• Bize Ulaşın: 0555 899 05 48
Moda ve Giyim Web Sitesi

Moda ve Giyim Web Sitesi

Web sitesi sahibi olmak her türlü küçük ya da büyük işletme için bir gereklilik haline gelmiştir. Moda ve giyim sitesi de bunların arasında yer alır. Bir web alanı sayesinde müşterilerinizin sayısını gözle görülür bir şekilde arttırabilirsiniz. Elbette bunun için doğru kurumlarla çalışmak gerekiyor. Hem SEO hem de grafik tasarım konusunda uzman olan şirketimiz, sizin için en doğru adres olacaktır.

Moda ve Giyim Sitesi Hangi Özellikleriyle Öne Çıkar?

Hazırladığımız web sitelerin özellikleri şöyle;
• Görsel içerikler, gerektiği kadar kullanılmıştır. Sitenin tasarımında sadeliğe önem verilmiştir. Tamamen müşteri tercihlerine dikkat edilerek menülerin dizaynı sağlanır.
• Mobil olarak tanımlanan her türlü cihaz üzerinden siteye giriş fırsatı vardır. Sayfa altyapıların tümünde çalışır. Aynı durum tarayıcılar için de geçerlidir.
• Her sitede SEO çerçevesinde çok dikkatli bir çalışma yapıldığından, arama motoru sonuçlarında sayfa yukarılarda çıkar.
• Kullanılan site tabanı Boostrap'tır.
• HTML 5 şablon, daha iyi bir performans göstermesini sağlar.

Moda ve Giyim Sitesi Nasıl Avantajlar Sunuyor?

Moda ve giyim web sitesine sahip olduğunuzda, bu sayfa çok farklı ülkelerden bile görüntülenebilir. Siteden satış yapabilirsiniz. Böylelikle mağazanız her zaman açık olur. Maliyetler düşer. Reklama çok geniş bütçeler harcamak zorunda kalmazsınız. Prestij kazanmak çok kolaydır. Kısa bir gelecek içerisinde kurumsal kimliğiniz oluşur. Aynı zamanda insanların gözünde güvenilir bir firma olursunuz.


Eğer siz de Kukumav.Net ile Moda ve Giyim Mağazalarınız için E-ticaret Scripti ihtiyaçlarınız için bizimle iletişime geçin!

GÜNCEL KAMPANYALAR

Web sitesi tasarımı 699tl

Profesyonel web site tasarımı
KDV dahil sadece 699₺

Son gün: 31.03.2020

Web Tasarım

Hemen İncele!
Google kampanyası

Google Ads hesap kurulumu ve yönetimi sadece 299₺

Son gün: 31.03.2020

Google Adwords

Hemen İncele!
Sosyal Medya Kampanyası

Sosyal medya reklam kampanyası kurulumu sadece 249₺

Son gün: 31.03.2020

Sosyal Medya Yönetimi

Hemen İncele!