spam Link Kontrolü

Bir bağlantının güvenli olup olmadığı web siteniz için çok önemlidir. Web sitenize gelen spam linkleri kontrol edip Google Disavow Tools ile siteniz için zararlı bağlantı gönderen siteleri engelliyoruz.

Tanıtım Yazıları

Sitenizi tanıtmak, web site trafiğinizi arttırmanın en iyi ve en kolay yoludur. Site tanıtımını işletmenizi, ürünlerinizi ve hizmetlerinizi tanıtmak için popüler web sitelerinde yapıyoruz. İşinizle alakalı forum tanıtım yazıları yazarak potansiyel müşterilerinize ulaşmanızı sağlıyoruz.

Firma Rehberi Kaydı

En popüler güncel firma rehberi sitelerine, firma bilgilerinizi ekliyoruz. Böylece internetteki varlığınızı arttırarak, Google gibi arama motorlarındaki görünürlüğünüzü arttırıyoruz.

SEO Çalışmasına Bugün Başlayın!

SEO oluşturmada yardıma mı ihtiyacınız var? Arama motoru sıralamalarınızdan memnun değilseniz,
Kukumav.Net, arama motoru sıralamalarınızı iyileştirmenize ve web sitenize daha alakalı organik trafik getirmenize yardımcı olacak ve en uygun SEO hizmeti fiyatları ile site SEO çalışması yapmaktadır.

Hemen Teklif Al