yandex
  • Bize Ulaşın: 0532 411 61 01

Linkedin Reklamları

LinkedIn, benzer düşünen profesyonellerle iletişim kurmak için çok değerli bir araçtır. Linkedin reklamlarında yeniyseniz ve nasıl başlayacağınızı bilmiyorsanız korkmayın! Kukumav.Net ilk Linkedin reklam kampanyanızı oluşturmak için hizmetinizdedir.

Hemen Teklif Al! Bize Ulaşın!

Linkedin ve Linkedin Reklamcılığı

Linkedin, ağ oluşturmak ve yeni kariyer fırsatlarını ortaya çıkarmak isteyen 500 milyondan fazla profesyonel kullanıcı için güç kaynağı olduğunu kanıtlamıştır. Platform ayrıca, yeteneklerini ve hizmetlerini sergilemek, otorite kurmak ve kendi alanlarında profesyonel olma yönünde çalışan işletmeler için bir faaliyet merkezine sahiptir.

Linkedin reklamlarında Kitlenizin büyüklüğüne ve yayınladığınız reklam türüne bağlı olarak, LinkedIn genellikle reklamcılık stratejinizde belirli bir doygunluk düzeyi önerir. Gösterim oranı arttıkça, potansiyel müşterinin reklamınızı tıklaması da muhtemeldir.

LinkedIn, sektöre (hukuk, kar amacı gütmeyen veya finans gibi) ve şirket büyüklüğüne göre şirketleri hedeflemenizi sağlar. Belirli bir eğitim geçmişi olan insanları hedeflemek istiyorsanız, reklamlarınızı okullara dayalı olarak hedefleyebilirsiniz. Örneğin, belki de belirli bir mezunlar derneğini hedeflemeye çalışıyorsunuzdur? bunu bir LinkedIn reklamı yoluyla yapabilirsiniz.

Eğer LinkedIn reklamlarını kullanmak isterseniz Kukumav.Net olarak ihtiyacınız olan reklam kampanyalarını oluşturabiliriz. Ayrıntılı bilgi için hemen müşteri hizmetlerimiz ile iletişime geçin!

Bize Ulaşın | En Uygun Teklifi Alın!

İşinizi büyütmek ister misiniz?

Sosyal medya varlığınızı yüksek kaliteli içerik, günlük etkinlik ve artan takipçi ile güçlendirin!