• Bize Ulaşın: 0555 899 05 48

Twitter Reklam Verme

Twitter, fotoğraflar, videolar ve hashtagler içerebilen 280 karakterden oluşan kısa ve net mikrobloglardır. Twitter reklamları ile ürün ve hizmetlerinizi pazarlayabilir, markanıza maksimum bilinirlik sağlayabilir, potansiyel müşterilerinize kolayca ulaşabilirsiniz.

Hemen Teklif Al! Bize Ulaşın!

Tweet'lerimi Neden Tanıtmalıyım?

Twitter, tweetlerle ilgilenmek için zaman harcayan ziyaretçiler de dahil olmak üzere, 500 milyondan fazla kullanıcısı olan en popüler ve en çok kullanılan sosyal medya platformlarından biridir.

Twitter reklamları üzerinden pazarlama yapmak markanız için çok önemlidir. Çünkü geleneksel pazarlama yöntemi ile tweetlerinizi veya sayfanızı tanıtmak çok fazla çalışma ve özveri gerektiren zaman alıcı büyük bir işlemdir.

Sponsorlu Tweetler ise, yayınlarınızın etkileşimini 10 kat artırabilir ve yalnızca gerçek takipçilerinizi değil, potansiyel müşterilerinizi de içeren daha geniş bir kitleye ulaşmanıza yardımcı olabilir.

Twitter reklamlarını kullanarak takipçilerinize ve potansiyel müşterilerinize özel kampanyalar oluşturabilirsiniz. Twitter reklamları da, tıpkı Facebok reklamları ve Instagram reklamları gibi hedef kitlenizi yaş, cinsiyet, demografi ve ilgi alanlarıyla özelleştirmenize yardımcı olur. Ayrıca, web sitenize trafik çekmek ya da bir satışı teşvik etmek için Twitter reklamlarını kullanabilirsiniz.

Eğer Twitter'da reklam vermek istiyor ve işe nerden başlamanız gerektiğini bilmiyorsanız, hemen Kukumav.Net müşteri hizmetleri ile iletişime geçin!

Bize Ulaşın | En Uygun Teklifi Alın!

İşinizi büyütmek ister misiniz?

Twitter varlığınızı reklam ve artan takipçi ile güçlendirin!

Twitter Reklam

Twitter'da Reklam Verme

700 milyondan fazla kullanıcısı ile oldukça popüler bir sosyal medya aracı olan Twitter tüm dünya çapındaki insanların birbirleri ile haberdar olabilmesini sağlamaktadır. Bunun yanı sıra dünya çapındaki tüm yeni gelişmeler, ürünler ve hizmetlerden de anlık bir şekilde haberdar olabilmeyi sağlamaktadır. Ve kurulduğu ilk günden bu yana popülerliğini giderek artıran Twitter işletmeler açısından da geniş kitleler doğrultusunda tanınırlık ve bilirlik imkanı sağlamaktadır.

Twitter Reklamlarının Avantajları

Twitter’ın firmalar için oluşturmuş olduğu reklam alanları sayesinde birçok firma ve marka;

  • Kullanıcıları kendi web sitelerine taşıyabiliyor.
  • Potansiyel kitlesi ile tweet etkileşimi gerçekleştiriyor.
  • Video, uygulama ve hesap tanıtımı gibi işlemleri yerine getirebiliyor.
  • Kısacası, bu denli büyük bir kullanıcı kitlesine sahip olan Twitter reklam sayesinde küçük, orta ve büyük çaplı işletmeler hedef kitlelerine kolaylıkla erişim sağlayabiliyor.

    Twitter’da Reklam Formatları Nasıldır?

    Twitter ile fotoğraf, video, hashtag içeren 280 karakterli kısa ve net içerikler yayınlayabilmeniz mümkündür. Ürün ya da hizmetinize ilişkin fotoğraflar, videolar, hesabınızın tanıtımı, firmanızı tanıtımı gibi konularda tweet etkileşimi kurulabilir. Bu konuda sizi en iyi anlatan ve ifade eden Twitter reklam stratejilerinin oluşturulması ve düzenli olarak kullanıcılara firmanız hakkında bilgilendirici ve tanıtıcı içeriklerin oluşturulması için profesyonel ekibi ile Kukumav Net hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Markanızın bilinirliği ve tanınırlığı açısından sosyal medyada görünür olabilmenin en kolay adresinin Kukumav Net olduğunu unutmayın.