yandex
  • Bize Ulaşın: 0532 411 61 01
Web Tasarım Fiyatları

Web Tasarım Fiyatları

Bir web sitesi tasarlamanın ortalama maliyeti 1.000 ile 10.000 TL arasındadır. Web sitesinin stili, boyutu, işlevselliği, alan adı uzantısı, kullanılan hosting ve döviz kuru dahil olmak üzere çeşitli faktörler web tasarım fiyatını etkiler. Kukumav.Net olarak sizler için hazırladığımız web tasarım fiyatları makalemizi okumaya devam ederek daha fazla fikir sahibi olabileceksiniz.

Web tasarımı alanında faaliyet göstermekte olan ajansımız, müşterilerimizin hizmet verdiği sektöre uygun, ürün içeriklerini ve ürünlerin görselliğini yansıtan site kurulumları tasarlamaktadır. Kurumsal kimliğinizin bir parçası olan web tasarımına bağlı olarak, web tasarım fiyatları hizmet almak istediğiniz alan ve niteliğe göre değişim gösterir. Sitemiz üzerinden paketlerimizi inceleyebileceğiniz bir platform oluşturulmuştur.

Web Tasarımının Önemli Noktaları

Günümüz teknolojisinde reklam, içerik ve satış işlemlerinin internet üzerinden sağlandığını düşündüğümüz zaman, web tasarımının ne kadar önemli bir yere sahip olduğunu da anlayabiliyoruz. Bugün bir doktorun işi hakkındaki bilgileri dahi, internet üzerinden erişerek analiz edebiliyoruz. Sizin markanızın ne ifade ettiği, nasıl çalıştığı ve referansları hakkında müşterilerinizin bilgilenmediğini bir düşünün. Bu artık ya faaliyet göstermediğiniz ya da kurumsal bir şirket olmadığınız anlamına gelebiliyor. Kısaca mutlaka internette var olmanız gerekiyor. Bu da web tasarımı ile mümkündür.

Bu nedenle web tasarımı firmanızın kartviziti, reklam panosu ve hatta satış uzmanı yerine geçebilecek bir güce bile sahip olabilir. Müşterileriniz için önemli bir nokta olan tasarım, uzman ekiplerle birlikte alıcı kitlenize göre hareket edilerek tasarlanan kurulumlardır. Web tasarımı fiyatı bu noktada, istediğiniz içerik ve seo gibi ek paketlerle ekstra ücretlendirilebilmektedir.

Web Tasarım Maliyeti

Şirketinizin web tasarım için ne kadar harcaması gerekiyor ve web tasarım hizmeti neleri içeriyor? 1000 TL 'den 10.000 TL' e kadar değişen web tasarım fiyatları ile hizmet veren Kukumav.Net Web Tasarım Ajansı, her zaman en uygun web tasarım fiyatları ile, mobil ve SEO uyumlu profesyonel web tasarım hizmetleri sunmaktadır.

Web tasarım Fiyatları Nasıl Belirleniyor?

Web tasarım için 1000 ile 10.000 TL arasındaki geniş fiyat aralığını neyin belirlediğini merak etmek doğaldır. Web tasarımın arkasındaki hizmetleri anlayarak, şirketiniz ve siteniz için doğru bir bütçe oluşturabilirsiniz.

1 - BOYUT

Web sitenizin büyüklüğü, web tasarım fiyatlandırmasında önemli bir rol oynar. Daha büyük bir web sitesi oluşturmak istiyorsanız, web tasarım hizmetleri için daha fazla bütçe ayırmanız gerekir. Çoğu durumda, ajanslar web sitenizin boyutunu sayfa sayısına göre tanımlar. Örneğin, Kukumav.Net ‘te tek sayfa, 10 sayfaya kadar ve 40 sayfaya kadar olmak üzere 3 farklı sayfa aralığı bulunmaktadır.

2 - STİL

Web sitelerinin tarzı çok fazla değişiklik gösterir, bu nedenle tercih ettiğiniz site stili web tasarım fiyatlandırmanızı etkiler. Örneğin, lüks bir restaurant işletmesiyseniz muhtemelen sadece markanızı değil, aynı zamanda menülerinizi veya iç ve dış mekan profesyonel fotoğraflarınızı sergileyebileceğiniz kaliteli bir web sitesi oluşturmak istiyorsunuzdur. Buna karşılık, bir çilingir iseniz, güven odaklı, daha basit ancak profesyonel bir tasarıma sahip olabilir. Çoğu durumda, sektöre özel tasarım ve emek miktarı nedeniyle web tasarım maliyeti belirlenmektedir.

