• Bize Ulaşın: 0212 706 50 25

SEO Hizmeti

SEO hizmeti, Google, Yandex, Bing ve Yahoo gibi tüm büyük arama motorları, arama sonuçlarında içeriklerin, görsellerin ya da videoları üst sıralara çıkarmak için web sitelerinin içinde ve dışında yapılan arama motoru optimizasyon çalışmalarıdır.

Hemen Bilgi Al! Detaylar >

SEO Hizmeti ile Sitenizi Zirveye Taşıyalım!

Kukumav.Net SEO hizmeti kapsamında alacağınız hizmetleri şu şekilde sıralayabiliriz.

  • ✓ Kaliteli İçerik Oluşturma
  • ✓ Site İçi SEO Çalışmaları
  • ✓ Teknik SEO Optimizasyonları
  • ✓ Yerel SEO Çalışmaları
  • ✓ Site Dışı SEO Çalışmaları
  • ✓ Kaliteli Backlink Çalışmaları
  • ✓ Uluslararası SEO Çalışmaları
  • ✓ Negatif SEO Kontrolü
  • ✓ Aylık Raporlamalar

Eğer SEO konusunda profesyonel bir desteğe ihtiyacınız varsa hemen performans garantili SEO hizmetimiz ile tanışın!

Aylık SEO paketlerimizi inceleyerek işletmenizin ihtiyaçlarınıza en uygun tercihi yapabilirsiniz. Bilgi için bizimle İletişime geçin!

SEO paketleri

SEO PAKETLERİ

Performans Garantili SEO Hizmeti

SEO, daha fazla potansiyel müşteriye organik olarak ulaşmanıza ve etkileşimde bulunmanıza yardımcı olur. Bir web sitesi yeteri kadar trafik almıyorsa, trafiği iyileştirmenin en güvenilir yollarından biri performans garantili SEO çalışmalarıdır.

Garantili SEO Hizmeti

Kukumav.Net ekibimizle İletişime geçerek tüm taleplerinize uygun en iyi SEO hizmetini alacağınızdan emin olabilirsiniz.

Ücretsiz SEO Analizi için Hemen Formu Doldurun!

Neden SEO Yaptırmalısınız?

1.
Büyük bütçeler ayırmanızı gerektirmez.
2.
Web sitenizin internette bulunmasını sağlar.
3.
Daha yüksek trafik ve dönüşümler verir.

SEO'DA NELER YAPIYORUZ?

Kukumav.Net olarak site içi SEO, yerel SEO, negatif SEO, uluslararası SEO, site dışı SEO ve teknik SEO yapısını ele alarak SEO çalışmaları gerçekleştiriyoruz ve SEO için en iyi uygulamaları izleyerek zaman içinde bu faktörleri geliştirmek için çalışıyoruz.

Kullanıcı Deneyimi Geliştirmeleri

Web sitenizin kullanıcı deneyimi optimizasyonu için içerik okunabilirliği geliştirmeleri, yazı tipi geliştirmeleri, navigasyon optimizasyonu, harekete geçirici mesajlar ve ilgi çekici görsel çalışmalar ile dönüşüme yönlendirme, ara yüz UX / UI geliştirmeleri ve web site tema optimizasyonları sağlıyoruz.

İçerik Stratejisi Oluşturma

İçerik stratejinize rehberlik etmek için anahtar kelime araştırmalarına yeterince zaman ayırdığımızdan emin olabilirsiniz. Bunu yaparak, web sitenizi gelecekte nereye götürmek istediğinize ve içeriğinizi nasıl şekillendireceğimizi birlikte belirliyoruz.

Mobil Kullanılabilirlik Hataları

Google Search Console aracı ile sitenizin mobil kullanılabilirlik sorunlarını tespit ediyoruz ve mevcut tüm mobil kullanılabilirlik sorunları çözümü için geliştirmeler yapıyoruz.

Bağlantı Stratejileri

Alakalı konular içeren sayfaları, önemli olan sayfa ve anahtar kelimelerle bağlıyoruz. Sayfalarınızın iyi bir dahili bağlantı ve harici bağlantı yapısına sahip olduğundan ve içeriklerinizin faydalı bağlantılarla desteklendiğinden olduğundan emin olabilirsiniz.

Search Consol Optimizasyonları

Google Search Console ile sitenizdeki hangi sayfaların dizine eklendiğiyle ilgili araştırma yapıyoruz. Sayfa index sorunlarını, önemli web verilerini, tarama bütçesini, sayfa deneyimini, mobil kullanılabilirlik ve web site kapsam hatalarınızı tespit edip Search Console optimizasyonlarınızı gerçekleştiriyoruz.

Zararlı Backlink Temizleme

Bir bağlantının güvenli olup olmadığı web siteniz için çok önemlidir. Web sitenize gelen spam backlinkleri Semrush & Ahrefs gibi SEO araçları ile kontrol edip Google Disavow Tools ile siteniz için zararlı bağlantı gönderen siteleri engelliyoruz.

Harita Optimizasyon Çalışmaları

Google Harita, Apple Harita, Yandex Harita başvurularını yaparak süreci takip ediyoruz ve mevcut haritalarınızın optimizasyonlarını gerçekleştirerek, aktif kullanılmasını sağlıyoruz.

