• Bize Ulaşın: 0212 706 50 25

Linkedin Reklam Verme

LinkedIn, benzer düşünen profesyonellerle iletişim kurmak için çok değerli bir araçtır. Linkedin reklamlarında yeniyseniz ve nasıl başlayacağınızı bilmiyorsanız korkmayın! Kukumav.Net ilk Linkedin reklam kampanyanızı oluşturmak için hizmetinizdedir.

Hemen Teklif Al! Bize Ulaşın!

Linkedin ve Linkedin Reklamcılığı

Linkedin, ağ oluşturmak ve yeni kariyer fırsatlarını ortaya çıkarmak isteyen 500 milyondan fazla profesyonel kullanıcı için güç kaynağı olduğunu kanıtlamıştır. Platform ayrıca, yeteneklerini ve hizmetlerini sergilemek, otorite kurmak ve kendi alanlarında profesyonel olma yönünde çalışan işletmeler için bir faaliyet merkezine sahiptir.

Linkedin reklamlarında Kitlenizin büyüklüğüne ve yayınladığınız reklam türüne bağlı olarak, LinkedIn genellikle reklamcılık stratejinizde belirli bir doygunluk düzeyi önerir. Gösterim oranı arttıkça, potansiyel müşterinin reklamınızı tıklaması da muhtemeldir.

LinkedIn, sektöre (hukuk, kar amacı gütmeyen veya finans gibi) ve şirket büyüklüğüne göre şirketleri hedeflemenizi sağlar. Belirli bir eğitim geçmişi olan insanları hedeflemek istiyorsanız, reklamlarınızı okullara dayalı olarak hedefleyebilirsiniz. Örneğin, belki de belirli bir mezunlar derneğini hedeflemeye çalışıyorsunuzdur? bunu bir LinkedIn reklamı yoluyla yapabilirsiniz.

Eğer LinkedIn reklamlarını kullanmak isterseniz Kukumav.Net olarak ihtiyacınız olan reklam kampanyalarını oluşturabiliriz. Ayrıntılı bilgi için hemen müşteri hizmetlerimiz ile iletişime geçin!

Bize Ulaşın | En Uygun Teklifi Alın!

İşinizi büyütmek ister misiniz?

Linkedin varlığınızı reklam ve artan bağlantı ile güçlendirin!

Linkedin Reklam

Linkedin'da Reklam Verme

En basit ifade ile Linkedin profesyonel bir sosyal ağ kurarak bu ağ ile bağlantıya geçmek için oluşturulan bir platformdur. İçerik olarak tamamen sektörel bazlı paylaşımların yer aldığı bir platform olan Linkedin sayesinde firmanızın bu platformda yer almasını sağlayabilirsiniz. 2002 yılından bu yana dünyanın en büyük şirketlerinden en küçük yerel firmalara kadar birçok firmanın yer aldığı platform sayısız kullanıcıya sahiptir.

Neden LinkedIn’e Reklam Vermelisiniz?

Öncelikle Linkedin’e reklam vermek oldukça kolay bir işlemdir. Ayrıca Linkedin reklam olanakları sayesinde hedef kitlenize hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz. Sektörlerden demografik bilgilere hatta kişilerin eğitim bilgilerine kadar birçok hedefleme kriteri bulunan platform sayesinde kendi hedef kitlenize kolayca erişim sağlayabilirsiniz. Video reklam da yapabileceğiniz linkedin reklam ile ayrıca detaylı hedefleme ve yeniden pazarlama da gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca dönüşüm oranı oldukça yüksek olan bu platform ile hedef kitlenize rakiplerinizden önce ulaşabilirsiniz.

Linkedin Reklamlarında Profesyonel Hizmet

Eğer sosyal medya reklamları açısından Facebook, Twitter, Instagram gibi alanları kullanıyorsanız ancak LinkedIn reklamları konusunda yeterli bilgiye sahip değilseniz Kukumav.Net’in alanında uzman ve profesyonel ekibinden destek isteyebilirsiniz. İş ya da sektör sınırlaması olmayan bu platform da siz de en kısa zaman içerisinde yerinizi alabilir ve tanınırlığınızı güçlendirebilirsiniz. Ürünleriniz ve hizmetleriniz hakkındaki içerikleri tanıtmak ve daha profesyonel bir pazarlama ağı oluşturmak için LinkedIn reklamlarından faydalanabilirsiniz.

Jobsora ile kariyerinizi geliştirin.

Uzmanlık alanınızda kariyer yapmak için ilanlara göz atın!

WhatsApp Web