• Bize Ulaşın: 0555 899 05 48
Pansiyon Web Sitesi

Hazır Pansiyon Web Sitesi

İnternetin hayatımıza kattığı en büyük avantaj, daha fazla kişiye ulaşabilmektir. Özellikle hizmet veren kurumlar, sahip oldukları web alanları üzerinden satış gerçekleştirebilirler. Bu noktada birçok özelliğe sahip bir pansiyon sitesi açmak istiyorsanız, bu işi bize bırakmalısınız. Bilgisayar ve cep telefonu uyumuna sahip olan siteyi, kısa sürede hazırlayarak sizlere sunuyoruz. Böylelikle hizmet kaliteniz de artmış oluyor.

Pansiyon Sitesinin Özellikleri Neler Olacak?

Site özelliklerinin neler olduğu merak edilmekte. Tüm sayfalarımızda standart bazı özellikler var. Bunların başında tarayıcı uyumu geliyor. Safari, Chrome, IE, Firefox sahibi olan kullanıcılar, siteye hemen bunların üzerinden giriş yapabilirler.

Mobil cihazları kullanabilir ve bu şekilde sitede online olabilirsiniz. İpad tabletler, iphone cep telefonları, android cihazlarla bunu yapma şansınız var. HTML 5 şablonuyla tasarım yapılır.

Menülerin yapılması aşamasında, kullanıcıların arama tercihlerine göre hareket edilir. Böylelikle direk müşteri odaklı çalışılır. Sayfalarda aynı zamanda görsel anlamda ilgi çekecek fotoğraf ya da resimlere yer verilir. Optimizasyon işlemleri SEO anlamında yapıldığı için sitenin popülerliği kısa sürede artar.

Pansiyon Sitesi Avantajları Neler?

Pansiyon web sitesi tasarlanıp hazır hale geldikten sonra bunun avantajlarından faydalanabilirsiniz. Tanıtım çok hızlı bir şekilde yapılır. Gün içinde yüz binlerce kişi sitenize girer. Bunların bir bölümünün müşteri olması, gelir artışı demektir. Piyasada bilinen bir firma haline gelebilirsiniz. Hatta zamanla ününüz, sınırları aşacak kadar çoğalır. Avantajların içine kurumsal kimliği de ekleyebiliriz.


Eğer siz de Kukumav.Net ile Pansiyonunuz için web sitesi oluşturmak isterseniz hemen bizimle iletişime geçin!

GÜNCEL KAMPANYALAR

Web sitesi tasarımı 699tl

Profesyonel web site tasarımı
KDV dahil sadece 699₺

Son gün: 31.03.2020

Web Tasarım

Hemen İncele!
Google kampanyası

Google Ads hesap kurulumu ve yönetimi sadece 299₺

Son gün: 31.03.2020

Google Adwords

Hemen İncele!
Sosyal Medya Kampanyası

Sosyal medya reklam kampanyası kurulumu sadece 249₺

Son gün: 31.03.2020

Sosyal Medya Yönetimi

Hemen İncele!