• Bize Ulaşın: 0555 899 05 48
kocaeli web tasarım

Kocaeli Web Tasarım Firması

Web tasarım trendleri daima değişiyor ve gereksinimler sürekli artıyor. Bu değişiklikler, bir web sitesi tasarımının modası geçmiş ve kullanımı zor hale gelmesine neden olur. Kocaeli web tasarım ekibimiz projeyi tamamlamak için sizinle birlikte çalışıyor. Web sitesinin nasıl kullanılacağı ve yönetileceği konusunda sizi bilgilendiriyor ve ayrıca gelecekte web sitesinde herhangi bir değişiklik veya güncelleme yapabilmeniz için yönetim paneli veriyoruz.

Web Tasarım Tanıtım

Web tasarım sırasında sadece görsellere temel alınmaz. Aynı zamanda firmamız, SEO ve mobil uyumluluk çerçevesinde web tasarımı gerçekleştirmektedir. İzmit web site tasarımı hizmetimiz tüm standartlara uygun bir şekilde tamamlanır. Özellikle de sitede gezinme için çeşitli olanaklara yer verilir. Örnek verecek olursa;

 • Site yapısı özel menüler sayesinde daha zengin hale getirilir.
 • Gezinme araçları üzerinden de bilgiye erişim sağlamak kolay hale gelir.
 • Arama butonları ve filtrelemeler de sitede gezinmeyi mümkün kılar.
 • Tüm Cihazlara Uygun Web Site Tasarımı

  Kocaeli web tasarım sırasında temel alınan konulardan bir tanesi de cihaz uyumluluğudur. Çünkü her türlü cihazdan siteyi açmanız ve bilgi sahibi olmanız sağlanır. Bu anlamda büyük ekranlara ya da akıllı telefonlara uygun olacak şekilde web tasarımın gerçekleşmesine önem verilir.

  Mobil cihazların tabanları da ayrıca dikkate alınır. Mesela Windows ya da Android tabanına sahip olanlarda aktif web sitesi açılabilir. Aynı şekilde iOS tabanlı olan cihazlara da uyumlu web siteleri sergilenir. iPhone ya da iPad cihazları üzerinden tasarlanan siteye erişim sağlamak ve faydalanmanız mümkün hale gelir.

  SEO Uyumlu Web Tasarım Hizmeti

  Kocaeli web tasarım için son teknoloji kullanılır. Firmamız bu aşamada CMS sistemine başvurur. Böylece metin ve resim eklentilerine geçilir. Slideshow ve banner eşliğinde site tasarımına yer verilir. Yönetimi kolay ve hızlı olan web siteleri, SEO uyumlu hale gelir. Böylece son teknoloji üzerinden tasarlanan sitelerin, arama motorlarında üst sıraya çıkmaları sağlanır.

  Eğer siz de Kocaeli web tasarım firması ile web site tasarımı oluşturmak isterseniz hemen bizimle iletişim'e geçin!

  Web Tasarım
  WhatsApp Web