• Bize Ulaşın: 0532 411 61 01
Konya web tasarım

Konya Web Tasarım

Kukumav.Net olarak, yaratıcı web tasarım, dijital pazarlama ve kullanıcı deneyimi odaklı bir tasarım ajansıyız. Müşterilerimizle işbirliği yaparak onları rakiplerinden bir adım öne taşımak için yaratıcı Konya web tasarım ekibimizle hizmetinizdeyiz. Başarılıyız çünkü müşterilerimizin başarılı olduğundan emin oluruz. Yaptığımız iş, ihtiyacınız olan sonuçları elde etmeye odaklanmıştır. İnternet sitenizin veya dijital pazarlamanızın daha geniş iş hedeflerinizi nasıl destekleyebileceğini belirlemek için sizinle beraber çalışırız ve web siteniz için iyi bir plan hazırlarız.

web tasarım 699 TL

Web tasarım hizmetleri her bütçeye uygun olacak şekilde sergilenir. Bunun için sitemizden teklif alabilir ve taleplerinizi iletebilirsiniz. Taleplerinize uygun olacak şekilde tasarımın gerçekleşmesine özen gösterilir. Üstelik Konya web tasarım için teklif almak isteyenler güvenlik sorunu da yaşamazlar. Bunun için;

 • Web sitelerimiz ve sunucularımız şifrelenmiş veri akımına sahiptir.
 • SSL sertifikası ile tüm bilgileriniz koruma altına alınır.
 • Güvenle bilgilerinizi sunabilir ve teklifleri incelemeye başlayabilirsiniz.
 • Tarayıcılar İle Uyumlu Web Tasarımı

  Konya web tasarımı sırasında tüm arama motorları dikkate alınır. Çünkü masaüstü ile mobil cihazlarda farklı arama motorlarına yer verilir. Bu nedenle hepsine uyumlu olan siteler tercih ediliyor. Yani uyumluluk ön plana çıkmıştır. Gerek tarayıcılara gerekse cihazlara uygun olan web siteler tüketicilerin tercihi halinde.

  Başta HTML şablonu üzerinden tasarıma yer verilir. Beraberinde ise sürümü nasıl olursa olsun, Chrome ya da Opera tarayıcıları üzerinden aktif sitelere giriş yapılabilir. Aynı durum Safari ile Firefox için de geçerli. Yani firmamızın tasarladığı siteler, tüm sürümlere ve arama motorlarına uygun durumda.

  SEO Uyuma Sahip Web Siteleri

  Konya web tasarım aşamasında SEO ön plana çıkıyor. Bu uygulama sayesinde tasarlanan ve aktif hale gelen web siteleri daha popüler hale geliyor. Çünkü özel içerikler sayesinde arama motorlarında başı çekmeleri sağlanır. Her zaman üst sıralarda yer alan siteler daha fazla tercih edilir. Sonuç olarak bu tarz siteler kullanıcıları tarafından dikkat çeker ve tavsiye edilir.

  Eğer siz de Konya web tasarım ajansı ile web sitesi oluşturmak isterseniz hemen 0555 899 05 48 bizi arayın!

  Konya Web Tasarım Kampanyası Başladı!

  Konya web sitesi tasarımı 1200₺ yerine kısa bir süre için sadece 699₺. Üstelik 1 yıllık alan adı (domain), hosting ve SSL de bizden. Konya web tasarım kampanya detayları için buraya tıklayın.


  GÜNCEL KAMPANYALAR

  Web sitesi tasarımı 699tl

  Profesyonel web site tasarımı
  KDV dahil sadece 699₺

  Son gün: 31.10.2019

  Web Tasarım

  Hemen İncele!
  Google kampanyası

  Google Ads hesap kurulumu ve yönetimi sadece 299₺

  Son gün: 31.10.2019

  Google Adwords

  Hemen İncele!
  Sosyal Medya Kampanyası

  Sosyal medya reklam kampanyası kurulumu sadece 249₺

  Son gün: 31.10.2019

  Sosyal Medya Yönetimi

  Hemen İncele!