• Bize Ulaşın: 0555 899 05 48
Kafe Web Sitesi

Hazır Kafe Web Sitesi

İnsanlar, yorgunluklarını atmak, sevdikleriyle beraber sohbet etmek için, canlı müzik programlarının olduğu, sıcak ve soğuk yiyeceklerin yenebildiği, sıcak soğuk içeceklerin içilebildiği kafelerden faydalanır. Bu tür kafeler, hizmetlerini tanıtmak, daha fazla tanınmak, bilinirliklerini artırmak için kafe sitesi yaptırabilirler.

Hazır kafe sitesi tasarımı için firmamızı tercih edenler, kurumsal hizmetlerimizden sonuna kadar yararlanmaktadır. Profesyonel ekibimizin sunduğu hizmetler sayesinde, işletmenizin Google sıralamasında üst sıralara çıkmasını sağlayabilir, SEO çalışmaları, responsive uygulamaları ile sadece masaüstü tarayıcılarında değil mobil cihazlarda da aranma oranlarınızı artırabilirsiniz.

Tek Sayfalık Hazır Kafe Web Sitesi Tasarımı Nasıl Yapılır?

Kafe işletenler, fotoğrafçılık ile uğraşanlar, ürün tanıtımı yapmak isteyenler için daha çok tek sayfalık web sitesi tasarımlarından yararlanılır. Tek sayfalık hazır cafe web sitesi tasarımı özellikleri ise kısaca şöyledir:

• İstatistik ekranı yapılabilir.
• Menü ve ürünler sergilenebilir.
• Sosyal medya bağlantıları düzenlenebilir.
• SEO ayarları yapılabilir.
• İletişim formu ve e-posta gönderimi sağlanabilir.
• Responsive uyarlaması yapılabilir.

Eğer istenirse farklı özellikler de eklenerek, site daha cazip hale getirilebilir.

SSL Sertifikası Her Site için Zorunlu mudur?

Firmalar, site çalışmaları yaptırdığında, güvenliğinin de sağlanmasını ister. Ancak her site için zorunlu bir işlem değildir. Özellikle e-ticaret sitelerinin SSL sertifikalı olması şarttır. Çünkü alışveriş yapılırken, kullanıcıların güvenli şekilde kredi kartlarını kullanması, sahtekarlıkların yapılmaması için bu sertifika zorunludur. Aynı zamanda bu sertifikanın bir özelliği de sitesi yapılan firmanın güvenilirliğini de artırmış olmasıdır.

Firmamız ile çalışmaya karar verdiğinizde, kafe web tasarım hizmetimiz ile kurumsallık özelliği olan, özgün ve proje bazlı web siteleri çözümlerimizle, sosyal medya yönetiminizi yaptırabilir, SEO çalışmalarımız ile sitenizin Google aramalarında üst sıralara yükselmesini sağlayabiliriz. Yapmanız gereken şey uzman ekibimiz ile iletişime geçerek, hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almaktır.


Eğer siz de Kukumav.Net ile kafe web sitesi oluşturmak isterseniz hemen bizimle iletişime geçin!

GÜNCEL KAMPANYALAR

Web sitesi tasarımı 699tl

Profesyonel web site tasarımı
KDV dahil sadece 699₺

Son gün: 31.03.2020

Web Tasarım

Hemen İncele!
Google kampanyası

Google Ads hesap kurulumu ve yönetimi sadece 299₺

Son gün: 31.03.2020

Google Adwords

Hemen İncele!
Sosyal Medya Kampanyası

Sosyal medya reklam kampanyası kurulumu sadece 249₺

Son gün: 31.03.2020

Sosyal Medya Yönetimi

Hemen İncele!