• Bize Ulaşın: 0532 411 61 01
Anaokulu ve Kreş Web Sitesi

Anaokulu ve Kreş Web Sitesi

İnternetin yaygınlaşmasıyla beraber birçok alışkanlıkta artık değişmeye başladı. Farklı sektörlerde hizmet veren kurumlar, sahip oldukları web sayfaları aracılığıyla müşterilere ulaşıyorlar. Anaokulu ve kreş web sitesi yaptırmak isteyenler, hemen kurumumuzla iletişime geçebilirler. Sunmuş olduğumuz kaliteli hizmet sayesinde, daha farkla insanın dikkatini çekebilirsiniz.

Anaokulu & Kreş Sitesi Nasıl Tasarlanır?

Tasarlamış olduğumuz web sayfalarının hepsinde mobil uyumluluk söz konusu. Ios ya da Android altyapısına sahip cihazlarla giriş yapmak basit. Bu şekilde işlem gerçekleştiren müşteriler, hemen mobil görünüme geçebilirler. Sayfa, görsel anlamda çok zengin bir hale getirilir. Sade bir dizayn mevcuttur. Böylelikle çok karmaşık bir tasarımdan uzak durulmuştur. Site, piyasadaki bütün arama motorlarına uyumludur. Aynı zamanda sayfanın SEO çalışması yapılır. Böylelikle her zaman üst sıralarda siten görüntülenir.

Anaokulu & Kreş Sitesi Ne Gibi Avantajlar Sağlar?

Sahip olacağınız web sitesi size birçok farklı avantajı beraberinde getiriyor. Bunların başında ise broşür derdinden kurtulmak var. Artık yüksek miktarlı paralar harcayarak, el ilanı bastırmanıza gerek yok. Çünkü hazırlayacağımız web sayfasında, bunun yerine bilgi içeren birçok menü bulunacak. Site sayesinde müşteri sayınız artar. Buna ek olarak marka değerinizin yükseldiğini hemen görebilirsiniz. Aynı zamanda web sayfasına sahip olan işletmelere, insanların daha fazla güven duyduğu bilinmektedir. Anaokulu & kreş sitesi ucuz ve makul bir ücret karşılığında tasarlanmakta.


Eğer siz de Kukumav.Net ile Anaokulu ve Kreş internet sitesi oluşturmak isterseniz hemen bizimle iletişime geçin!

GÜNCEL KAMPANYALAR

Web sitesi tasarımı 699tl

Profesyonel web site tasarımı
KDV dahil sadece 699₺

Son gün: 31.10.2019

Web Tasarım

Hemen İncele!
Google kampanyası

Google Ads hesap kurulumu ve yönetimi sadece 299₺

Son gün: 31.10.2019

Google Adwords

Hemen İncele!
Sosyal Medya Kampanyası

Sosyal medya reklam kampanyası kurulumu sadece 249₺

Son gün: 31.10.2019

Sosyal Medya Yönetimi

Hemen İncele!