Web Sitesi Fiyatları (2023 Güncel Liste)

Web Tasarım Fiyatları Listesi
Son Güncelleme: 11/03/2023

Web sitesi fiyatları ortalama 5.000 ₺ ile 20.000 ₺ arasındadır. Web sitesinin stili, boyutu, işlevselliği, alan adı uzantısı, kullanılan hosting ve döviz kuru dahil olmak üzere çeşitli faktörler web tasarım fiyatını etkiler. Kukumav.Net olarak sizler için hazırladığımız 2023 web tasarım fiyatları listemizi okumaya devam ederek daha fazla fikir sahibi olabileceksiniz.

Web tasarımı alanında faaliyet göstermekte olan ajansımız, müşterilerimizin hizmet verdiği sektöre uygun, ürün içeriklerini ve ürünlerin görselliğini yansıtan site kurulumları tasarlamaktadır. Kurumsal kimliğinizin bir parçası olan web tasarımına bağlı olarak, web tasarım fiyatları hizmet almak istediğiniz alan ve niteliğe göre değişim gösterir.

Web sitesi fiyatları sizlerin ihtiyaçlarına göre değişiklik göstermektedir. Hazır tasarıma sahip web sitelerinde sabit fiyat olsa da profesyonel web tasarım ajansları her zaman sizin kurumsal ihtiyaçlarınıza özel web sitesi tasarladığı için size özel bir fiyat verilmektedir. Web sitesinin alt yapısı, sitenin kapsamı, web tasarım fiyatlarını belirleyen önemli faktörlerdir.

2023 Web Sitesi Fiyatları Listesi

Profesyonel web sitesi tasarımı konusunda fiyatlar aşağıdaki tabloda sunulduğu gibidir. Fiyatlarımıza domain, hosting ve SSL sertifikası dahildir.

Hizmet Adı:Açıklama:Fiyat:
Hazır Tasarım FiyatıÖnceden hazırlanmış sektöre özel hazır tasarımlar.5.000 ₺
WordPress Site FiyatıSektörünüze özel, lisanslı temalarla sunulmaktadır.8.500 ₺
Özel Tasarım Fiyatıİşletmenizin ihtiyaçlarına göre özel olarak tasarlanır.15.000₺
E-Ticaret Sitesi FiyatıÜrün hacmine göre belirlenen alt yapı kullanılmaktadır.20.000 ₺

Yukarıdaki fiyatlar proje ve isteklerinize göre değişiklik gösterebilir. En doğru fiyatlar için bizimle iletişime geçebilir, ihtiyaçlarınıza en uygun web tasarım teklifini alabilirsiniz.

Özel Tasarım Web Site Fiyatları

Şirketinizin web tasarım için ne kadar harcaması gerekiyor ve web tasarım hizmeti neleri içeriyor? 15.000 ₺‘den başlayan özel tasarım web sitesi fiyatları için Kukumav.Net Web Tasarım Ajansı, her zaman en ucuz web sitesi fiyatları ile mobil ve SEO uyumlu profesyonel web tasarım hizmetleri sunmaktadır.

WordPress Web Site Fiyatları

WordPress web site fiyatları, web tasarım, içerik, logo ve güncelleme üzerinden değerlendirilebildiği gibi grafik özellikleri ve paketlerin güncelleneceği dönemlere göre de fiyatlar değişiklik göstermektedir. Maliyetli bir işlem olmamakla birlikte WordPress web site kurulumu ve tasarımı firmanızı önemli bir noktaya taşıyabilmektedir. Sosyal medya reklamlarından, SEO uyumlu içerik paketlerine kadar birçok alanda sitenizi üst sıralara taşıyacak olan web site tasarımları için özgün ve yenilikçi ekibimizle tanışabilirsiniz. 8.500 ₺‘den başlayan WordPress web site fiyatları için bizimle iletişime geçerek, web sitenizin güncel kalmasını sağlayacak stratejik planlamalar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Hazır Tasarım Web Sitesi Fiyatları

Hazır tasarım web siteleri, sektörünüze göre önceden hazırlanmış temalardan oluşmaktadır. Çoğu zaman temalarda istediğinize göre değişiklikler yapamazsınız veya bu değişiklikler için ek ücretler ödemek durumunda olursunuz. Eğer işletmeniz için hazır tasarım bir web sitesine ihtiyacınız olursa Kukumav.Net ile iletişime geçebilirsiniz. Hazır tasarım web tasarım fiyatları 5000 ₺‘den başlayan fiyatlarla ücretlendirilmektedir.

