• Bize Ulaşın: 0555 899 05 48
Hazır Emlak Web Sitesi

Hazır Emlak Web Sitesi Tasarımları

İnternet dünyasının sınırları söz konusu değildir. Milyonlarca kişi ve kurumun kullandığı bu alan, ticaretle uğraşanlar için büyük bir reklam alanı. Buradan daha fazla kişiye erişim sağlamanın altın kuralı ise güzel bir web sitesine sahip olmaktır. Hazır emlak web sitesi ihtiyacı olanlar, firmamızla bu konuda hemen iletişim kurabilirler. Nasıl bir web sitesi istediklerini iletmeleri yeterli olmaktadır. Üstelik en uygun hazır emlak sitesi fiyatlarımızla emlak scripti satışı yapıyoruz. Eğer siz de hazır emlak web sitesi tasarımları konusunda destek istiyorsanız, Kukumav.Net web tasarım ajansı 7/24 hizmetinizdedir.

Hazır Emlak Scripti Hangi Özelliklere Sahip?

Görsel olarak zengin olmayan bir web sayfasının ilgi çekmesi çok kolay değildir. Bunun bilincinde olduğumuz için basit ve etkili hazır emlak scripti ile içerikleri, resimleri başarılı bir biçimde ekleyebiliriz. Üstelik tüm içerikleri anında, sorun olmadan oluştrabilirsiniz. Sayfa menülerinin ne kadar düzenli olduğu, sitede geçirilen zamanı da etkiler. Bundan dolayı her zaman sade ve çok yalın emlak siteleri tasarlıyoruz.

Sitenin en üst düzeyde mobil uyumlu olması, mobil cihaz kullanan kişiler için büyük bir avantajdır. Çünkü hem mobilden hem de tabletle web sitenize girmek isteyenler olabilir. HTML 5 şablonu ve bootstrap altyapısı, web sitenin tarayıcı uyumunu sağlamakta ve kusursuz bir hizmet sağlamaktadır.

Emlakçı Web Tasarım Hizmeti ile Neler Kazanabilirsiniz?

Hazır emlak web sitesi üzerinden vermiş olduğunuz hizmet çok fazla kişiye ulaşır. İnsanlar web sayfanızı keşfeder ve buradan hizmet almaya başlar, gelirleriniz artar. Reklama bütçe ayırmak gibi bir işlem yapmaya artık gerek yoktur. Buna ek olarak tanınırlığınız sınırların ötesine taşınır.


Eğer siz de hazır emlak web sitesi oluşturmak isterseniz hemen bizimle iletişime geçin!

GÜNCEL KAMPANYALAR

Web sitesi tasarımı 699tl

Profesyonel web site tasarımı
KDV dahil sadece 699₺

Son gün: 31.03.2020

Web Tasarım

Hemen İncele!
Google kampanyası

Google Ads hesap kurulumu ve yönetimi sadece 299₺

Son gün: 31.03.2020

Google Adwords

Hemen İncele!
Sosyal Medya Kampanyası

Sosyal medya reklam kampanyası kurulumu sadece 249₺

Son gün: 31.03.2020

Sosyal Medya Yönetimi

Hemen İncele!