• Bize Ulaşın: 0532 411 61 01
kocaeli web tasarım

Kocaeli Web Tasarım

Web tasarım trendleri daima değişiyor ve gereksinimler sürekli artıyor. Bu değişiklikler, bir web sitesi tasarımının modası geçmiş ve kullanımı zor hale gelmesine neden olur. Kocaeli web tasarım ekibimiz projeyi tamamlamak için sizinle birlikte çalışıyor. Web sitesinin nasıl kullanılacağı ve yönetileceği konusunda sizi bilgilendiriyor ve ayrıca gelecekte web sitesinde herhangi bir değişiklik veya güncelleme yapabilmeniz için yönetim paneli veriyoruz.

web tasarım 699 TL

Web tasarım sırasında sadece görsellere temel alınmaz. Aynı zamanda firmamız, SEO ve mobil uyumluluk çerçevesinde web tasarımı gerçekleştirmektedir. Kocaeli web tasarımı tüm standartlara uygun bir şekilde tamamlanır. Özellikle de sitede gezinme için çeşitli olanaklara yer verilir. Örnek verecek olursa;

 • Site yapısı özel menüler sayesinde daha zengin hale getirilir.
 • Gezinme araçları üzerinden de bilgiye erişim sağlamak kolay hale gelir.
 • Arama butonları ve filtrelemeler de sitede gezinmeyi mümkün kılar.
 • Tüm Cihazlara Uygun Web Tasarımı

  Kocaeli web tasarımı sırasında temel alınan konulardan bir tanesi de cihaz uyumluluğudur. Çünkü her türlü cihazdan siteyi açmanız ve bilgi sahibi olmanız sağlanır. Bu anlamda büyük ekranlara ya da akıllı telefonlara uygun olacak şekilde web tasarımın gerçekleşmesine önem verilir.

  Mobil cihazların tabanları da ayrıca dikkate alınır. Mesela Windows ya da Android tabanına sahip olanlarda aktif web sitesi açılabilir. Aynı şekilde iOS tabanlı olan cihazlara da uyumlu web siteleri sergilenir. iPhone ya da iPad cihazları üzerinden tasarlanan siteye erişim sağlamak ve faydalanmanız mümkün hale gelir.

  Son Teknoloji ile Web Tasarımı

  Kocaeli web tasarımı için son teknoloji kullanılır. Firmamız bu aşamada CMS sistemine başvurur. Böylece metin ve resim eklentilerine geçilir. Slideshow ve banker eşliğinde site tasarımına yer verilir. Yönetimi kolay ve hızlı olan web siteleri, SEO uyumlu hale gelir. Böylece son teknoloji üzerinden tasarlanan sitelerin, arama motorlarında üst sıraya çıkmaları sağlanır.

  Eğer siz de Kocaeli web tasarım ajansı ile web sitesi oluşturmak isterseniz hemen 0555 899 05 48 bizi arayın!

  Kocaeli Web Tasarım Kampanyası Başladı!

  Kocaeli web sitesi tasarımı 1200₺ yerine kısa bir süre için sadece 699₺. Üstelik 1 yıllık alan adı (domain), hosting ve SSL de bizden. Kocaeli web tasarım kampanya detayları için buraya tıklayın.


  GÜNCEL KAMPANYALAR

  Web sitesi tasarımı 699tl

  Profesyonel web site tasarımı
  KDV dahil sadece 699₺

  Son gün: 31.10.2019

  Web Tasarım

  Hemen İncele!
  Google kampanyası

  Google Ads hesap kurulumu ve yönetimi sadece 299₺

  Son gün: 31.10.2019

  Google Adwords

  Hemen İncele!
  Sosyal Medya Kampanyası

  Sosyal medya reklam kampanyası kurulumu sadece 249₺

  Son gün: 31.10.2019

  Sosyal Medya Yönetimi

  Hemen İncele!