• Bize Ulaşın: 0555 899 05 48
Anaokulu ve Kreş Web Sitesi

Eğitim Sektörü Temaları

İnternetin yaygınlaşmasıyla birlikte birçok alışkanlıkta artık değişmeye başladı. Farklı sektörlerde hizmet veren kurumlar, sahip oldukları web sayfaları aracılığıyla müşterilere ulaşıyorlar. Eğitim sektörü için hazır tema site yaptırmak isteyenler, hemen web tasarım ajansımızla iletişime geçebilirler. Sunmuş olduğumuz kaliteli hizmet sayesinde, hedef kitlenizin dikkatini kolayca çekebilirsiniz.

Hazır Anaokulu ve Kreş Temaları

Tasarlamış olduğumuz hazır anaokulu ve kreş temalarının hepsinde mobil uyumluluk söz konusudur. Temalarda karmaşık bir tasarımdan uzak durulmuş ve sade, temiz bir kodlama yapılmıştır. Aynı zamanda, tüm anaokulu, kreş temalarımız arama motorlarıyla uyumludur. Sayfalarda SEO çalışması yapıldığı için hazır kreş, anaokulu siteniz üst bölümlerde sıralamaya girecektir.

Dil Okulu Temaları

Dil okulu web sitesi, bu sektör içinde hizmet veren tüm kurumlar için artık bir zorunluluk. Yabancı lisan öğrenmek isteyen kişilerin yapmış olduğu ilk şey internet üzerinden arama yapmaktır. Bu noktada başarılı ve son derece profesyonel hazırlanmış bir web sitesi, size büyük bir avantaj sağlayacak. Uzun yıllardan beri aktif olduğumuz sektör içinde, bu ihtiyacınızı karşılıyor ve kaliteli bir web sitesini sizin için hazırlıyoruz.

Sürücü Kursu Temaları

Profesyonel şekilde oluşturulan bir web sitesi sayesinde, müşteri sayınızı artırabilirsiniz. Sürücü kursu teması için sektörün şartlarını göz önünde bulunduran uzman kadromuz, sizin için en uygun web sitesini hazırlamıştır. Mobil ve SEO uyumlu hazırlanan temalar ile kullanıcıların sitede rahatlıkla gezinmesini sağlıyoruz.

Hazır Eğitim Sektörü Teması Avantajları Nelerdir?

Sahip olacağınız hazır site web tasarım hizmeti, size birçok farklı avantajı beraberinde getiriyor. Sizin için oluşturduğumuz web sitesi sayesinde marka değerinizin yükseldiğini hemen görebilirsiniz. Aynı zamanda kurumsal bir web sitesine sahip olan işletmelere, insanların daha fazla güven duyduğu bilinmektedir.


Eğer siz de hazır tema ile web tasarım hizmeti almak isterseniz hemen bizimle iletişim'e geçin!

GÜNCEL KAMPANYALAR

Web sitesi tasarımı 699tl

Kurumsal web site tasarımı
KDV dahil sadece 699₺

Son gün: 31.12.2020

Hemen İncele!
Google kampanyası

Google Ads hesap kurulum kampanyası sadece 299₺

Son gün: 31.12.2020

Hemen İncele!
Sosyal Medya Kampanyası

Sosyal medya reklam kampanyası kurulumu sadece 249₺

Son gün: 31.12.2020

Hemen İncele!