• Bize Ulaşın: 0532 411 61 01
Çilingir Web Sitesi

Çilingir Web Sitesi

En küçük kurum ve işletmeler dahil olmak üzere, firmaların büyük bir kısmının artık web sayfaları var. Hizmet almak isteyen potansiyel müşteriler, bu alan üzerinden arama yaparak firmalara ulaşıyorlar. Çilingir web sitesi sahibi olmak, bizimle çok kolay bir hale gelmekte. Piyasa şartlarını ve sektörün ayrıntılarını göz önünde bulundurarak, tasarımı kusursuz sitenizi hazırlıyoruz.

Çilingir Web Sitesi Özellikleri Nasıl Olacak?

Online web sayfalarının tasarlanması aşamasında birçok şeyi göz önünde bulundurmaktayız. Artık mobil uyumluluğun adeta bir mecburiyet haline geldiğini ifade etmek lazım. Bundan dolayı sayfanıza böyle bir özellik ekliyoruz. Sade ve hızlı menüler, daha fazla sitede zaman geçirilmesini sağlıyor. Ayrıca sayfa hızı çok önemli. Uzun yüklenen internet sitelerinin çok tercih edilmediğini söylemek lazım. Tasarım çerçevesinde bir tarayıcı sorunu çıkmayacak. Çünkü bu web alanı her türlü tarayıcıda açılabilme özelliğine sahip.

Çilingir Sitesi İşletmenize Neler Kazandırır?

Çilingir web sitesi açıldıktan sonra bunun avantajlarını çok kısa süre içinde görebilirsiniz. Örneğin artık sizden haberdar olan kişi sayısı artar. Bunun sonrasında ise müşteri sayınız artar. Böylelikle maddi anlamda bir kazanç elde etmiş olursunuz. Site sahibi olman, kurumsal kimliğin oluşmasındaki en önemli aşamalardan birisidir. Ayrıca bu durumun getirisi olarak prestij ve saygınlık kazanılabilir. Tüm günlerde ve her saatte online olmak, sirkülasyonu da arttırır. Site ile beraber reklam için ayrı bir bütçe ayırmanıza gerek yoktur.


Eğer siz de Kukumav.Net ile Çilingir dükkanınız için internet sitesi oluşturmak isterseniz hemen bizimle iletişime geçin!

GÜNCEL KAMPANYALAR

Web sitesi tasarımı 699tl

Profesyonel web site tasarımı
KDV dahil sadece 699₺

Son gün: 31.10.2019

Web Tasarım

Hemen İncele!
Google kampanyası

Google Ads hesap kurulumu ve yönetimi sadece 299₺

Son gün: 31.10.2019

Google Adwords

Hemen İncele!
Sosyal Medya Kampanyası

Sosyal medya reklam kampanyası kurulumu sadece 249₺

Son gün: 31.10.2019

Sosyal Medya Yönetimi

Hemen İncele!