3 - SEO ÇALIŞMALARI

Web tasarım hizmeti veren bir dijital reklam ajansı ile ortaklık yapıyorsanız, muhtemelen web tasarımı ile birlikte SEO hizmetleri sunarlar. Kukumav.Net gibi bazı ajanslar, yalnızca SEO değil, aynı zamanda bir yerleşim garantisi de verir. Örneğin, web sitenizin, “araç kiralama” anahtar kelimesi için arama sonuçlarının ilk sayfasında yer alacağını garanti eder.

4 - MOBİL UYUMLU TASARIM

Dünya internet trafinin %50 ‘si mobil cihazlardan geldiğinden dolayı, web sitenizin mobil dostu veya duyarlı tasarıma sahip duyması çok önemlidir. Aksi halde şirketiniz değerli müşterilerinizi ve güvenilirliğinizi kaybetme riskini alır. Mobil dostu responsive tasarım bir site, kullanıcıların yüzde 60'ından fazlasının görüşünü geliştirir. Ayrıca, kullanıcıların neredeyse yüzde 70'inin müşteriniz olma olasılığı daha yükseltir.

Web Tasarımı Kurumsal Kimlik

Web tasarımı kurumsal bir kimlik ile oluştururken, aynı zamanda alıcıların sizi fark etmesi için de büyük bir fırsat haline dönüşebilmektedir. Google arama motorlarında üst sıralara çıkmak, yaptığınız faaliyetlerin her zaman göz önünde olmasını sağlamak firmanızın kurumsal kimliğinin bir parçası olacaktır.

Kalitenizi tasarımların gösterdiği görsel bir dünyaya yolculuk etmek için web tasarımı fiyatları hakkında bilgi edinebilir ve siz de sektörün en iyisi olabilirsiniz. Grafik tasarımlar, seo içerikler ve erişim kolaylığı için kukumav.com adresindeki paketlerimizi inceleyip bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Web Tasarımı ve SEO

Firmanızın kurumsal kimliğinin yanı sıra arama motorlarında üst sıralara taşınması için SEO içeriklere ihtiyacınız olacaktır. Web tasarımı bunun için tek başına yeterli olabilecek bir kurulum değildir. Aynı zamanda seo içerikte tek başına başarılı olmayacaktır. Kaliteli ve kurumsal bir görünürlük için her zaman güncel, özgün ve tasarım bir web sitesine ihtiyacınız vardır. Mağazanızın vitrini olan web tasarımı fiyatları, alacağınız paketler ve istediğiniz günlük içerik paketlerine göre değişim göstermektedir.

Web Tasarımı ve Logo

Firmanızı temsil eden ve her zaman müşterilerinizle iletişime geçecek olan sadece web siteniz değil aynı zamanda logo tasarımınızdır. Web sitenizdeki logonun çarpıcı olması ve sizi temsil ediyor olması müşterilerinizin aklında kalıcı bir yere sahip olmanız anlamına gelmektedir. Alıcıların her zaman logo, grafik ve içeriklere dikkat ettiği reklam uzmanları tarafından kanıtlanmıştır.

Web Site Kurulumu Fiyatları

Web tasarım, içerik, logo ve güncellik üzerinden değerlendirildiği gibi grafik özellikleri ve paketlerin güncelleneceği dönemlere göre de fiyatlar değişiklik göstermektedir. Maliyetli bir işlem olmamakla birlikte web site kurulumu ve tasarımı firmanızı önemli bir noktaya taşıyabilmektedir.

Kukumav.Net web tasarım fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için hemen bizimle iletişime geçin! En uygun teklifi alın!


GÜNCEL KAMPANYALAR

Web sitesi tasarımı 699tl

Profesyonel web site tasarımı
KDV dahil sadece 699₺

Son gün: 31.12.2019

Web Tasarım

Hemen İncele!
Google kampanyası

Google Ads hesap kurulumu ve yönetimi sadece 299₺

Son gün: 31.12.2019

Google Adwords

Hemen İncele!
Sosyal Medya Kampanyası

Sosyal medya reklam kampanyası kurulumu sadece 249₺

Son gün: 31.12.2019

Sosyal Medya Yönetimi

Hemen İncele!