• Bize Ulaşın: 0532 411 61 01
Emlakçı Web Sitesi

Emlak Web Sitesi

İnternet dünyasının sınırları söz konusu değil. Milyonlarca kişi ve kurumun kullandığı bu alan, ticaretle uğraşanlar için büyük bir reklam alanı. Buradan daha fazla kişiye erişim sağlamanın altın kuralı ise güzel bir web sitesine sahip olmak. Emlakçı sitesi ihtiyacı olanlar, firmamızla bu konuda hemen iletişim kurabilirler. Nasıl bir sayfa istediklerini iletmeleri yeterli. Onlar için en doğru kararı, makul ücretler üzerinden vermekteyiz.

Emlakçı Sitesi Hangi Özelliklere Sahip?

Görsel olarak zengin olmayan bir web sayfasının ilgi çekmesi çok kolay değildir. Bunun bilincinde olduğumuz için basit ve etkili resimleri başarılı bir biçimde ekliyoruz. Üstelik tüm içeriği kopya olmadan oluşturmaktayız. Sayfa menülerinin ne kadar düzenli olduğu, sitede geçirilen zamanı da etkiler. Bundan dolayı her daim sade ve çok yalın alanlar tasarlıyoruz.

Sitenin en üst düzeyde bir uyuma sahip olması, mobil cihaz kullanan kişiler için büyük bir avantajdır. Çünkü tabletle sitede online olmak isteyenler olabilir. Cep telefonu da buna dahildir. Bundan dolayı mobil anlamda girişler sorunsuz yapılabilmekte. HTML 5 şablonu ve Bootstrap altyapısı, sitenin tarayıcı uyumunu sağlıyor.

Emlakçı Sitesi ile Neler Kazanabilirsiniz?

Emlakçı sitesi üzerinden vermiş olduğunuz hizmet çok fazla kişiye ulaşır. İnsanlar sayfanızı keşfeder ve buradan hizmet almaya başlar. Gelirleriniz artar. Reklama bütçe ayırmak gibi bir işlem yapmaya artık gerek yoktur. Buna ek olarak tanınırlığınız sınırların ötesine taşınır.


Eğer siz de Kukumav.Net ile Emlakçı internet sitesi oluşturmak isterseniz hemen bizimle iletişime geçin!

GÜNCEL KAMPANYALAR

Web sitesi tasarımı 699tl

Profesyonel web site tasarımı
KDV dahil sadece 699₺

Son gün: 31.10.2019

Web Tasarım

Hemen İncele!
Google kampanyası

Google Ads hesap kurulumu ve yönetimi sadece 299₺

Son gün: 31.10.2019

Google Adwords

Hemen İncele!
Sosyal Medya Kampanyası

Sosyal medya reklam kampanyası kurulumu sadece 249₺

Son gün: 31.10.2019

Sosyal Medya Yönetimi

Hemen İncele!