• Bize Ulaşın: 0555 899 05 48
Sıhhı Tesisat Web Sitesi

Sıhhı Tesisat Web Sitesi Tasarımı

Mekanlarda temiz su ve kirli suların birbirine karışmadan dışarıya atılması için sıhhi tesisata ihtiyaç duyulur. Sıhhi tesisat firmaları için sıhhi tesisat sitesi tasarımı yapılabilir. Böylece firma isimlerini daha geniş kitleye duyurabilir aynı zamanda yaptıkları işi tanıtarak, firmaya daha fazla müşteri seçme imkânı bulabilirler.

Gerek sıhhi tesisat sitesi olsun ya da farklı herhangi bir site tasarımı olsun önemli bir kriter altyapıdır. Ancak bu tür sitelerde sadece alt yapı yeterli olmamakla beraber sitede yayınlanacak içeriklerin, görsellerin, firmanın yaptığı işi tam olarak yansıtması gerekir.

Firmamız, deneyimli tasarımcıları ve uzmanların elinden çıkan içerik yönetim sistemleri ile firmanızın alt yapısını sağlamlaştırmayı hedef edinmiştir.

İnteraktif Web Site Tasarımı Özellikleri Nelerdir?

• İnteraktif web site tasarımı genellikle hastaneler, okullar, dershaneler, dernekler, tesisat siteleri için yapılan tasarımlardır.
• Mekanların tanıtımında, ürün ve hizmet tanıtımında en ideal çözümü sunar.
• İnteraktif web sitelerinde modüler panel yönetimi, slider düzenleme, SEO ayarları, mobil uyumlu tasarım, resim, ürün ve referans yönetimi, sayfa yönetimi gibi işlemler uygulanır.

Özel Yazılım ve Hazır Site Tasarımı Arasında Fark Var mı?

Web siteleri kurumsal ya da sektörel hazırlanabilirken, kişisel web siteleri de hazırlanabilmektedir. Özel yazılım ve hazır site tasarımı arasında farklar bulunur. Web sitesi özel yazılımlarda, adından da anlaşılacağı üzere, müşterinin özel isteklerinin tasarıma uygulanması ile oluşturulan site tasarımlarıdır. Hazır site tasarımı ise hazır tema üzerinde yine müşterinin isteğine uygun olarak değişikliklerin yapılmasıdır.

Hazır sitelerin üzerinde değişiklik yapmak çok daha kolay ve kısa süre gerektirirken, özel yazılım web tasarım yapıldığında daha uzun süre gereklidir ve daha fazla emek harcanır.

Firmamızda hazır paket site tasarımı ile özel yazılım site tasarımdan yararlanarak sitenizin web tasarımını yaptırabilir, SEO çalışmalarımızdan yararlanabilir ve sitenizi Google üst sıralara çıkarabilirsiniz.


Eğer siz de Kukumav.Net ile Sıhhı Tesisat web sitesi oluşturmak isterseniz hemen bizimle iletişime geçin!

GÜNCEL KAMPANYALAR

Web sitesi tasarımı 699tl

Profesyonel web site tasarımı
KDV dahil sadece 699₺

Son gün: 31.03.2020

Web Tasarım

Hemen İncele!
Google kampanyası

Google Ads hesap kurulumu ve yönetimi sadece 299₺

Son gün: 31.03.2020

Google Adwords

Hemen İncele!
Sosyal Medya Kampanyası

Sosyal medya reklam kampanyası kurulumu sadece 249₺

Son gün: 31.03.2020

Sosyal Medya Yönetimi

Hemen İncele!