Web Tasarım

Güncel web tasarım trendleri ve web tasarıma dair bilmeniz gereken her şey bu kategoride bulabilirsiniz.

Hosting Nedir?

Hosting Nedir? Ne İşe Yarar?

Web Tasarım

Hosting nedir? hosting ne işe yarar? nerede kullanılır, hosting türleri nelerdir makalemizde anlattık. Hosting (barındırma) ile ilgili bilgi için makalemizi okuyun!

Htaccess ile Tarayıcı Önbellekleme

.Htaccess ile Tarayıcı Önbellekleme

Web Tasarım

Tarayıcı önbelleklemeyi etkinleştirerek, pagespeed leverage browser caching (tarayıcı önbellekme özelliğinden yararlanın) uyarısından kurtulabilirsiniz. Önbelleklemeyi öğrenmek için hemen makalemizi inceleyin.

301 Yönlendirme Nasıl Yapılır?

301 Yönlendirme Nasıl Yapılır?

Web Tasarım

301 yönlendirmesi yaparak, eski, kalitesiz veya artık kullanılmayan web sayfalarınızı yönlendirmeyi öğrenin. 301 yönlendirme adımları rehberimizde.

HTTP Durum Kodları

HTTP Durum Kodları ve SEO Etkisi

Web Tasarım

Web sitelerinde karşılaşabileceğiniz HTTP durum kodlarını bu makalede açıklamadık. HTTP hata kodları ve daha fazlası için hemen makalemizi inceleyin.

2020 Web Tasarım Trendleri

2020 Web Tasarım Trendleri

Web Tasarım

Web sitesi düzeni, içerik üretimi ve grafik tasarım olmak üzere birçok farklı yönü içerir. 2020 web tasarım trendleri için makalemizi okumaya başlayın.

Web Tasarım Fiyatları

2021 Web Tasarım Fiyatları

Web Tasarım

Bir web sitesi tasarlamanın ortalama maliyeti 1000 ile 5000 TL arasındadır. Web sitesinin stili, boyutu, işlevselliği, alan adı uzantısı, kullanılan hosting ve döviz kuru dahil olmak üzere çeşitli faktörler web tasarım fiyatını etkiler.