• Bize Ulaşın: 0555 899 05 48
Güzellik Salonu ve Kuaför Web Sitesi

Güzellik Salonu ve Kuaför Web Sitesi

Birçok alışkanlık, internetin hayatımıza girmesiyle beraber değişti. Gerek firmalar gerekse bu platformu kullanmakta. Güzellik salonu sitesi ihtiyacı olan işletmeler, en doğu seçimi bizimle yapacaklar. Sektörün en iyilerinden olan firmamız, sizin konseptinize uygun bir şekilde tasarım gerçekleştirmekte. Gerek mobil gerek masa üstü uyumlu sayfa, kısa sürede hazırlanmakta.

Güzellik Salonu Sitesi Tasarımında Neler Söz Konusu?

Web sayfasının sahip olacağı özellikler, sizin sektör içinde üst sıralara taşır. Buna göre mobil uyumun olduğunu söylemek gerekiyor. Birçok kişi bilgisayar yerine cep telefonunu tercih ediyor. Bazıları ise tabletlerle işlem yaptığı için bu noktada özel bir yazılım devreye girmekte. Bunu sitenize başarılı bir şekilde ekliyoruz. Ayrıca sayfada kullandığımız renk hem göz almıyor hem de sizin kimliğinize çok uygun.

Site tasarımında aynı zamanda HTML5 adındaki şablonu kullanıyoruz. Böylelikle markası ne olursa olsun bütün tarayıcılarda mükemmel bir performans elde edilebilir. Tüm bunların yanı sıra siteye yaptığımız SEO sayesinde sayfanız alt sıralarda kalmayacak. Kısa bir zaman dilimi içerisinde herkesin göreceği bir sıraya gelecek.

Güzellik Salonu Sitesi İşletmenize Neler Katacak?

Güzellik salonu ve kuaför web sitesi tasarımı ile müşterilerinizin sayısında gözle görülür bir artış söz konusu olacak. Yeni kişiler web sayfası üzerinden sizinle iletişim kuracak. Vitrine çıkarak, kendinizi gösterebilir ve diğer işletmeler arasından hemen fark edilebilirsiniz. Prestij ve kurumsal kimlik ise diğer kazanımlar.


Eğer siz de Kukumav.Net ile Güzellik Salonu internet sitesi oluşturmak isterseniz hemen bizimle iletişime geçin!

GÜNCEL KAMPANYALAR

Web sitesi tasarımı 699tl

Profesyonel web site tasarımı
KDV dahil sadece 699₺

Son gün: 31.03.2020

Web Tasarım

Hemen İncele!
Google kampanyası

Google Ads hesap kurulumu ve yönetimi sadece 299₺

Son gün: 31.03.2020

Google Adwords

Hemen İncele!
Sosyal Medya Kampanyası

Sosyal medya reklam kampanyası kurulumu sadece 249₺

Son gün: 31.03.2020

Sosyal Medya Yönetimi

Hemen İncele!