Neden Web Sitesine İhtiyacımız Var 10 Sebebi

Neden Bir Web Sitesine İhtiyacımız Var?

Küçük bir işletme sahibiyseniz veya yeni başlıyorsanız, işe yeni başlayan çoğu kişi gibi, sosyal medyada her şeyi yapabileceğiniz bir web sitesine sahip olmanın faydası olmadığını düşünebilirsiniz. Belki de kurumsal bir web sitesine ayıracak bütçeniz olmadığını düşünüyorsunuz. Aslında web tasarım fiyatları düşündüğünüz kadar yüksek olmayabilir. Bu makalede neden bir web sitesine ihtiyacımız var? bu konuyu anlattık.

Web Sitesi Yaptırmanız Gereken 10 Neden


1. Online Broşür

Şirketler, broşürler oluşturup bunları dağıtarak milyonlarca lira para harcadılar. Bir web sitesine sahip olmakla bunu tamamen atlayabilirsiniz. Potansiyel müşterileriniz sizi ve ürünlerinizi çevrimiçi olarak bulabilir. İşinizin çoğunu ağ iletişimi ve kişisel bağlantılar aracılığıyla alırsanız, web sitenizi kontrol etmek isteyeceklerdir.


2. Daha Fazla Müşteri

İnterneti her gün 2,6 milyardan fazla insan kullanıyor ve bu kişilerin yaklaşık %90’ı bir şeyler satın alıyor ya da son 12 ayda bir işletme ile iletişim kurdu. Yani bir internet sitesi sahibi olmadan, pastanın büyük bir kısmını kaçırıyor olacaksınız.


3. Gösteriş Etkisi

İnsanların kendi işini tanıdığında hissettiğin duyguyu tanıyor musunuz? Bir internet sitesine sahip olduğunuzda yaptığınız referansları gösterebilir ve işinizle gurur duyabilirsiniz.


4. 7/24 Ulaşılabilirlik

Web siteniz herhangi bir denetim olmaksızın 7/24 çalışır ve kapatmanız gerekmez. Müşterileriniz için her zaman orada olabilirsiniz.


5. Müşterilerle İletişim

Web sitenizde bir blog, hatta bir özet akışına sahip olarak, en yeni teklifler, ürünler, promosyonlar, etkinlikler, fotoğraflar veya diğer içerikler üzerindeki müşterileri güncelleyebilirsiniz.


6. Pazarlama

İnternet daha önce var olmayan yepyeni bir pazarlama dünyası açtı. Web siteniz, düşük maliyetli pazarlama tekniklerinin tamamını kullanarak yeni işler çekebilir.


7. Müşteri Desteği

Destek talep sistemi veya web sitenizdeki bir SSS ile müşteri desteğinin maliyetini büyük ölçüde azaltabilirsiniz.


8. E-posta

E-posta oluşturmanın başka yolları olduğunu biliyoruz, ancak bir web sitesine sahip olarak kendi e-posta adresiniz olan info@siteadi.com adresine sahip olabilirsiniz. Daha profesyonel ve hatırlanması daha kolaydır. Kukumav.Net olarak ali_yilmaz34_1923@gmail.com’u çok sevdiğinizi biliyoruz, ancak müşterilerde gerçekten yankı uyandırmıyor.


9. Basın Bültenleri

Kulağa biraz uzak geldiğini biliyoruz, ama doğru. İşletmeniz hakkında çevrimiçi olarak ucuz basın bültenlerini yayınlayabilirsiniz, ancak bunu yapmak için bir web sitesine ihtiyacınız olacaktır.


10. Blog Siteleri

Sporu seviyor musun? müzik, alternatif dans, fotoğrafçılık, tatiller, arabalar, yemek tarifleri, bilim veya hayvanlar nasıl? Öyleyse, sadece olmasını bekleyen bir iş fikrin var. İnternet, trafiği ve geliri çekebilecek sınırsız sayıda niş bloğu için yer sunuyor. Sadece sevdiğin bir konuyu seç ve onun hakkında yazmaya başla.

Kukumav.Net ile Web Tasarım yaptırmak isterseniz, hemen bizimle iletişime geçin! En uygun web tasarım fiyatları ile hizmetinizdeyiz.

İlgili Konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir