• Bize Ulaşın: 0555 899 05 48
Taksi Durağı Web Sitesi

Hazır Taksi Durağı Web Sitesi

İnternet, birçok farklı amaç için kullanılıyor. Bunların başında ise ürün satmak gelmekte. Artık firmalar, sanal olarak tanımlanan mağazalara sahipler. Bu yeni düzen tüm sektörleri etkilemiş durumda. Taksi durağı sitesi ile müşterilerine online bir şekilde ulaşmak isteyenler, tasarladığımız web sayfasını kullanabilirler. Her zaman müşteri memnuniyetini göz önünde bulunduran firmamız, beklentilerinizi fazlasıyla karşılamış olacak.

Taksi Durağı Sitesi Ne Gibi Özelliklere Sahip?

Bir web sayfasını tasarlarken, sıfırdan ve aşama aşama hareket ediyoruz. Buna göre menülerin dizaynının çok önemli olduğunu söylemek gerekiyor. Çünkü ilgili siteye girenleri çekebilecek bir görünüm olmalıdır. Bunu sağladıktan sonra sayfaya birtakım görsel zenginlikler de ekliyoruz. Böylelikle daha güzel bir görünüm kazanılmış olmakta.

Mobil uyumun olmadığı bir web sayfa, telefonla yapılacak olan girişlerde sorun yaratır. Bundan dolayı hem IOS altyapısı hem de Android altyapısı göz önünde bulundurularak özel bir tasarım bina edilmekte. Bu sayede siteye girişler gerek tablet olarak bilinen cihazlar gerekse akıllı telefonlarla kolay bir işlem oluyor.

Hazır Taksi Durağı Sitesi İşlemenize Neler Katar?

Taksi durağı sitesi, fark yaratmanızı sağlar. Çünkü internette her gün en az 2.5 milyar kişi işlem yapıyor. Bunların en ufak bir bölümü bile sitenize girse, bu sizin için bedava reklam anlamına gelir. Müşteri sayınız sürekli çoğalır. Tanıtım için para ödemek zorunda kalmazsınız. Aynı zamanda saygın bir kurum haline gelirsiniz.


Eğer siz de Kukumav.Net ile Hazır Taksi Durağı internet sitesi oluşturmak isterseniz hemen bizimle iletişime geçin!

GÜNCEL KAMPANYALAR

Web sitesi tasarımı 699tl

Profesyonel web site tasarımı
KDV dahil sadece 699₺

Son gün: 31.03.2020

Web Tasarım

Hemen İncele!
Google kampanyası

Google Ads hesap kurulumu ve yönetimi sadece 299₺

Son gün: 31.03.2020

Google Adwords

Hemen İncele!
Sosyal Medya Kampanyası

Sosyal medya reklam kampanyası kurulumu sadece 249₺

Son gün: 31.03.2020

Sosyal Medya Yönetimi

Hemen İncele!