yandex
  • Bize Ulaşın: 0555 899 05 48
Neden Web Sitesine İhtiyacımız Var

Neden Bir Web Sitesine İhtiyacımız Var?

Küçük bir işletme sahibiyseniz veya yeni başlıyorsanız, işe yeni başlayan çoğu kişi gibi, sosyal medyada her şeyi yapabileceğiniz bir web sitesine sahip olmanın faydası olmadığını düşünebilirsiniz. Belki de kurumsal bir web sitesine ayıracak bütçeniz olmadığını düşünüyorsunuz. Aslında web tasarım fiyatları düşündüğünüz kadar yüksek olmayabilir. Bu makalede neden bir web sitesine ihtiyacımız var? bu konuyu anlattık.


İşletmeniz için Web Sitesi Yaptırmanız Gereken 10 Neden


1. Online Broşür:

Şirketler, broşürler oluşturup bunları dağıtarak milyonlarca lira para harcadılar. Bir web sitesine sahip olmakla bunu tamamen atlayabilirsiniz. Potansiyel müşterileriniz sizi ve ürünlerinizi çevrimiçi olarak bulabilir. İşinizin çoğunu ağ iletişimi ve kişisel bağlantılar aracılığıyla alırsanız, web sitenizi kontrol etmek isteyeceklerdir.


2. Daha Fazla Müşteri:

İnterneti her gün 2,6 milyardan fazla insan kullanıyor ve bu kişilerin yaklaşık %90'ı bir şeyler satın alıyor ya da son 12 ayda bir işletme ile iletişim kurdu. Yani bir internet sitesi sahibi olmadan, pastanın büyük bir kısmını kaçırıyor olacaksınız.


3. Gösteriş Etkisi:

İnsanların kendi işini tanıdığında hissettiğin duyguyu tanıyor musunuz? Bir internet sitesine sahip olduğunuzda yaptığınız referansları gösterebilir ve işinizle gurur duyabilirsiniz.


4. 7/24 Ulaşılabilirlik:

Web siteniz herhangi bir denetim olmaksızın 7/24 çalışır ve kapatmanız gerekmez. Müşterileriniz için her zaman orada olabilirsiniz.


5. Müşterilerle İletişim:

Web sitenizde bir blog, hatta bir özet akışına sahip olarak, en yeni teklifler, ürünler, promosyonlar, etkinlikler, fotoğraflar veya diğer içerikler üzerindeki müşterileri güncelleyebilirsiniz.


6. Pazarlama:

İnternet daha önce var olmayan yepyeni bir pazarlama dünyası açtı. Web siteniz, düşük maliyetli pazarlama tekniklerinin tamamını kullanarak yeni işler çekebilir.


7. Müşteri Desteği:

Destek talep sistemi veya web sitenizdeki bir SSS ile müşteri desteğinin maliyetini büyük ölçüde azaltabilirsiniz.


8. E-posta:

E-posta oluşturmanın başka yolları olduğunu biliyoruz, ancak bir web sitesine sahip olarak kendi e-posta adresiniz olan info@siteadi.com adresine sahip olabilirsiniz. Daha profesyonel ve hatırlanması daha kolaydır. Kukumav.Net olarak ali_yilmaz34_1923@gmail.com’u çok sevdiğinizi biliyoruz, ancak müşterilerde gerçekten yankı uyandırmıyor.


9. Basın Bültenleri:

Kulağa biraz uzak geldiğini biliyoruz, ama doğru. İşletmeniz hakkında çevrimiçi olarak ucuz basın bültenlerini yayınlayabilirsiniz, ancak bunu yapmak için bir web sitesine ihtiyacınız olacaktır.


10. Blog Siteleri:

Sporu seviyor musun? müzik, alternatif dans, fotoğrafçılık, tatiller, arabalar, kaykaylar, bilim veya hayvanlar nasıl? Öyleyse, sadece olmasını bekleyen bir iş fikrin var. İnternet, trafiği ve geliri çekebilecek sınırsız sayıda niş bloğu için yer sunuyor. Sadece sevdiğin bir konuyu seç ve onun hakkında yazmaya başla.


İhtiyacınız olan hizmete, özel gereksinimlerinize ve tercihlerinize bağlı olarak, bütçenize uygun birkaç iş modeli sunabiliriz. Kukumav.Net web tasarım ekibimizle iletişime geçerek tüm taleplerinize uygun en iyi web sitesini alacağınızdan emin olabilirsiniz.

GÜNCEL KAMPANYALAR

Web sitesi tasarımı 699tl

Profesyonel web site tasarımı
KDV dahil sadece 699₺

Son gün: 31.12.2019

Web Tasarım

Hemen İncele!
Google kampanyası

Google Ads hesap kurulumu ve yönetimi sadece 299₺

Son gün: 31.12.2019

Google Adwords

Hemen İncele!
Sosyal Medya Kampanyası

Sosyal medya reklam kampanyası kurulumu sadece 249₺

Son gün: 31.12.2019

Sosyal Medya Yönetimi

Hemen İncele!