• Bize Ulaşın: 0532 411 61 01
Doktor Web Sitesi

Doktor Web Sitesi

Web tasarımı yaptırmak, en uygun, en ucuz web sitesi fiyatlarıyla hizmet vermek, firmaların da en çok tercih ettikleri konuların başında gelir. Doktor web sitesi için kişisel web tasarımı yaptırarak uzmanlık alanınızla ilgili oluşturacağınız web sitesini rahatlıkla tanıtabilme imkanına kavuşursunuz.

Firmamızın uzman tasarımcılarına yaptıracağınız doktor sitesi için gerekli tüm çalışmalar, uzman ekibimiz tarafından değerlendirilerek, isteğiniz doğrultusunda şekillendirilerek, siteniz oluşturulmaktadır.

Doktor Sitesi Yaptırmanın Avantajları

• Doktor sitesi ile hastalar kolaylıkla temasa geçme imkânı bulur.
• Uzmanlık alanı, kullanıcılara daha rahat duyurulabilir.
• Ayrıca yapılacak çalışmalar sayesinde Google üst sıralarında olunabilir.
• Hasta doktor arasındaki iletişim ilişkisi daha kuvvetli olur.

Doktor Sitesi Tasarımında Neler Olmalıdır?

Doktor sitesi tasarımında, sitenin mobil uyumu yapılarak responsive hale getirilmelidir. Doktorun uzmanlık alanı ile ilgili konu ne ise buna göre kurumsal kimlik oluşturulmalıdır. Konuyla ilgili olarak metin yazıları hazırlanmalı ve akıcı içerikler sayesinde, hasta aradığını kolaylıkla bulmalıdır.

Google webmaster hesapları oluşturularak, site yol haritası çıkartılmalı ve SEO çalışmaları gerektiği gibi yapılmalıdır. Google arama motorlarına kayıt yaptırılarak, sitenin üst sıralarda çıkması sağlanmalıdır.

Doktor Sitesi ile Neler Yapılabilir?

Doktor sitesi ile kolayca özelleştirilebilme özelliğine sahip olunur. Admin panel yardımı ile web sayfası istenildiği gibi kontrol edilebilir, değişiklikler kaydedilebilir. Kolay ve pratik kullanım sayesinde yapılacak her işlem anında görüntülenebilir.

Profesyonel olarak yapılan doktor web sayfası sayesinde sosyal medya yönetimi daha kolaylaşarak size avantaj sağlar. Kurumsal kimlik oluşturularak, logo, kartvizit, kalem, ajanda, DVD, CD gibi tasarımlarla reklam çalışmaları da yapılmış olmaktadır.


Eğer siz de Kukumav.Net ile Doktorlar için internet sitesi oluşturmak isterseniz hemen bizimle iletişime geçin!

GÜNCEL KAMPANYALAR

Web sitesi tasarımı 699tl

Profesyonel web site tasarımı
KDV dahil sadece 699₺

Son gün: 31.10.2019

Web Tasarım

Hemen İncele!
Google kampanyası

Google Ads hesap kurulumu ve yönetimi sadece 299₺

Son gün: 31.10.2019

Google Adwords

Hemen İncele!
Sosyal Medya Kampanyası

Sosyal medya reklam kampanyası kurulumu sadece 249₺

Son gün: 31.10.2019

Sosyal Medya Yönetimi

Hemen İncele!