• Bize Ulaşın: 0555 899 05 48

Kurumsal Web Tasarım

Web tasarım, internette görüntülenen web sitelerinin tasarımını ifade eder. Web sitesi tasarımı yaptırarak işletmenizin internetteki varlığını güçlendirebilir, ürün ve hizmetlerinizi pazarlayabilirsiniz.

Hemen Teklif Al! Bize Ulaşın!

Profesyonel Web Sitesi Tasarımı

Profesyonelce tasarlanmış bir web sitesi her türlü iş için etkili olabilir. Bir web sitesinin planlanması, geliştirilmesi ve tanıtımı uygun bir şekilde yapılmalıdır. Başarılı bir web sitesi tasarımı, tüm ihtiyaçları karşılayacak ve tüketicilerin bakış açılarını anlayabilecektir.

Kukumav.Net web sitelerindeki her şeyin harika bir nedeni var. Günümüzün web sitesi kullanım deneyimi, hızlı bir tempoda değişiyor. Bu yüzden insanlar daha az zaman harcayıp en kısa sürede tüm platformlarla uyumlu bir web sitesi tasarımı istiyorlar.

Web tasarım, bir web sitesinin yapımında ve bakımında kullanılan birçok farklı beceri, standart ve disiplin gerektirir. Kukumav.Net olarak web sitesi tasarımı adı altında web ve grafik tasarım, arayüz tasarımı, yazarlık, standart kodlama ve arama motoru optimizasyonu hizmetlerini sunmaktayız.

Bir web sitesi tasarımı oluştururken, en iyi uygulama standartlara uyum sağlamak olacaktır. Kukumav.Net web tasarım ajansı olarak en iyi web tasarım örnekleri ile W3C standartlarına uygun, mobil ve SEO uyumlu, ihtiyacınız olan hizmete göre özel gereksinimlerinize ve tercihlerinize bağlı olarak, bütçenize uygun kurumsal web tasarım hizmeti sunabiliriz.

Kukumav.Net web tasarım firması olarak tüm taleplerinize uygun, en iyi ve en ucuz web tasarım fiyatları ile hizmetinizdeyiz.

Referanslarımız için hemen WhatsApp'tan iletişime geçin!

Bize Ulaşın | En Uygun Teklifi Alın!

Neden bir web sitesine ihtiyacımız var?

1.

Online Broşür:

Şirketler, broşürler oluşturup bunları dağıtarak milyonlarca lira para harcadılar. Bir web sitesine sahip olmakla bunu tamamen atlayabilirsiniz. Potansiyel müşterileriniz sizi ve ürünlerinizi çevrimiçi olarak bulabilir.

2.

Daha Fazla Müşteri:

İnterneti her gün 2,5 milyardan fazla kişi kullanıyor ve bunların yaklaşık %90'ı bir şeyler satın aldı ya da son 12 ayda bir şirket ile iletişim kurdu. Yani bir web sitesi sahibi olmadan, pastanın büyük bir parçasını kaçırıyor olacaksınız.

3.

Gösteriş Etkisi:

İnsanların işini tanıdığında hissettiğin duyguyu biliyor musunuz? Bir web sitesine sahip olduğunuzda yaptığınız işleri gösterebilir ve işinizle gurur duyabilirsiniz.

Kullanıcı Dostu, SEO ve Mobil Uyumlu Tasarım

Bir siteyi güzel ve görsel olarak çekici kılan web tasarımının temel öğelerinin yanı sıra, bir web sitesi de her zaman son kullanıcıyı dikkate almalıdır. Kukumav.Net olarak aşağıdaki faktörlere dikkat edilerek kullanıcı dostu ve mobil uyumlu web siteleri oluşturuyoruz.


Mobil Uyumlu Tasarım

Mobil Uyumlu Tasarım

Kukumav.Net tüm web sitelerini mobil uyumlu, bootstrap alt yapısıyla yapar ve tüm web siteleri Firefox, Safari, Opera, Chrome gibi yeni ve eski sürüm tarayıcılar ile uyumlu, büyük ekranlar, akıllı telefonlar, android ve IOS tabanlı (Iphone, Ipad) mobil cihazlarda uyumlu çalışır.

SEO Uyumlu Tasarım

Tüm web sitesi temalarımız SEO'nun en iyi uygulamalarının doğru bir şekilde kullanımıyla ilgili siz değerli müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamaktadır.
Akıllıca uygulanan SEO uygulamaları, Google, Yandex, Bing gibi arama motorlarında, sitenizi sonuç sayfasının üst sıralarında tutar.

Web Sitenizi Oluşturmaya Bugün Başlayalım!

Web siteniz, pazarlama stratejinizin en önemli bileşenidir. Bir web sitesi online çalışmalarınızın merkezi olarak hizmet verir. En fazla dönüşümü oluşturmanıza yardımcı olacak web siteleri tasarlıyoruz. Bunu çekici bir tasarım, responsive bir tema ve kullanıcı dostu bir web sitesi sunarak yapıyoruz.

Web sitesi yaptırmak ister misiniz?

Mobil uyumlu bir web sitesi ile ürünlerinizi kolayca pazarlayın!

GÜNCEL KAMPANYALAR

Web sitesi tasarımı 699tl

Profesyonel web site tasarımı
KDV dahil sadece 899₺

Son gün: 31.03.2021

Hemen İncele!
Google kampanyası

Google Ads hesap kurulum kampanyası sadece 299₺

Son gün: 31.03.2021

Hemen İncele!
Google 299TL Kampanyası

Sosyal medya reklam kampanyası kurulumu sadece 249₺

Son gün: 31.03.2021

Hemen İncele!