• Bize Ulaşın: 0555 899 05 48

Hazır Site

Kukumav.Net web tasarım ajansı olarak, çeşitli sektörlerdeki müşterilerimiz için özel web tasarım ve hazır site hizmeti sunuyoruz. Web sitesi bir firmanın müşterilerine ilk olarak göründüğü yerdir; yani yüzüdür. Markanızın imajı için, sektörünüze en uygun hazır site seçenekleri sunuyoruz.

Hemen Teklif Al! Bize Ulaşın!

Hazır Web Sitesi Şablonları

Kurumsal şirketler için web sitesine önem vermek öncelikli sırada yer almaktadır. Web sitelerinin yanlış bir şekilde kullanılması şirketinize büyük zarar verebilir. İmajınızın en iyi biçimde oluşturulması ve daha fazla kişiye ulaşmanız adına siteniz için profesyonel bir çalışma yapılmalıdır.

Uygun fiyatlarla, hızlı ve kaliteli bir web sitesi oluşturmak istiyorsanız Kukumav.Net olarak size birçok hazır site seçeneği sunuyoruz. Hazır web sitesi şablonlarını incelemek için bize iletişim formu ile ulaşabilirsiniz. Hazır site şablonları rastgele seçilmemiştir; sektörlere özel olarak hazırlanan siteler kategoriler altında toplanmıştır.

Kolay Kullanım Hazır Tema ve Çok Hızlı Kurulum İmkanı!

Hazır web tasarım tercih eden müşterilerimizin en büyük avantajı arasında çok kolay ve pratik kullanımlı bir platforma kavuşmaları bulunmaktadır. Hazır sitelerinin alt yapıları sayesinde kolayca firmanıza uygun olarak düzenleme yapılmaktadır. Genellikle 30 dakika içinde web siteniz oluşturulabilmektedir.

Hızlı kurulum ve kolay yönetilen kontrol panelleri sayesinde birçok müşterimiz hazır site oluşturmayı tercih etmektedir. Şablonlarımız özenli biçimde seçilip, sizlere sunulmaktadır. İlgi çeken, sektöre ve firmaya uygun siteler olmalarına önem verilmektedir.

Her Mobil Cihaz ile Uyumlu Hazır Web Sitesi Tasarımları

Responsive özellikli hazır sitelerimize her mobil cihaz üzerinden giriş yapılabilmektedir. Hazır web sitesi tasarımlarımız, mobil yazılımlar, tarayıcılar ve tüm cihazlar ile uyumlu olarak tasarlanmıştır. Akıllı telefon ve tabletler ile uyumludur.

İnternet bağlantınızın olduğu her yerden web sitesine giriş yapılabilmektedir. Hem mobil hem masaüstü versiyonları bulunur. Ayrıca sitede istediğiniz kadar modül ekleyebilir ya da çıkartabilirsiniz. İstediğiniz özelliklere bağlı olarak sitelerimize kolaylıkla modül eklemesi yapılmaktadır. Siteler için birçok modül satışa sunulmuştur.GÜNCEL KAMPANYALAR

Web sitesi tasarımı 699tl

Profesyonel web site tasarımı
KDV dahil sadece 699₺

Son gün: 31.12.2020

Hemen İncele!
Google kampanyası

Google Ads hesap kurulum kampanyası sadece 299₺

Son gün: 31.12.2020

Hemen İncele!
Google 299TL Kampanyası

Sosyal medya reklam kampanyası kurulumu sadece 249₺

Son gün: 31.12.2020

Hemen İncele!