yandex
  • Bize Ulaşın: 0532 411 61 01

Twitter Reklamları

Twitter, fotoğraflar, videolar ve hashtagler içerebilen 280 karakterden oluşan kısa ve net mikrobloglardır. Twitter reklamları ile ürün ve hizmetlerinizi pazarlayabilir, markanıza maksimum bilinirlik sağlayabilir, potansiyel müşterilerinize kolayca ulaşabilirsiniz.

Hemen Teklif Al! Bize Ulaşın!

Tweet'lerimi Neden Tanıtmalıyım?

Twitter, tweetlerle ilgilenmek için zaman harcayan ziyaretçiler de dahil olmak üzere, 500 milyondan fazla kullanıcısı olan en popüler ve en çok kullanılan sosyal medya platformlarından biridir. Twitter reklamları üzerinden pazarlama yapmak markanız için çok önemlidir. Çünkü geleneksel pazarlama yöntemi ile tweetlerinizi veya sayfanızı tanıtmak çok fazla çalışma ve özveri gerektiren zaman alıcı büyük bir işlemdir.

Sponsorlu Tweetler ise, yayınlarınızın etkileşimini 10 kat artırabilir ve yalnızca gerçek takipçilerinizi değil, potansiyel müşterilerinizi de içeren daha geniş bir kitleye ulaşmanıza yardımcı olabilir.

Twitter reklamlarını kullanarak takipçilerinize ve potansiyel müşterilerinize özel kampanyalar oluşturabilirsiniz. Twitter reklamları da, tıpkı Facebok reklamları ve Instagram reklamları gibi hedef kitlenizi yaş, cinsiyet, demografi ve ilgi alanlarıyla özelleştirmenize yardımcı olur. Ayrıca, web sitenize trafik çekmek ya da bir satışı teşvik etmek için Twitter reklamlarını kullanabilirsiniz.

Eğer Twitter'da reklam vermek istiyor ve işe nerden başlamanız gerektiğini bilmiyorsanız, hemen Kukumav.Net müşteri hizmetleri ile iletişime geçin!

Bize Ulaşın | En Uygun Teklifi Alın!

İşinizi büyütmek ister misiniz?

Sosyal medya varlığınızı yüksek kaliteli içerik, günlük etkinlik ve artan takipçi ile güçlendirin!