Reklam Çalışmaları

İşletmenizin SEO'sunu desteklemek için E-posta ve SMS pazarlama hizmeti sunuyor, işletmeniz için bölgesel reklamlar hazırlayarak Google iş ortağı sitelerde yayınlıyoruz. Sitenizi daha önceden ziyaret eden kullanıcılara Google Ads yeniden pazarlama reklamları veriyoruz.

Backlink Çalışmaları

Bir web sitesi başka bir siteden bahsettiğinde ve web sitesine bağlantı vermesine backlink denir. Google’da organik sıralama söz konusu olduğunda, backlink hala herhangi bir SEO başarısı için kritik öneme sahiptir. Web siteniz için en popüler web sitelerinde backlink çalışmaları yapıyoruz.

Blog & Makale Oluşturma

İşletmenizle alakalı blog kategorilerini, konularını belirleyip, kullanıcılar tarafından en çok aranan, popüler ve arama hacmi olan başlık ve anahtar kelimelerle makaleler hazırlıyoruz ve düzenli ve planlı blog paylaşımları gerçekleştirip web sitenizin trafiğini arttırıyoruz.

Tanıtım Çalışmaları

İşletmenizi ve hizmetlerinizi tanıtmak için popüler web sitelerini kullanıyoruz. Sektörünüzle alakalı yerel rehberlere kayıt olarak, tanıtım yazıları yazarak ve etkili videolar hazırlayarak potansiyel müşterilerinize ulaşmanızı sağlıyoruz.

Analiz Uygulamaları Kurulumu

Google Search Consol, Google Analytics 4, Yandex Metrica, Bing İşletmeler, Tag Manager gibi uygulamalarla veri analizleri sağlıyor, trafik ölçümleri, kullanıcı deneyimi geliştirmeleri ve dönüşüm etkinliklerini takip ediyoruz.

SEO Çalışmasına Bugün Başlayın!

SEO stratejisi oluşturmakda desteğe mi ihtiyacınız var? Arama motoru sıralamalarınızdan memnun değilseniz,
Kukumav.Net, arama motoru sıralamalarınızı iyileştirmenize ve web sitenize daha alakalı organik trafik getirmenize yardımcı olacak ve en uygun SEO hizmeti fiyatları ile site SEO çalışması yapmaktadır.

Hemen Teklif Al

SIKÇA SORULAN SORULAR

Sizin için özenle hazırladığımız SEO paketleri en uygun fiyatlarla hizmetinize sunulmuştur. SEO hizmeti fiyatlarımıza SEO paketleri bölümünden ulaşabilirsiniz. E-ticaret siteleri ve çok dilli uluslararası siteler için teklif formunu doldurabilir veya iletişim kanallarımızdan bize ulaşabilirsiniz.
Telefonda veya Zoom ile toplantı yapılır. Sizi ve işletmenizi ve hedeflerinizi anlamaya çalışırız, gerekli ön bilgileri edindikten sonra aylık SEO hizmet planı kapsamında çalışmalara başlanır ve yapılan çalışmalar raporlanarak aylık toplantı yapılır.
Evet, sayfa veya makale sayınıza göre başlangıçta mevcut içeriklerinizi yeniden düzenleyip SEO uyumlu hale getireceğiz.
Web sitenizin sayfa yanıt süresi, açılış hızı için çalışmalar yapacağız. Canonical sorunları, 404 hatası veren sayfaları düzelteceğiz. Tema ile ilgili sorunlar için teknik ekibinize yapılması gerekenleri ileteceğiz.
İlk ay site içi SEO ve teknik SEO ile ilgili işlemleri tamamlayacağız. Sonraki aylarda, web sitenizin ihtiyacına göre en az aylık 5 adet makale yazılıp blog paylaşımları yapılacak ve site dışı tanıtım yazıları sağlanacak.
İlk ay site içi SEO çalışmaları tamamlanacak. Daha sonra aylık, en az 30 farklı firma rehberi ile DA PA oranı yüksek sosyal paylaşım ve profil sitelerinden backlink sağlanacaktır.
Evet, Web siteniz için SEO çalışması yapması için görevlendirilen ekiple WhatsApp grubu kurulacak ve buradan iletişime geçebileceksiniz.
Siteniz ile ilgili optimizasyon çalışmalarını yaparken 30 günde bir size rapor göndereceğiz, ardından rapora ilişkin değerlendirmelerimizi her ay Zoom toplantısı, telefon, WhatsApp veya email ile yapacağız.
SEO hizmetini profesyonel olarak sunan hiçbir ajans size arama motorları ile ilgili sıralama sözü veremez. Ancak biz Kukumav.Net olarak performans garantisi veriyoruz. SEO çalışmalarına başlamadan önceki istatistiklere göre daha fazla gösterim, tıklama performans artışı vadediyoruz.
Genel olarak sözleşmede aksi belirtilmedikçe, ödemeleri projesinin başlangıcında ödersiniz. 3 aylık 6 aylık, yıllık çalışmalarda indirim imkanı, kredi kartı ile ödeme ve taksit koşulları için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Daha fazla müşteri ister misiniz?

SEO hizmetimiz ile daha fazla trafik ve dönüşüm elde edin!

WhatsApp Web