• Bize Ulaşın: 0532 411 61 01
Pet Shop Web Sitesi

Pet Shop Web Sitesi

Klasik bir mağaza üzerinden yapılan alışverişlerde bir düşüş söz konusu. Çünkü birçok kişi gerek cep telefonu gerekse bilgisayarlar üzerinden hizmet alıyor. Farklı sektörlerde bulunan yüzlerce firma, internet sayfalarıyla insanlara ulaşıyor. Pet shop web sitesi de bunların içinde yer almakta. Doğru ve kaliteden vazgeçmeyen bir web sayfası, size birçok anlamda avantaj kazandıracak. Bunun için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Pet Shop Sitesinde Ne Gibi Özellikler Olacak?

Site tasarımlarında çıkarmış olduğumuz yol haritası, birçok farklı aşamadan oluşur. İlk olarak sitede gezinmek isteyenler için hızlı bir altyapı kurulur. Menüler arasındaki geçişlere dikkat edilir. Bunun yanı sıra görselliğe önem verdiğimiz için değişik ve ilgi çekici resimleri siteye hemen ekleriz. Bu durum size ve kullanıcılara avantaj sağlar.

Cihazlara gösterilen uyumun sorunsuz olması çok mühim bir konudur. Bu noktada HMTL 5 adı verilen şablonlar kullanılır. Bu sayede tarayıcı seçme gibi bir durum ortaya çıkmaz. Büyük ekranlara sahip olan mobil görünüm ise erişimi basit bir hale getirmekte. Ios olarak bilinen altyapıyı kullanan cihazlarla web sayfasında online olmak çok zor değildir. Tüm bunlar ve daha fazlasını size sağlayarak, kaliteli bir web alanı yaratıyoruz.

Pet Shop Sitesi Nasıl Avantajlar Sağlar?

Pet shop sitesi, verimli bir satış için idealdir. Artık bir sanal mağazaya sahip olduğunuzdan, her saat ve her gün işlem yapılabilir. Vitrinde olarak kurumsal kimlik oluşturursunuz. Bu sayede müşterileriniz de artar.


Eğer siz de Kukumav.Net ile Pet Shop internet sitesi oluşturmak isterseniz hemen bizimle iletişime geçin!

GÜNCEL KAMPANYALAR

Web sitesi tasarımı 699tl

Profesyonel web site tasarımı
KDV dahil sadece 699₺

Son gün: 31.10.2019

Web Tasarım

Hemen İncele!
Google kampanyası

Google Ads hesap kurulumu ve yönetimi sadece 299₺

Son gün: 31.10.2019

Google Adwords

Hemen İncele!
Sosyal Medya Kampanyası

Sosyal medya reklam kampanyası kurulumu sadece 249₺

Son gün: 31.10.2019

Sosyal Medya Yönetimi

Hemen İncele!