• Bize Ulaşın: 0555 899 05 48

Web Tasarım Nedir?

Web tasarım, internette görüntülenen web sitelerinin tasarımını ifade eder. Genellikle yazılım geliştirme yerine web sitesi geliştirmenin, masaüstü, mobil ve tablet tarayıcıları için kullanıcı deneyimi yönlerini ifade eder.

Hemen Teklif Al! Bize Ulaşın!

Web Sitesi Tasarımı

Profesyonelce tasarlanmış bir web sitesi her türlü iş için etkili olabilir. Bir web sitesinin planlanması, geliştirilmesi ve tanıtımı uygun bir şekilde yapılmalıdır. Başarılı bir web sitesi tasarımı, tüm ihtiyaçları karşılayacak ve tüketicilerin bakış açılarını anlayabilecektir.

Kukumav.Net web sitelerindeki her şeyin harika bir nedeni var. Günümüzün web sitesi kullanım deneyimi, hızlı bir tempoda değişiyor. Bu yüzden insanlar daha az zaman harcayıp en kısa sürede tüm platformlarla uyumlu bir web sitesi tasarımı istiyorlar.

Web tasarım, bir web sitesinin yapımında ve bakımında kullanılan birçok farklı beceri, standart ve disiplin gerektirir. Kukumav.Net olarak web sitesi tasarımı adı altında web ve grafik tasarım, arayüz tasarımı, yazarlık, standart kodlama ve arama motoru optimizasyonu hizmetlerini sunmaktayız.

Bir web sitesi tasarımı oluştururken, en iyi uygulama standartlara uyum sağlamak olacaktır. Kukumav.Net web tasarım ajansı olarak en iyi web tasarım örnekleri ile W3C standartlarına uygun, mobil ve SEO uyumlu, ihtiyacınız olan hizmete göre özel gereksinimlerinize ve tercihlerinize bağlı olarak, bütçenize uygun kurumsal web tasarım hizmeti sunabiliriz.

Kukumav.Net web tasarım firması olarak tüm taleplerinize uygun, en iyi ve en ucuz web tasarım fiyatları ile hizmetinizdeyiz.

Referanslarımız için hemen WhatsApp'tan iletişime geçin!

Bize Ulaşın | En Uygun Teklifi Alın!

Neden bir web sitesine ihtiyacımız var?

1.

Online Broşür:

Şirketler, broşürler oluşturup bunları dağıtarak milyonlarca lira para harcadılar. Bir web sitesine sahip olmakla bunu tamamen atlayabilirsiniz. Potansiyel müşterileriniz sizi ve ürünlerinizi çevrimiçi olarak bulabilir.

2.

Daha Fazla Müşteri:

İnterneti her gün 2,5 milyardan fazla kişi kullanıyor ve bunların yaklaşık %90'ı bir şeyler satın aldı ya da son 12 ayda bir şirket ile iletişim kurdu. Yani bir web sitesi sahibi olmadan, pastanın büyük bir parçasını kaçırıyor olacaksınız.

3.

Gösteriş Etkisi:

İnsanların işini tanıdığında hissettiğin duyguyu biliyor musunuz? Bir web sitesine sahip olduğunuzda yaptığınız işleri gösterebilir ve işinizle gurur duyabilirsiniz.

Kullanıcı Dostu, Mobil Uyumlu Web Tasarım

Bir siteyi güzel ve görsel olarak çekici kılan web tasarımının temel öğelerinin yanı sıra, bir web sitesi de her zaman son kullanıcıyı dikkate almalıdır. Kukumav.Net olarak aşağıdaki faktörlere dikkat edilerek kullanıcı dostu ve mobil uyumlu web siteleri oluşturuyoruz.

Kurumsal Web Tasarım Ajansı

Kukumav.Net kurumsal web tasarım ajansı olarak, tasarımda kullanılan görseller, kullanıcıların bilgileri kavramasına ve anlamasına basit ve hızlı bir şekilde etkileşime geçmesine yardımcı olabilir. Bu şekilde, sitenize gelen ziyaretçileri web sayfasında daha fazla zaman geçirmeye teşvik edebiliriz.


Mobil Uyumlu Tasarım

Özgün Web Tasarım

Kukumav.Net özgün web tasarım hizmetiyle tüm web sitelerini bootstrap tabanlıyla yapar ve HTML5 şablonları IE9, IE10, IE11, Firefox, Safari, Opera, Chrome gibi yeni ve eski sürüm tarayıcılar ile uyumlu, büyük ekranlar, akıllı telefonlar, windows, android ve ios tabanlı (iphone, ipad) mobil cihazlarda adaptif olma yeteneğine sahiptir.

SEO Uyumlu Web Tasarım

HTML şablonu ve SEO'nun en iyi uygulamalarının doğru bir şekilde kullanımıyla ilgili siz değerli müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamaktadır.
Akıllıca uygulanan en iyi SEO uygulamaları, Google, Bing, Yahoo gibi bir arama motoru, sitenizi arama motoru sonuç sayfasında üst sıralarda tutar.

Web Tasarım Fiyatları

Web tasarım fiyatları, web sitesi tasarımında site yapısı, menüler ve gezinme araçları, kullanıcıların nasıl bir web sitesi istediği dikkate alınarak belirlenir. Amaç, kullanıcının siteyi rahatça gezinmesine ve ihtiyaç duydukları bilgileri verimli bir şekilde bulmasına yardımcı olmaktır.


Web Sitenizi Oluşturmaya Bugün Başlayalım!

Web siteniz, pazarlama stratejinizin en önemli bileşenidir. Bir web sitesi online aktivitelerinizin merkezi olarak hizmet verir. Para kazanacak ya da para kaybedeceksiniz. En fazla dönüşümü oluşturmanıza yardımcı olacak web siteleri tasarlıyoruz. Bunu çekici bir tasarım, duyarlı tema ve kullanıcı dostu bir web sitesi sunarak yapıyoruz.

GÜNCEL KAMPANYALAR

Web sitesi tasarımı 699tl

Profesyonel web site tasarımı
KDV dahil sadece 699₺

Son gün: 31.03.2020

Web Tasarım

Hemen İncele!
Google kampanyası

Google Ads hesap kurulumu ve yönetimi sadece 299₺

Son gün: 31.03.2020

Google Adwords

Hemen İncele!
Sosyal Medya Kampanyası

Sosyal medya reklam kampanyası kurulumu sadece 249₺

Son gün: 31.03.2020

Sosyal Medya Yönetimi

Hemen İncele!