• Bize Ulaşın: 0532 411 61 01
Web Tasarım Fiyatları

Web Tasarım Fiyatları

Bir web sitesi tasarlamanın ortalama maliyeti 1.000 ile 10.000 TL arasındadır. Web sitesinin stili, boyutu, işlevselliği, alan adı uzantısı, kullanılan hosting ve döviz kuru dahil olmak üzere çeşitli faktörler web tasarım fiyatını etkiler. Kukumav.Net olarak sizler için hazırladığımız web tasarım fiyatları makalemizi okumaya devam ederek daha fazla fikir sahibi olabileceksiniz.

Web Tasarım Maliyeti

Şirketinizin web tasarım için ne kadar harcaması gerekiyor ve web tasarım hizmeti neleri içeriyor? 1000 TL 'den 10.000 TL' e kadar değişen web tasarım fiyatları ile hizmet veren Kukumav.Net Web Tasarım Ajansı, her zaman en uygun web tasarım fiyatları ile, mobil ve SEO uyumlu profesyonel web tasarım hizmetleri sunmaktadır.

Web tasarım Fiyatları Nasıl Belirleniyor?

Web tasarım için 1000 ile 10.000 TL arasındaki geniş fiyat aralığını neyin belirlediğini merak etmek doğaldır. Web tasarımın arkasındaki hizmetleri anlayarak, şirketiniz ve siteniz için doğru bir bütçe oluşturabilirsiniz.

1 - BOYUT

Web sitenizin büyüklüğü, web tasarım fiyatlandırmasında önemli bir rol oynar. Daha büyük bir web sitesi oluşturmak istiyorsanız, web tasarım hizmetleri için daha fazla bütçe ayırmanız gerekir. Çoğu durumda, ajanslar web sitenizin boyutunu sayfa sayısına göre tanımlar. Örneğin, Kukumav.Net ‘te tek sayfa, 10 sayfaya kadar ve 40 sayfaya kadar olmak üzere 3 farklı sayfa aralığı bulunmaktadır.

2 - STİL

Web sitelerinin tarzı çok fazla değişiklik gösterir, bu nedenle tercih ettiğiniz site stili web tasarım fiyatlandırmanızı etkiler. Örneğin, lüks bir restaurant işletmesiyseniz muhtemelen sadece markanızı değil, aynı zamanda menülerinizi veya iç ve dış mekan profesyonel fotoğraflarınızı sergileyebileceğiniz kaliteli bir web sitesi oluşturmak istiyorsunuzdur. Buna karşılık, bir çilingir iseniz, güven odaklı, daha basit ancak profesyonel bir tasarıma sahip olabilir. Çoğu durumda, sektöre özel tasarım ve emek miktarı nedeniyle web tasarım maliyeti belirlenmektedir.

3 - SEO ÇALIŞMALARI

Web tasarım hizmeti veren bir dijital reklam ajansı ile ortaklık yapıyorsanız, muhtemelen web tasarımı ile birlikte SEO hizmetleri sunarlar. Kukumav.Net gibi bazı ajanslar, yalnızca SEO değil, aynı zamanda bir yerleşim garantisi de verir. Örneğin, web sitenizin, “araç kiralama” anahtar kelimesi için arama sonuçlarının ilk sayfasında yer alacağını garanti eder.

4 - MOBİL UYUMLU TASARIM

Dünya internet trafinin %50 ‘si mobil cihazlardan geldiğinden dolayı, web sitenizin mobil dostu veya duyarlı tasarıma sahip duyması çok önemlidir. Aksi halde şirketiniz değerli müşterilerinizi ve güvenilirliğinizi kaybetme riskini alır. Mobil dostu responsive tasarım bir site, kullanıcıların yüzde 60'ından fazlasının görüşünü geliştirir. Ayrıca, kullanıcıların neredeyse yüzde 70'inin müşteriniz olma olasılığı daha yükseltir.

Kukumav.Net web tasarım fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için hemen bizimle iletişime geçin! En uygun teklifi alın!


GÜNCEL KAMPANYALAR

Web sitesi tasarımı 699tl

Profesyonel web site tasarımı
KDV dahil sadece 699₺

Son gün: 31.10.2019

Web Tasarım

Hemen İncele!
Google kampanyası

Google Ads hesap kurulumu ve yönetimi sadece 299₺

Son gün: 31.10.2019

Google Adwords

Hemen İncele!
Sosyal Medya Kampanyası

Sosyal medya reklam kampanyası kurulumu sadece 249₺

Son gün: 31.10.2019

Sosyal Medya Yönetimi

Hemen İncele!