• Bize Ulaşın: 0532 411 61 01
internet sitesi kurma

İnternet Sitesi Kurma

Bir internet sitesi kurmanın en popüler yolu web tasarım ajansları, web tasarım firmalarıdır. Bir web tasarım ajansı işletmenizin web sitesini oluşturmak için içerik yazma (editörlük), alan adı, e-posta sunucu, hosting barındırma, şablon tasarımı ve kodlama gibi tüm zor işleri yaparak web tasarım sürecini tabiri caizse her şey dahil paket haline getirebilir.

Bir Web Sitesinin Planlanması

Bir web sitesi oluşturmaya karar verdiğinizde işe planlama yaparak başlamalısınız. Web sitesinin tasarımında doğaçlama hareket etmek iyi bir fikir değildir. Planlama; web sitenizde hangi bölümlere ihtiyacınız olduğuna, sizin için en önemli içeriğin ve web sitenizin nasıl tasarlanması gerektiğine karar vermenize yardımcı olacaktır. Planlamaya başlamak için en iyi yol, internet sitenizin neye ihtiyaç duyacağına dair bilgilerin yer aldığı bir taslak oluşturmaktır.

Web Sitenizi Planlamanın İpuçları:

 • Elinize bir kalem kağıt alın ve internet sitenizde olmasını istediğiniz her şeyi yazın.
 • Rakiplerini ve diğer ilginç web sitelerini inceleyin. Böylece neyi sevip neyi sevmediğini not alabilirsiniz.
 • İnternet sitenizde nelerin olması gerektiğini belirletikten sonra insanlara ne düşüklerini sorun. Listeye dahil edebileceğiniz bazı yeni ilginç fikirler bulabilirsiniz.
 • Web sitenizde yer alacak tüm sayfaların yer aldığı bir liste oluşturun. Başlıklar, alt başlıklar, anahtar kelimeler, ne tür içerikler ekleneceği, ve sayfanın diğer sayfalara göre önem derecesini belirleyin.

 • Web Sitesi Tasarımı

  Harika görünen web sitesi tasarımları oluşturmak kolay değildir. İnternette hazır web sitesi oluşturucusu olarak hizmet veren birçok araç bulunmaktadır. Bu web sitesi oluşturucularında görsel bir çalışma alanı bulunur. Genellikle sınırlı sayıda şablona sahiptirler ve iyi olan şablonların dışında korkunç şablon tasarım örnekleri de var. Ayrıca şablonların beğenmediğiniz bölümleri varsa (renk, yerleşim vs.) muhtemelen CSS ve HTML'yi sizin değiştirmeniz gerekecektir.
  Ayrıca bir web sitesi oluşturma aracı için ayda 150 - 200 ₺ ödemek yerine, web sitenizi bir tasarımcı veya web tasarım ajansına yaptırmanız daha ucuz olacaktır.

  Kukumav.Net olarak müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda, modern görünen, Google gibi arama motorlarıyla uyumlu (SEO uyumlu), responsive tasarımlı (mobil ve tablet cihazlarla uyumlu), tüm tarayıcılarda mükemmel görünen web siteleri tasarlıyoruz.

  Sizin için oluşturduğumuz güncel web sitesi kampanyalarımızı inceleyebilir, en uygun teklifleri alabilirsiniz.


  Eğer siz de Mobil & SEO uyumlu profesyonel bir web sitesi oluşturmak isterseniz hemen müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçiniz.

  GÜNCEL KAMPANYALAR

  Web sitesi tasarımı 699tl

  Profesyonel web site tasarımı
  KDV dahil sadece 699₺

  Son gün: 31.10.2019

  Web Tasarım

  Hemen İncele!
  Google kampanyası

  Google Ads hesap kurulumu ve yönetimi sadece 299₺

  Son gün: 31.10.2019

  Google Adwords

  Hemen İncele!
  Sosyal Medya Kampanyası

  Sosyal medya reklam kampanyası kurulumu sadece 249₺

  Son gün: 31.10.2019

  Sosyal Medya Yönetimi

  Hemen İncele!