• Bize Ulaşın: 0555 899 05 48
Mali Müşavirlik Web Sitesi

Mali Müşavirlik Web Sitesi Tasarımı

İnternet kullanmak ve buradan çeşitli işlemleri yapmak artık sıradan bir hale gelmiş durumda. Piyasada hizmet veren firmalar, bu noktada web sayfalarına sahip olmak zorunda. Bu durum bir zorunluluk. Hem kurumsal kimlik kazanmak hem de potansiyel müşteri sayısını arttırmak için bizimle iletişim kurabilirsiniz. Mali müşavirlik web sitesi yapan şirketimiz, ekstra özelliklere sahip web alanını size hemen teslim ediyor.

Mali Müşavirlik Sitesi Özellikleri Neler?

Sayfalarda sade bir tasarıma yer verilmiştir. Çünkü göz alıcı ve karmaşık olan sitelerin genellikle çok tercih edilmediği kanıtlanmıştır. Aynı zamanda kısa bir sürede müşterinin hemen istediğine erişimi sağlanır. İlgili sayfada sadece yalın bilgi yoktur. Bunlara ilk bakışta dikkat çekecek ve firmaya uygun görseller de eklenmiştir.

Her türlü akıllı cep telefonu üzerinden siteye erişim sağlanabilir. Mobil uyum sorunsuzdur. Kısa bir sürede özel olarak tasarlanmış bu görüm yüklenir. HTML 5 kullanılır. Bütün bilinen ve bilinmeyen tarayıcılarda site kısa süre içinde açılır ve sorun yaratmaz. SEO çalışması tamamlanmıştır.

Mali Müşavirlik Sitesi ile Neler Elde Edebilirsiniz?

Mali müşavirlik sitesi ile artık daha geniş kitlelere ulaşabiliyorsunuz. Firma tanıtımı bu şekilde yapılmış olur. Reklam için ayrı bir işlem yapılmasına gerek yoktur. İletişim müşteriler ile kolaylıkla sağlanır. Gelirleriniz çoğalır. Çok tanınan bir işletme haline gelirsiniz. Bu durum size saygınlık kazandırır. Aynı zamanda kurumsal kimlik oluştuğu için rakiplerinizin önüne geçersiniz.


Eğer siz de Kukumav.Net ile Mali Müşavirlik Bürosu web sitesi oluşturmak isterseniz hemen bizimle iletişime geçin!

GÜNCEL KAMPANYALAR

Web sitesi tasarımı 699tl

Profesyonel web site tasarımı
KDV dahil sadece 699₺

Son gün: 31.03.2020

Web Tasarım

Hemen İncele!
Google kampanyası

Google Ads hesap kurulumu ve yönetimi sadece 299₺

Son gün: 31.03.2020

Google Adwords

Hemen İncele!
Sosyal Medya Kampanyası

Sosyal medya reklam kampanyası kurulumu sadece 249₺

Son gün: 31.03.2020

Sosyal Medya Yönetimi

Hemen İncele!