• Bize Ulaşın: 0555 899 05 48
Kukumav.Net, web sitenizin oluşturulması için bir CMS (İçerik Yönetim Sistemi) kullanmaktadır. Bununla birlikte içeriğin (metinler, resimler, slideshow, banner) tasarımı ve yönetilmesi mümkün olmaktadır.
Web siteniz profesyonel web tasarımcıları tarafından sizin için oluşturulmaktadır. Tüm web tasarımcıları tasarım ve SEO (arama motoru optimizasyonu) konularında iyi eğitilmişlerdir.
Kukumav.Net tarafından oluşturulan tüm web sitelerinin %25'i arama sonuçlarının ilk sayfasında 1. sıradan 65. sayfa boyunca Google'da sıralanır. Bu üstün performans şirket için ayrı ayrı uzmanlarımız tarafından oluşturulan web sitemizde sisteminin yüksek teknik standart ve yüksek kaliteli içerik (metin) sayesindedir.
Evet, web siteniz tüm cihazlarda en uygun şekilde görüntülenir. Web sitelerimiz, tüm tarayıcı ve cihazın çözünürlüğüne uyarlayan duyarlı tasarım kullanılarak oluşturulur.
Evet, Kukumav.Net aynı zamanda size bir online alışveriş çözümü sunuyor. Online mağazamız ile 200 ürüne kadar rahatça yönetebilir ve bunları metinler, resimler ve videolar ile müşterilerinize sunabilirsiniz. İyzico ortağımız aracılığıyla, en önemli ödeme yöntemlerini tercihli bir fiyatla çevrimiçi mağazanıza entegre edebilirsiniz.
Tüm Kukumav.Net web siteleri, web sunucusu ile tarayıcı arasında şifrelenmiş veri aktarımını sağlayan bir SSL sertifikası ile güvenceye alınmıştır. Gizli veriler internet üzerinden izinsiz kişiler tarafından okunamaz. Sunucumuz ayrıca bir güvenlik duvarı ve virüsten korumaya da sahiptir.