Hazır web sitesi paketleri hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz, sektöre göre özel olarak hazırlanmış temalarımızı incelemek için https://www.sitenitasarla.com/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

Freelance Web Tasarım Fiyatları

Freelance çalışanlar genellikle şirket içi web tasarımcılarından daha yüksek bir oran kazanırlar çünkü sağlık sigortası ve çalışanların aldığı diğer avantajlar almazlar. Freelance web tasarım hizmeti veren kişiler, temel bir web sitesi için içerik oluşturma, tasarlama ve oluşturma için sizin istekleriniz doğrultusunda çalışmaktadırlar.

Freelance web tasarımcıları genellikle saat başına veya proje başına bir ücret alırlar. Freelance çalışanlar Freelance web tasarım fiyatları konusunda ajanslara göre daha esnek fiyatlandırma yapmaktadırlar.

Web tasarım Fiyatları Nasıl Belirleniyor?

Web tasarım için 5.000₺ ile 20.000₺ arasındaki geniş fiyat aralığını neyin belirlediğini merak etmek doğaldır. Web tasarımın arkasındaki hizmetleri anlayarak, şirketiniz ve siteniz için doğru bir bütçe oluşturabilirsiniz.

Web Tasarım Fiyatları

1. Web Sitenin Kapsamı

Web sitenizin kapsamı, web tasarım fiyatlandırmasında önemli bir rol oynar. Daha büyük bir web sitesi oluşturmak istiyorsanız, web tasarım hizmetleri için daha fazla bütçe ayırmanız gerekir. Çoğu durumda, ajanslar web sitenizin boyutunu sayfa sayısına ve özelliklerine göre tanımlar.

Web sitenin kapsamını sayfa sayısı, ssl sertifikası, domain (alan adı), hosting, yönetim paneli gibi özellikleri belirleyebilir. Arama motorlarında üst sıralarda yer alacak SEO uyumlu, mobil uyumlu bir web sitesi, web tasarım fiyatlarını belirleyebilir.


2. Web Site Teması

Web sitelerinin tarzı çok fazla değişiklik gösterir, bu nedenle tercih ettiğiniz site stili web tasarım fiyatlandırmanızı etkiler. Örneğin, lüks bir restaurant işletmesiyseniz muhtemelen sadece markanızı değil, aynı zamanda menülerinizi veya iç ve dış mekan profesyonel fotoğraflarınızı sergileyebileceğiniz kaliteli bir web sitesi oluşturmak istiyorsunuzdur. Buna karşılık, bir çilingir iseniz, güven odaklı, daha basit ancak profesyonel bir tasarıma sahip olabilir. Çoğu durumda, sektöre özel tasarım ve emek miktarı nedeniyle web tasarım maliyeti belirlenmektedir.


3. SEO Çalışmaları

Firmanızın arama motorlarında üst sıralara taşınması için SEO’ya ihtiyacınız olacaktır. Web tasarımı bunun için tek başına yeterli olabilecek bir kurulum değildir. Aynı zamanda SEO içerikte tek başına başarılı olmayacaktır. Kaliteli ve kurumsal bir görünürlük için her zaman güncel, özgün ve tasarım bir web sitesine ihtiyacınız vardır. Bu sebeple web tasarım fiyatları, alacağınız paketler ve istediğiniz günlük içerik paketlerine göre değişim göstermektedir.

