• Bize Ulaşın: 0532 411 61 01

Hazır Site

Kukumav.Net web tasarım şirketi olarak, çeşitli sektörlerdeki müşterilerimiz için özel web tasarım ve hazır site hizmeti sunuyoruz. Web sitesi bir firmanın müşterilerine ilk olarak göründüğü yerdir; yani yüzüdür. Markanızın imajı için, sektörünüze en uygun hazır site seçenekleri sunuyoruz.

Hemen Teklif Al! Bize Ulaşın!

Hazır Web Siteleri

Kurumsal şirketler için web sitesine önem vermek öncelikli sırada yer almaktadır. Web sitelerinin yanlış bir şekilde kullanılması şirketinize büyük zarar verebilir. İmajınızın en iyi biçimde oluşturulması ve daha fazla kişiye ulaşmanız adına siteniz için profesyonel bir çalışma yapılmalıdır.

Uygun fiyatlarla, hızlı ve kaliteli bir web sitesi oluşturmak istiyorsanız Kukumav.Net olarak size birçok hazır site seçeneği sunuyoruz. Ana sayfamız üzerinden site şablonlarımızı inceleyebilirsiniz. Site şablonları rastgele seçilmemiştir; sektörlere özel olarak hazırlanan siteler kategoriler altında toplanmıştır.

Kolay Kullanım ve Çok Hızlı Kurulum İmkanı!

Hazır site tercih eden müşterilerimizin en büyük avantajı arasında çok kolay ve pratik kullanımlı bir platforma kavuşmaları bulunmaktadır. Hazır sitelerinin alt yapıları sayesinde kolayca firmanıza uygun olarak düzenleme yapılmaktadır. Genellikle 30 dakika içinde web siteniz oluşturulabilmektedir.

Hızlı kurulum ve kolay yönetilen kontrol panelleri sayesinde birçok müşterimiz hazır site oluşturmayı tercih etmektedir. Şablonlarımız özenli biçimde seçilip, sizlere sunulmaktadır. İlgi çeken, sektöre ve firmaya uygun siteler olmalarına önem verilmektedir.

Her Mobil Cihaz ile Uyumlu Hazır Siteler

Responsive özellikli hazır sitelerimize her mobil cihaz üzerinden giriş yapılabilmektedir. Hazır siteler mobil yazılımlar ve cihazlar ile uyumlu olarak tasarlanmıştır. Akıllı telefon ve tabletler ile uyumludur.

İnternet bağlantınızın olduğu her yerden web sitesine giriş yapılabilmektedir. Hem mobil hem masaüstü versiyonları bulunur. Ayrıca sitede istediğiniz kadar modül ekleyebilir ya da çıkartabilirsiniz. İstediğiniz özelliklere bağlı olarak sitelerimize kolaylıkla modül eklemesi yapılmaktadır. Siteler için birçok modül satışa sunulmuştur.GÜNCEL KAMPANYALAR

Web sitesi tasarımı 699tl

Kurumsal web site tasarımı
KDV dahil sadece 699₺

Son gün: 31.08.2019

Web Tasarım

Hemen İncele!
Google kampanyası

Google Ads hesap kurulumu ve yönetimi sadece 299₺

Son gün: 31.08.2019

Google Adwords

Hemen İncele!
Sosyal Medya Kampanyası

Sosyal medya reklam kampanyası kurulumu sadece 249₺

Son gün: 31.08.2019

Sosyal Medya Yönetimi

Hemen İncele!