• Bize Ulaşın: 0555 899 05 48

SEO Hizmeti Nedir?

SEO hizmeti, Google, Yandex, Bing ve Yahoo gibi tüm büyük arama motorları, arama sonuçlarında içeriklerin, görsellerin ya da videoları üst sıralara çıkarmak için web sitelerinin içinde ve dışında yapılan arama motoru optimizasyon çalışmalarıdır.

Hemen Teklif Al! Bize Ulaşın!

Neden SEO Yaptırmalısınız?

1.

Büyük bütçeler ayırmanızı gerektirmez.

2.

Web sitenizin internette bulunmasını sağlar.

3.

Daha yüksek trafik ve dönüşümler verir.

SEO Avantajları Nelerdir?

İnternetin kalabalık dünyasında fark edilmek artık çok zor. Bir web sayfası, popüler bir konu hakkında etkileşimli ve anlaşılır bir şekilde yararlı bilgiler sağlayabilir ancak yine de birkaç ziyaretçiyi çekebilir. Trafiği iyileştirmenin en güvenilir yollarından biri, SEO hizmeti> ile arama motoru sayfalarında yüksek puan elde etmektir.

İşletmeniz için SEO'nun birçok avantajı vardır. SEO'nuzu geliştirerek, arama motorlarındaki görünürlüğünüzü genişletmek için çalışabilirsiniz. Bu, daha fazla potansiyel müşteriye ulaşmanıza ve etkileşimde bulunmanıza yardımcı olur. Daha ilgi çekici ve etkili SEO odaklı içerikler oluşturarak, daha hedefli organik trafik getirme şansınızı artırabilirsiniz.

Kukumav.Net dijital pazarlama ekibimizle iletişime geçerek tüm taleplerinize uygun en iyi SEO hizmetini alacağınızdan emin olabilirsiniz.

Ücretsiz SEO Analizi için Hemen Formu Doldurun!

SEO HİZMETİMİZ

SEO'yu 3 önemli bölgeye ayırıyoruz. Sitenizin şu anda nerede ve nerede olması gerektiğine bakarak, 3 bölgenin geliştirilmesini sağlıyoruz.


SAYFA İÇİ SEO

✓ Sayfa Title Düzenlemeleri

✓ Sayfa Description Düzenlemeleri

✓ H1 ve Alt Başlıklar

✓ Görsel Alt Etiketleri

✓ Tekrar Eden İçerikler

TEKNİK SEO

✓ URL Yapısı

✓ Sayfa Yanıt Süresi

✓ Sayfa Durum Kodları

✓ Sitemap Oluşturma

✓ Robots.txt Düzenlemeleri

SİTE YAPISI

✓ Anasayfa Bağlantı Mesafesi

✓ Yönlendirmeler

✓ Canonical Link Hataları

✓ Anchor Text Hataları

✓ Kırık Link Kontrolü


NELER YAPIYORUZ?

SEO, arama motorlarındaki sıralamaları geliştirmek, web sitesi trafiğini artırmak ve arama motorlarında bilinirliği artırmak ve markalaşmak için gerekli teknik ve yaratıcı unsurları kapsar. Sayfa içi SEO, Teknik SEO ve web sitenizin yapısını ele alarak SEO Çalışmaları gerçekleştiriyoruz ve SEO için en iyi uygulamaları izleyerek zaman içinde bu faktörleri geliştirmek için çalışıyoruz.

Rakip Analizi

Rakip analizi, firma pazarlama planınızın önemli bir parçasıdır. Yapacağımız rakip analiziyle, ürün veya hizmetinizi neyin benzersiz kıldığını, hedef kitlemizi çekmek için hangi özellikleri kullanacağımızı belirliyoruz.

Mobil Kullanılabilirlik Hataları

Google Search Console aracı ile sitenizin mobil kullanılabilirlik sorunlarını tespit ediyoruz ve mevcut tüm mobil kullanılabilirlik sorunları çözümü için geliştirmeler yapıyoruz.

