• Bize Ulaşın: 0555 899 05 48

Google Ads Reklamları

Google’da arama çubuğuna yazdığımız kelime ile ilgili binlerce sonuçla karşılaşırız. Binlerce site arasından ilk sayfada yer almak hiç de kolay değildir. Rakiplerinizden önde olmak ve yeni müşteriler edinmek için Google’ın reklamcılık hizmeti Google Ads’i deneyin.

Hemen Teklif Al! Bize Ulaşın!

Google Ads Nedir? Nasıl Çalışır?

Google Ads, eski adıyla Google Adwords, Google’ın arama sonuçlarında reklamlarının gösterilmesi için reklam verenlerin belirli anahtar kelimeler için teklif verdiği online reklamcılık sistemidir. Google Ads sayesinde, ilk sayfada 7 reklam alanından birinde yer alabilirsiniz.

Hizmetiniz ile ilgilenen potansiyel müşterilerinizin karşısına çıkmanın en kolay yolu Google Ads reklamlarıdır. Reklamınız tıklanmadığı sürece para ödemezsiniz.

Reklamlarınızın ne zaman ve nerede gösterileceğine siz karar verin! Google Adwords ile sadece arama yapan kullanıcıları değil, işletmenizin farkına varmasını istediğiniz kitlelere görüntülü reklamlar ile ulaşabilirsiniz. İstediğiniz web sitelerini hedefleyip kullanıcıların karşısına çıkabilirsiniz.

Google Ads teklifleri, düşük kalite puanlarıyla teklif veren reklamverenleri ağır şekilde cezalandırır. Buna karşılık, yüksek kalite puanı olanlar daha yüksek reklam sıralaması ve daha düşük TBM alır.

Eğer Google Ads konusunda profesyonel bir desteğe ihtiyacınız olursa hemen Kukumav.Net müşteri hizmetleri ile iletişime geçin!

Formu Doldurun Sizi Arayalım!


Google Reklamları ile İlk Sayfada Olun!

İlk sayfa garantili Google Ads reklam hizmetimizle tanışın, ilk sıralarda yer alın, yeni müşteriler kazanmaya başlayın!
İşinizle ilgili arama yapan, satın almak için araştırma yapan kullanıcılara ulaşın.

Tıklama Yoksa, Ödeme Yok!

Müşterilerinizin tam da ihtiyacı olduğu anda karşısına çıkın!