• Bize Ulaşın: 0212 706 50 25

E-Ticaret Yazılımları

Kukumav.Net olarak, uygun fiyatlarla SEO uyumlu e-ticaret yazılımları sunuyoruz. Markanızın imajı için sektörünüze en uygun, harika görünen e-ticaret siteleri satış yapmaya başlayın.

Hemen Bilgi Al! Detaylar >

E-Ticaret Mağazanızı Hemen Açın

Kukumav.Net olarak, özel veya hazır tasarım tercihlerinize bağlı olarak bütçenize en uygun fiyatlarla e-ticaret sitesi kurulumu sunabiliriz.

E-ticaret sitesi kurun

E-Ticaret Sitesi Fiyatları

E-ticaret mağazanızı kullanıma sunma sürecinde gerekli tüm çalışmaları sizin için yapıyoruz. E-ticaret sitenizin kurulması, ürün eklemeleri, fotoğraflar ve eticaret sitenizi canlı tutmak için yazılım ve içerik ekibimizle çalışıyoruz.

Siz de online bir mağaza açmak isterseniz, e-ticaret fiyatlarımız ve e-ticaret paketlerimiz hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçin!

İhtiyaçlarınıza göre özelleştirilmiş e-ticaret paketlerimiz için hemen bizimle İletişime geçin!

Bize Ulaşın | En Uygun Teklifi Alın!

Kaliteli E-ticaret sitesine sahip olmak;
1.
Ürünlerinizi daha fazla potansiyel müşteriye pazarlamanızı sağlar.
2.
Online müşterilerinize 7/24 satış yapabilme imkanı sağlar.
3.
Çok geniş ve farklı hedef kitlelere ulaşmanızı sağlar.

SIKÇA SORULAN SORULAR

Hizmeti satın aldıktan sonra ihtiyaçlarınıza uygun e-ticaret temasını birlikte belirleyip kurulum işlemine geçiyoruz. Site ile ilgili ürün içeriklerinizi bize ilettikten sonra 7 iş günü içinde e-ticaret mağazanızı aktif etmeyi hedefliyoruz.
Türkiye'de hizmet veren tüm bankaların sanal POS sistemlerini e-ticaret yazılımıza entegre edebiliriz. Ayrıca PayTR, iyzico, Shopier gibi sanal pos sistemlerini de tercih edebilirsiniz.
Evet, Trendyol, Hepsiburada, n11 gibi çeşitli pazaryeri entegrasyonları ile ürünlerinizi bu platformlarda da sergileyebilirsiniz. Böylece tek bir panel üzerinden tüm stoklarınızı kontrol edebilir ve yönetebilirsiniz.
Evet, yönetim paneli ile e-ticaret sitenizde temanızdaki değişiklik ve güncellemeleri kolayca yapabilirsiniz. Ayrıca tüm müşterilerimizin web sitelerindeki güncelleme ve değişiklikleri 1 yıl boyunca ücretsiz olarak yapmaktayız.
Evet, tüm e-ticaret sitesi paketlerinde haftalık yedekleme hizmeti bulunmaktadır. Ayrıca panel üzerinden kendiniz de istediğiniz zaman yedek oluşturabilirsiniz.
Kurumsal Web Tasarım
E-Ticaret sitesi açmak ister misiniz?

SEO uyumlu bir e-ticaret sitesi ile 7/24 satış yapın!

WhatsApp Web