• Bize Ulaşın: 0555 899 05 48
Mühendislik Web Sitesi

Mühendislik Web Sitesi Tasarımı

Mühendislerin kendilerini ve işlerini tanıtmak ve müşteri portföyü oluşturmak için mühendislik web sitesine ihtiyaçları vardır. Firmamız, mühendislik firmalarına özel web sitesi tasarımı yaparken dilenirse hazır paketlerden yararlanarak, firmanın isteğine uygun olarak hazır temalar üzerinde değişiklik yaparak site oluşturabilir.

Bir mühendislik sitesine ihtiyaç duyuyorsanız, firmamızın profesyonel ekibinden destek alabilirsiniz. Uzman tasarımcılarımızın vereceği detaylı bilgi sonrasında site hazırlıklarına başlanarak siteniz oluşturulmaya başlanır.

Web Sitesi Tasarımı Kaç Şekilde Yapılabilir?

Müşterinin tercihine göre web sitesi tasarımları değişiklik gösterir. Firmamızın deneyimli uzman çalışanları, statik ve dinamik içerik yönetim sistemlerine göre web sitesi tasarımı hizmeti vermektedir.

• Kurumsal web sitesi tasarımı
• İnteraktif web sitesi tasarımı
• Bireysel web sitesi tasarımı
• Tek sayfalık web sitesi tasarımı

Kurumsal Web Sitesi Nasıl Hazırlanır?

Kurumsal web sitesi, organizasyon siteleri, inşaat ve hukuk siteleri, tesisat firmaları, mühendislik siteleri, finans siteleri gibi sitelere hazırlanan sitelerdir. Sitenin temel özellikleri içinde panel yönetimi, sayfa yönetimi SEO ayarları, sosyal medya bağlantıları, responsive uyumu, iletişim formu ve e-mail adresi, kullanıcı yönetimi, slider düzenlemesi gibi işlemler yapılır.

Firmanızın kurumsal web sitesi hazırlandığında, hizmet ve referanslarınızı gösterebilir, müşterilerinizin firmanızı yakından tanımasını sağlayabilir, firmanızın yaptığı işler hakkında bilgi ve duyuruları, potansiyel müşterilerinize ulaştırma imkânı bulabilirsiniz.

Deneyimli uzman kadromuz, müşterilerimizin isteğine göre HTML5, MySQL, PHP, CSS altyapılarını düzenleyerek, firma web sitenizin yapılandırmasını yapabilir. Daha detaylı bilgi almak ve profesyonel hizmetlerimizden yararlanmak için uzmanlarımız ile iletişime geçebilirsiniz.


Eğer siz de Kukumav.Net ile Mühendislik web sitesi oluşturmak isterseniz hemen bizimle iletişime geçin!

GÜNCEL KAMPANYALAR

Web sitesi tasarımı 699tl

Profesyonel web site tasarımı
KDV dahil sadece 699₺

Son gün: 31.03.2020

Web Tasarım

Hemen İncele!
Google kampanyası

Google Ads hesap kurulumu ve yönetimi sadece 299₺

Son gün: 31.03.2020

Google Adwords

Hemen İncele!
Sosyal Medya Kampanyası

Sosyal medya reklam kampanyası kurulumu sadece 249₺

Son gün: 31.03.2020

Sosyal Medya Yönetimi

Hemen İncele!