• Bize Ulaşın: 0555 899 05 48
Catering - Hazır Yemek Web Sitesi

Catering - Hazır Yemek Web Sitesi Tasarımı

Okul, işyeri, hastane, düğün, nişan, büyük davetlerde yiyecek içecek temini yapan firmalar catering firması olarak adlandırılır. Catering firmalarının, hizmetlerini tanıtmaları, bilinirliklerini artırmaları için catering (hazır yemek) sitesine ihtiyaçları vardır. Sıklıkla yemekhane hizmeti vermeyen işyerlerinde, büyük yemekli davetlerde, nişan, düğün gibi organizasyonlarda, hazır yemek sistemi oldukça rağbet görmektedir.

Catering yani hazır yemek firmanız varsa ve hazır catering web sitesi yaptırmak istiyorsanız, firmamızın deneyimli, uzman ekibinden hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilir ve hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Catering (Hazır Yemek) Sitesi Tema Özellikleri Nelerdir?

• Sayfa modülü ve sınırsız sayfa ekleme özelliği
• Firma sloganı
• Site içi arama modülü
• Sosyal medya bağlantıları
• Linkler
• İletişim formu ve Google map

Bunların dışında isteğe bağlı olarak fotoğraf ve video galerisi, responsive uyum özelliği, menü modülü, blog modülü gibi bölümlerin de eklenebilmesi için uzmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz.

Responsive Web Tasarımı Avantajları Nelerdir?

Responsive web tasarımı, mobil uyumlu web sitesi tasarımı anlamına gelir. Masaüstü tarayıcılarda rahatlıkla görüntülenme yapıldığı gibi telefon cihazlarında da bu uyumun gerçekleştirilmesi gerekir. Bunun için mobil uyumu için birçok çalışmalar gerçekleştirilir.

• Responsive web tasarımı ile telefon cihazlarının tarayıcılarından site düzgün şekilde açılır ve görüntülenir.
• Responsive uyum sayesinde Google aramalarında üst sıralarda yer almaya başlanır.
• Responsive web tasarımı, kullanıcılara kullanım kolaylığı sağlarken, istenilen her yerde her an siteye girme imkânı bulunduğu için firma sitesinde uzun süreler geçirilebilir.

Uzmanlarımız tarafından yapılacak mobil uyum çalışmaları ile siteniz, her cihaz için uyumlu hale getirilmektedir. Firmamızdan detaylı bilgi alarak, hizmetlerimizi görebilir, bir catering sitesi yaptırmak ya da farklı bir çalışma için uzmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz.


Eğer siz de Kukumav.Net ile Catering - Hazır Yemek firması web sitesi oluşturmak isterseniz hemen bizimle iletişime geçin!

GÜNCEL KAMPANYALAR

Web sitesi tasarımı 699tl

Profesyonel web site tasarımı
KDV dahil sadece 699₺

Son gün: 31.03.2020

Web Tasarım

Hemen İncele!
Google kampanyası

Google Ads hesap kurulumu ve yönetimi sadece 299₺

Son gün: 31.03.2020

Google Adwords

Hemen İncele!
Sosyal Medya Kampanyası

Sosyal medya reklam kampanyası kurulumu sadece 249₺

Son gün: 31.03.2020

Sosyal Medya Yönetimi

Hemen İncele!