• Bize Ulaşın: 0555 899 05 48
Otel Web Sitesi

Otel ve Pansiyon Temaları

Birçok kurum, işletme ve şirket İnternette yerlerini almış durumda. İnsanlar, hizmet satın alma aşamasında ilk aramalarını hep internet üzerinden yapmaktadır. Hazır otel teması ile web sitesi kurmak isteyen girişimciler, bu avantajları rahatlıkla elde edebilirler. Çünkü ajansı olarak, uzun bir dönemden beri sektörün içinde en iyi otel teması tasarımlarımızla hizmetinizdeyiz. Profesyonel olan ekibimizde, size en iyi otel teması web sitesi tasarımı sunuyoruz.

Otel Teması Özellikleri

Otelcilik sektöründeweb tasarım, deneyim ve profesyonellik istediği için uzman kişiler tarafından yapılmalıdır. Tasarlamış olduğumuz tüm temalarda hem mobil hem de tarayıcı uyumu söz konusudur. Bunun anlamı ise; cep telefonu veya tablet ile web sitenizde sorunsuzca gezinebilirsiniz. Bu sayede mobil ile görüntüleme şansınız olmakta. Ayrıca tüm tarayıcılar üzerinden site hemen açılı ve başarılı bir performans gösterir.

Hazır Otel Sitesi Hangi Avantajları Sağlar?

Hazır Otel teması ile web sitesi yaptıran işletmeler, marka değerinin artmasında çok önemli bir katkı sağlar. Çünkü bir otelin web siteye sahip olması, o otelin kurumsal gözükmesini sağlar. Bu durum daha fazla müşteri olarak size döner. Hizmetlerin verilme sıklığı artar ve reklama harcağınız ücret azalır.


Eğer siz de Kukumav.Net ile hazır otel web sitesi oluşturmak isterseniz hemen bizimle iletişim'e geçin!

GÜNCEL KAMPANYALAR

Web sitesi tasarımı 699tl

Kurumsal web site tasarımı
KDV dahil sadece 699₺

Son gün: 31.07.2020

Hemen İncele!
Google kampanyası

Google Ads hesap kurulum kampanyası sadece 299₺

Son gün: 31.07.2020

Hemen İncele!
Sosyal Medya Kampanyası

Sosyal medya reklam kampanyası kurulumu sadece 249₺

Son gün: 31.07.2020

Hemen İncele!