• Bize Ulaşın: 0532 411 61 01
antalya web tasarım

Antalya Web Tasarım

Web sitenizi ziyaret eden kullanıcılar cep telefonları, akıllı telefonlar, tabletler ve masaüstü bilgisayarlar gibi çeşitli cihazlar kullanır. Web sitenizin tüm cihazlarda sorunsuz görüntülendiğinden emin olmak çok önemlidir. Kukumav.Net ziyaretçilerinizin kullandıkları her cihazla uyumlu web siteleri oluşturmaktadır. web tasarım 699 TL

Antalya web tasarım ekibimiz harika görünen ve ziyaretçilerin geldikleri andan itibaren ilgisini çeken modern web siteleri tasarlar ve oluşturur. Mevcut en iyi teknoloji ve araçları kullanan Kukumav.Net, müşterilerinin yatırım getirisini en üst düzeye çıkarmasına ve web site ziyaretçilerini müşteriye dönüştürmesine yardımcı olur. Kukumav.Net internetteki varlığınız için basit bir kullanıcı ara yüzü ile zengin, çağdaş, modern ve modaya uygun özelliklere sahip web siteleri tasarlar. Kukumav.Net Antalya web tasarım firması web sitenize büyük bir değer katacak ve yeni bir boyuta taşıyacak.Hem akıllı telefonlar hem de masaüstü bilgisayarlar için hızlı yanıt veren ve tüm büyük tarayıcılarla birlikte hızlı bir gezinme deneyimi sunmaktadır.

Dijital ortamda bir kurumun kurumsal kimliğinin, bir ürün veya hizmetin ya da bir bireyin veya organizasyonun tanıtılması için oluşturulan sitelere web sitesi adı verilmektedir. İnternetin ve sosyal medyanın kullanımındaki artışla birlikte artık geleneksel reklam anlayışının tamamen değiştiği günümüzde dijital ortamda yer almak bir hayli önemlidir. Dolayısıyla web uzmanları tarafından yapılan web siteleri görselleri, SEO uyumlu içerikleri ve kullanım kolaylığı ile oluşturdukları web siteleri sayesinde söz konusu unsurların milyonlarca kişiye tanıtılabilmesini sağlamaktadır.

Web Sitesi Oluşturmanın Temel Kuralları

Antalya web tasarımları sitenin içeriği ve görsellerinin tam bir uyum ile çalışması sonucu meydana gelir. Dolayısıyla bir web tasarımı yaparken en önemli kuralların başında içerik ve tasarımın birbiri ile uyumu yakalanmalıdır. İçerik ve tasarımın birbirinden bağımsız olması kullanıcılar açısından karmaşıklık yaratacağı için firma ile ilgili herhangi bir somut bilgi elde edemeden siteden ayrılmalarına neden olabilecektir.

Web Tasarımlarının Avantajları

Antalya web tasarım olarak kaliteli ve başarılı bir web tatarım ile elde edebileceğiniz birçok avantaj bulunmaktadır. Kaliteli ve başarılı bir web sitesinin en önemli avantajlarından birisi dijital alanda kurumsal bir kimlik yaratmaktır. Bu yolla firmalar müşterilerine güncel tüm bilgilerini ve kampanyalarını hızlıca ulaştırabilirken bir yandan da hedef kitlesine kolay bir şekilde erişim sağlayabilir. Dolayısıyla başarılı bir web tasarım ile müşteri ile olan coğrafi uzaklığın bir önemi kalmaz. Ayrıca iyi bir web tasarım firma açısından olumlu bir itibar yaratır. Basılı materyallere ve geleneksel reklam anlayışına göre reklam ve tanıtım masrafları gözle görülür derecede düşer. Bununla beraber satış ve pazarlama gelirleri de bir o kadar yükselir. 24 saat açık olmasından dolayı e ticaret sayesinde 24 saat satış işlemi gerçekleştirilebilir.

Başarılı Bir Web Sitesi Tasarımından Beklenenler

Başarılı bir web sitesi tasarımından beklenenlerin başında sadelik gelmektedir. Çünkü sadelik ve ulaşılabilirlik her zaman site ziyaretçileri için en çok tercih edilen özelliktir. Sitenin daha kolay anlaşılabilmesi ve daha kolay kullanılabilmesi tasarımın sadeliği ile mümkündür. Kolay kullanım için ayrıca sitede fazladan ek yüklemeler ile çalışabilecek yazılımlar kullanılmamalıdır. Başarılı bir web sitesinin bir diğer sahip olması gereken özelliği ise zengin içeriktir. Sitede verilmek istenen bilgi detaylı ve oldukça anlaşılır bir şekilde verilmelidir. Sitenizi ziyaret eden müşteriler ilgilendikleri tüm bilgilere sahip olarak sitenizden ayrılmalıdır. Dolayısıyla oldukça doyurucu ve doğru içeriklerle zengin görseller yardımıyla kaliteli bir site elde edilebilir. Siz de başarılı ve kaliteli bir tasarım için en kısa zamanda Antalya web tasarım ekibi ile tanışın.

Eğer siz de Antalya web tasarım ajansımızdan web site tasarım konusunda destek almak isterseniz hemen 0555 899 05 48 arayın!

Web Tasarım Antalya Kampanyası Başladı!

Antalya web sitesi tasarımı 1200₺ yerine kısa bir süre için sadece 699₺. Üstelik 1 yıllık alan adı (domain), hosting ve SSL de bizden. Antalya web tasarım kampanya detayları için buraya tıklayın.


GÜNCEL KAMPANYALAR

Web sitesi tasarımı 699tl

Profesyonel web site tasarımı
KDV dahil sadece 699₺

Son gün: 31.10.2019

Web Tasarım

Hemen İncele!
Google kampanyası

Google Ads hesap kurulumu ve yönetimi sadece 299₺

Son gün: 31.10.2019

Google Adwords

Hemen İncele!
Sosyal Medya Kampanyası

Sosyal medya reklam kampanyası kurulumu sadece 249₺

Son gün: 31.10.2019

Sosyal Medya Yönetimi

Hemen İncele!