• Bize Ulaşın: 0555 899 05 48
Anaokulu ve Kreş Web Sitesi

Hazır Kreş Sitesi - Anaokulu Web Tasarım

İnternetin yaygınlaşmasıyla beraber birçok alışkanlıkta artık değişmeye başladı. Farklı sektörlerde hizmet veren kurumlar, sahip oldukları web sayfaları aracılığıyla müşterilere ulaşıyorlar. Hazır kreş sitesi yaptırmak isteyenler, hemen web tasarım ajansımızla iletişime geçebilirler. Sunmuş olduğumuz kaliteli hizmet sayesinde, daha farkla insanın dikkatini çekebilirsiniz.

Anaokulu & Kreş Sitesi Nasıl Tasarlanır?

Tasarlamış olduğumuz hazır kreş sitelerinin hepsinde mobil uyumluluk söz konusudur. IOS ya da Android altyapısına sahip cihazlarla giriş yapmak basittir. Bu şekilde işlem gerçekleştiren müşteriler, hemen mobil görünüme geçebilirler. Sayfa, görsel anlamda çok zengin bir hale getirilir. Sade bir dizayn mevcuttur. Böylelikle çok karmaşık bir tasarımdan uzak durulmuştur. Site, piyasadaki bütün arama motorlarına uyumludur. Aynı zamanda sayfanın SEO çalışması yapılır. Böylelikle her zaman hazır kreş siteniz üst sıralarda görüntülenir.

Anaokulu & Hazır Kreş Sitesi Ne Gibi Avantajlar Sağlar?

Sahip olacağınız anaokulu web tasarım hizmeti size birçok farklı avantajı beraberinde getiriyor. Bunların başında ise broşür derdinden kurtulmak var. Artık yüksek miktarlı paralar harcayarak, el ilanı bastırmanıza gerek yok. Çünkü hazır kreş sitesinde, bunun yerine bilgi içeren birçok menü bulunacak. Hazır kreş sitesi sayesinde öğrenci sayınız artar ve buna ek olarak marka değerinizin yükseldiğini hemen görebilirsiniz. Aynı zamanda web sayfasına sahip olan işletmelere, insanların daha fazla güven duyduğu bilinmektedir. Hazır kreş sitesi ucuz ve makul bir ücret karşılığında tasarlanmakta.


Eğer siz de Kukumav.Net ile anaokulu web tasarım, hazır kreş sitesi hizmeti almak isterseniz hemen bizimle iletişime geçin!

GÜNCEL KAMPANYALAR

Web sitesi tasarımı 699tl

Profesyonel web site tasarımı
KDV dahil sadece 699₺

Son gün: 31.03.2020

Web Tasarım

Hemen İncele!
Google kampanyası

Google Ads hesap kurulumu ve yönetimi sadece 299₺

Son gün: 31.03.2020

Google Adwords

Hemen İncele!
Sosyal Medya Kampanyası

Sosyal medya reklam kampanyası kurulumu sadece 249₺

Son gün: 31.03.2020

Sosyal Medya Yönetimi

Hemen İncele!