• Bize Ulaşın: 0532 411 61 01
Veteriner Web Sitesi

Veteriner Web Sitesi

Hayvan dostlarımızın tedavisinin yapıldığı hayvan hastaneleri, ürünlerinin satışının yapıldığı yerlerin tanıtımının yapılması için veteriner web sitesi yapılabilir. Veteriner sitesinin yapılması için profesyonel hizmet veren tasarım uzmanlarından destek alınmalıdır.

Bir Sitenin Hazırlanmasındaki Aşamalar Nelerdir?

Her firmanın ya da bireysel çalışan ve web sayfasına ihtiyacı olan insanların, yaptıkları işleri tanıtabilmesi için web tasarımı yaptırmaları gerekir. Bir veteriner sitesi yaptırmak için sitenin hazırlık aşamasında bazı bilgilerin önceden verilmesi gerekir.

• Veteriner sitesinin logosu
• Menü isimleri
• Slider çalışmaları için görseller
• Ürün menüleri
• İçerikler
• Alt bilgilerde bulunması gereken, ödeme koşulları, teslimat, adres bilgileri, iletişim bilgilerinin bulunması gerekir.

Bu bilgiler doğrultusunda site sahibinin isteğine göre renk çalışması, görsellerin yerleştirilmesi gibi işlemler sırasıyla yapılmaya başlanır.

Site Çalışmasında Kullanılan Araçlar Nelerdir?

Bir sitenin hazırlanmasında bazı araçların kullanımı şarttır. Bu araçlardan biri photoshop ya da Fireworks araçlarıdır. Bu araçlardan birinin kullanımıyla görsel düzenlemeleri, sitenin dizaynı, rahatlıkla yapılabilir.

Photoshop ya da Firework ile görseller hazırlanırken unutulmaması gereken şey sırf çok güzel duruyor diyerek resimlerle, görsellerle doldurmaktır. Bir site ne kadar sade ve aynı zamanda gösterişli olursa, çalışması o kadar hızlı olur. Bunun için web tasarım uzmanlarından destek alınmalıdır.

Site Kodlaması Nasıl Yapılır?

Web tasarımı yapan uzmanların en önemli işi site kodlamasıdır. Site kodlaması ile sitenin şekli hizaya girer ve istenen dizayn yapılmaya başlanır. Ürünlerin nerede nasıl duracağı, hangi butona basınca nelerin kullanıcının karşısına geleceği, sepet bölümü, alışverişin nasıl yapılacağı ya da istenilen bilgiye nasıl ulaşılacağı gibi aşamalar, site kodlaması ile belirlenir. Sitenizin kodlaması sırasında ekibimiz, en titiz çalışmaları yaparak, sitenin Google aramalarında en üst sıralara gelmesi için çalışır.


Eğer siz de Kukumav.Net ile Veteriner web sitesi oluşturmak isterseniz hemen bizimle iletişime geçin!

GÜNCEL KAMPANYALAR

Web sitesi tasarımı 699tl

Profesyonel web site tasarımı
KDV dahil sadece 699₺

Son gün: 31.10.2019

Web Tasarım

Hemen İncele!
Google kampanyası

Google Ads hesap kurulumu ve yönetimi sadece 299₺

Son gün: 31.10.2019

Google Adwords

Hemen İncele!
Sosyal Medya Kampanyası

Sosyal medya reklam kampanyası kurulumu sadece 249₺

Son gün: 31.10.2019

Sosyal Medya Yönetimi

Hemen İncele!