yandex
  • Bize Ulaşın: 0532 411 61 01

Facebook Reklamları

İşletmeniz için Facebook reklam kampanyası oluşturmak için can atıyorsanız ve herhangi bir Facebook reklam bilgisine sahip değilseniz, doğru yere geldiniz. Kukumav.Net işletmeniz için en yaratıcı ve en etkili reklam kampanyaları oluşturmaktadır.

Hemen Teklif Al! Bize Ulaşın!

Facebook Reklamcılığı Nasıl Çalışıyor?

Facebook reklamları, reklam verenlerin bağlantı tıklamalarına, gösterimlere veya yönlendirme sayfası görüntülemelerine dayalı olarak ücretlendirildiği açık artırma sistemidir.

Facebook, kullanıcıları ürün ve hizmetlerinizle eşleştirmek için kullanıcı verilerini kullanır. Bu sayede kullanıcıların yaşına, cinsiyetine, lokasyonuna ve ilgi alanlarına göre hedef kitleler oluşturabilirsiniz. Ayrıca özel hedef kitleler ile de web sitenizi ziyaretmiş kullanıcılara, Facebook veya Instagram sayfanız ile etkileşime geçmiş kullanıcılara özel reklamlar gösterebilirsiniz.

Facebook reklamlarının bir diğer önemli özelliği olan benzer hedef kitle (Lookalike), işletmelerin mevcut müşterilerini temel alan yeni potansiyel müşterileri hedeflemelerini sağlıyor.

Kısacası, en sadık müşterilerinize veya zaten reklam kampanyalarınızla ilgilenen kişilere benzeyen bir Facebook kitlesini hedefleyebilirsiniz. Facebook reklam stratejiniz potansiyel müşteri bulma ve farkındalık merkezliyse, benzer hedef kitle kullanıcıları tam size göre.

Bugünlerde Facebook reklam stratejinize nasıl yaklaşacağınız konusunda hiçbir fikriniz yoksa, Kukumav.Net olarak hizmetinizdeyiz.

Bize Ulaşın | En Uygun Teklifi Alın!

İşinizi büyütmek ister misiniz?

Sosyal medya varlığınızı yüksek kaliteli içerik, günlük etkinlik ve artan takipçi ile güçlendirin!