• Bize Ulaşın: 0532 411 61 01
Mimarlik - İç Mimarlık Web Sitesi

Mimarlik - İç Mimarlık Web Sitesi

Yaşam alanlarının dizayn edilmesi ve insanların zevkine göre döşenmesi mimarlık ve iç mimarlık sektörünün işidir. İç mimarlar, kişisel zevk ve ihtiyaçlara göre mekanlarda düzenlemeler yapar. Mimarların çalışmalarını tanıtmak, müşteri portföyü oluşturmak için mimarlık - iç mimarlık sitesine ihtiyacı vardır.

Günümüzde mimarlık ve iç mimarlık sitelerine revaç artmaktadır. Bu yüzden bir iç mimarlık sitesinde olması gereken özellikler vardır. Bu özelliklere uygun olarak yaptığınız işi ve işlerinizi, müşteri potansiyelinize tanıtabileceğiniz bir mimarlık iç mimarlık web sitesi hazırlanabilir.

Firmamızın teknik ekibinden, web sitenizin hazırlanması için detaylı bilgi alabilir, kafanıza takılan soruların cevaplanması için uzmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz.

Web Sitesi Hazırlanırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kişisel ya da kurumsal web sitesi hazırlarken dikkat edilmesi gereken birçok nokta vardır. Bu noktalar sayesinde hem sitenizin trafiği artar hem de firmanızı ve firmanızın işlerini rahatlıkla tanıtma imkânı bulunur.

• Yapılacak sitenin modern ve kullanışlı bir arayüzünün olması
• Responsive tasarıma uygun olmalıdır. Yani mobil uyumu yapılarak tüm mobil cihazlarla uyumlu çalışan bir site tasarımı olmalıdır.
• Bir web sitesinin olmazsa olmazlarından biri Google map ve iletişim formudur.
• Sitenin trafiğinin artırılması, Google aramalarında üst sıralarda çıkma çalışmalarının yapıldığı SEO çalışması yapılmalıdır.
• Sosyal medya linkleri ve bu linklerin paylaşım butonlarının sayfada görünmesi gerekir.
• Web sitesinin en önemli noktalarından biri işinizi anlatan içeriklerin özgün olması ve firmanızı, kendinizi anlatan “hakkımızda” yazısının bulunmasıdır.

Web Sitesi Teknik Özellikleri Nelerdir?

Web sitelerinde önemli konulardan biri teknik özelliklerdir. Sunucunun hızlı çalışması ve bu konuda teknik desteğin verilmesi, domain ve hosting hizmetlerinin olup olmadığı önemlidir. Firmamızdan web sitesi için bir hizmet talebiniz bulunduğunda, uzman kadromuz ile iletişime geçebilir, profesyonel hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.


Eğer siz de Kukumav.Net ile Mimarlik - İç Mimarlık web sitesi oluşturmak isterseniz hemen bizimle iletişime geçin!

GÜNCEL KAMPANYALAR

Web sitesi tasarımı 699tl

Profesyonel web site tasarımı
KDV dahil sadece 699₺

Son gün: 31.10.2019

Web Tasarım

Hemen İncele!
Google kampanyası

Google Ads hesap kurulumu ve yönetimi sadece 299₺

Son gün: 31.10.2019

Google Adwords

Hemen İncele!
Sosyal Medya Kampanyası

Sosyal medya reklam kampanyası kurulumu sadece 249₺

Son gün: 31.10.2019

Sosyal Medya Yönetimi

Hemen İncele!