• Bize Ulaşın: 0555 899 05 48
Sigortacılık Web Sitesi

Sigortacılık Web Sitesi Tasarımı

Web dünyasının sunmuş olduğu en büyük avantaj, daha fazla kişiyle iletişime geçmektir. Özellikle satış yapan değişik sektördeki firmalar, bunu kullanmak ister. Gerekli olan şey ise bir web sayfasına sahip olmaktır. Sigortacılık web sitesi ve daha birçok farklı alanda tasarım yapan şirketimiz, beklentilerinize uygun bir sayfa tasarlıyor. Her ayrıntının düşünüldüğü bu siteler, aynı zamanda SEO uyumlu olmasıyla dikkat çekmekte.

Sigortacılık Sitesini Nasıl Tasarlıyoruz?

Sitelerin tümünün tabanında bootstrap kullandığınız için herhangi bir sorun ortaya çıkmıyor. Aynı zamanda şablon anlamında tercih ettiğimi HTML 5 ile tarayıcıların tümünde aynı performans söz konusu olabilmekte. Tüm tarayıcılar üzerinden siteye giriş imkanını kullanabilirsiniz. Üstelik sürümlerinin yeni ya da eski olması çok mühim değil. Chrome, IE11, Safari ve fazlası tercih edilebilir.

Tüm sitelere görsel anlamda dikkat çekecek bazı içerikler koyuyoruz. Bunu yaparken sitenin altyapısını çok kaliteli bir şekilde hazırladığımız için yavaşlama gibi bir sorun da söz konusu olmuyor. Buna ek olarak seo uyumunun olması sizin için büyük bir avantaj. Yahoo, Bing ya da Google ile yapılacak olan her türlü aramada, sonuç alanının en üstünde görünmek çok da zor değil.

Sigortacılık Sitesinin Kurumunuza Olan Katkıları Neler?

Sigortacılık web sitesi, kurumsal olarak bir kimlik oluşturmanızı sağlıyor. Bu sayede saygınlığınız artarak devam edecek. Daha fazla müşteri, reklam yapmaya gerek olmadan çekilebilir. Böylelikle finansal gücünüz de çoğalacak.


Eğer siz de Kukumav.Net ile Sigortacılık internet sitesi oluşturmak isterseniz hemen bizimle iletişime geçin!

GÜNCEL KAMPANYALAR

Web sitesi tasarımı 699tl

Profesyonel web site tasarımı
KDV dahil sadece 699₺

Son gün: 31.03.2020

Web Tasarım

Hemen İncele!
Google kampanyası

Google Ads hesap kurulumu ve yönetimi sadece 299₺

Son gün: 31.03.2020

Google Adwords

Hemen İncele!
Sosyal Medya Kampanyası

Sosyal medya reklam kampanyası kurulumu sadece 249₺

Son gün: 31.03.2020

Sosyal Medya Yönetimi

Hemen İncele!