Web tasarım hizmeti veren bir dijital reklam ajansı ile ortaklık yapıyorsanız, muhtemelen web tasarımı ile birlikte SEO hizmetleri sunarlar. Kukumav.Net gibi bazı ajanslar, yalnızca SEO değil, aynı zamanda bir performans garantisi de verir. Örneğin, web sitenizin, “araç kiralama” anahtar kelimesi için yapılan çalışmalardan sonra tıklanma ve görüntülenme oranın yükselmesini garanti eder.


4. Mobil Uyumlu Tasarım

Dünya internet trafinin %50 ‘si mobil cihazlardan geldiğinden dolayı, web sitenizin mobil dostu veya duyarlı tasarıma sahip duyması çok önemlidir. Aksi halde şirketiniz değerli müşterilerinizi ve güvenilirliğinizi kaybetme riskini alır. Mobil dostu responsive tasarım bir site, kullanıcıların yüzde 60’ından fazlasının görüşünü geliştirir. Ayrıca, kullanıcıların neredeyse yüzde 70’inin müşteriniz olma olasılığı daha yükseltir. Sitenizin mobil uyumlu olup olmadığını Google mobil uyumluluk testi ile öğrenebilirsiniz.


5. Kurumsal Kimlik Çalışmaları

Web tasarımı kurumsal bir kimlik ile oluştururken, aynı zamanda alıcıların sizi fark etmesi için de büyük bir fırsat haline dönüşebilmektedir. Google arama motorlarında üst sıralara çıkmak, yaptığınız faaliyetlerin her zaman göz önünde olmasını sağlamak firmanızın kurumsal kimliğinin bir parçası olacaktır.

Kalitenizi tasarımların gösterdiği görsel bir dünyaya yolculuk etmek için web tasarım fiyatları hakkında bilgi edinebilir ve siz de sektörün en iyisi olabilirsiniz. Grafik tasarımları, SEO, içerikler ve erişim kolaylığı için kukumav.net en uygun web sitesi fiyatları ile işinizi büyütün.


6. Logo Tasarımı

Firmanızı temsil eden ve her zaman müşterilerinizle iletişime geçecek olan sadece web siteniz değil aynı zamanda logo tasarımınızdır. Web sitenizdeki logonun çarpıcı olması ve sizi temsil ediyor olması müşterilerinizin aklında kalıcı bir yere sahip olmanız anlamına gelmektedir. Kukumav.Net olarak en uygun logo tasarım fiyatları ve web sitesi fiyatları sunarak müşterilerimizin yanında olmaktayız.

Web Tasarımının Önemli Noktaları

Günümüz teknolojisinde reklam, içerik ve satış işlemlerinin internet üzerinden sağlandığını düşündüğümüz zaman, web tasarımının ne kadar önemli bir yere sahip olduğunu da anlayabiliyoruz. Bugün bir doktorun işi hakkındaki bilgileri dahi, internet üzerinden erişerek analiz edebiliyoruz.

Sizin markanızın ne ifade ettiği, nasıl çalıştığı ve referansları hakkında müşterilerinizin bilgilenmediğini bir düşünün. Bu artık ya faaliyet göstermediğiniz ya da kurumsal bir şirket olmadığınız anlamına gelebiliyor. Kısaca mutlaka internette var olmanız gerekiyor. Bu da web tasarımı ile mümkündür.

Bu nedenle web sitesi tasarımı firmanızın kartviziti, reklam panosu ve hatta satış uzmanı yerine geçebilecek bir güce bile sahip olabilir.

Müşterileriniz için önemli bir nokta olan tasarım, uzman ekiplerle birlikte alıcı kitlenize göre hareket edilerek tasarlanan kurulumlardır. Web tasarımı fiyatı bu noktada, istediğiniz içerik ve SEO gibi ek paketlerle ekstra ücretlendirilebilmektedir.

2023 güncel web sitesi fiyatları listemiz bu şekildedir. Eğer kurumsal bir web sitesine ihtiyacınız varsa kampanyalar sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Kukumav.Net özel tasarım web sitesi fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için hemen bizimle iletişime geçin! En uygun web tasarım teklifi alın!

Tüm Yorumlar

Comments are closed.