Backlink Çalışmaları

Bir web sitesi başka bir siteden bahsettiğinde ve web sitesine bağlantı vermesine backlink denir. Google’da organik sıralama söz konusu olduğunda, backlink hala herhangi bir SEO başarısı için kritik öneme sahiptir. Web siteniz için en popüler web sitelerinde backlink çalışmaları yapıyoruz.

Blog Paylaşımları ile Trafik Çekmek

İşletmenizle alakalı konuları belirleyip, en popüler başlık ve anahtar kelimelerle ilgili makale yazıyoruz ve düzenli zamanlarla blog paylaşımları gerçekleştirip web site trafiğinizi arttırıyoruz.


Dahili Bağlantı Stretejileri

Alakalı konular içeren sayfaları, sayfa için de önemli olan anahtar kelimelere bağlıyoruz. Sayfalarınızın iyi bir dahili bağlantı yapısına sahip olduğundan ve iç bağlantılarınızın faydalı bağlantı metinlerine sahip olduğundan emin olabilirsiniz.

Search Consol Kapsam Hataları

Google Search Console ile sitenizdeki hangi sayfaların dizine eklendiğiyle ilgili araştırma yapıyoruz ve web site kapsam hatalarınızı tespit edip tüm kapsam hatalarını düzeltiyoruz.

Yeni Anahtar Kelime Oluşumu

İçerik stratejinize rehberlik etmek için anahtar kelime araştırmalarına yeterince zaman ayırdığımızdan emin olabilirsiniz. Bunu yaparak, web sitenizi gelecekte nereye götürmek istediğinize ve içeriğinizi nasıl şekillendireceğimizi birlikte belirliyoruz.

Sosyal İmleme

En popüler sosyal yer imi web sitelerine, firma web site bağlantınızı ekliyoruz. Böylece kullanıcıların belirli bir kategoriye ait işletmeleri incelerken sizi farkedip, işletmenize göz atmasına olanak tanır.


Anahtar Kelime Boşluğu Analizi

Anahtar kelime boşluğu analizi, rakipleriniz ile rekabet ettiğiniz anahtar kelimeleri belirlemek için birden daha fazla rakibin karşılaştırılması stratejisidir. Sizin için en iyi araçlarla anahtar kelime boşluğu analizi yapıyoruz.

Spam Link Kontrolü

Bir bağlantının güvenli olup olmadığı web siteniz için çok önemlidir. Web sitenize gelen spam linkleri kontrol edip Google Disavow Tools ile siteniz için zararlı bağlantı gönderen siteleri engelliyoruz.

Tanıtım Yazıları

Sitenizi tanıtmak, web site trafiğinizi arttırmanın en iyi ve en kolay yoludur. Site tanıtımını işletmenizi, ürünlerinizi ve hizmetlerinizi tanıtmak için popüler web sitelerinde yapıyoruz. İşinizle alakalı forum tanıtım yazıları yazarak potansiyel müşterilerinize ulaşmanızı sağlıyoruz.

Firma Rehberi Kaydı

En popüler güncel firma rehberi sitelerine, firma bilgilerinizi ekliyoruz. Böylece internetteki varlığınızı arttırarak, Google gibi arama motorlarındaki görünürlüğünüzü arttırıyoruz.

SEO Hizmetine Bugün Başlayın!

SEO oluşturmada yardıma mı ihtiyacınız var? Arama motoru sıralamalarınızdan memnun değilseniz,
Kukumav.Net SEO Ajansı, arama motoru sıralamalarınızı iyileştirmenize ve web sitenize daha alakalı organik trafik getirmenize yardımcı olacak ve en uygun SEO hizmeti fiyatları ile site SEO çalışması yapmaktadır.

Detaylı Bilgi için Hemen
0555 899 05 48 Bizi Arayın!