• Bize Ulaşın: 0532 411 61 01
SEO Dış Kaynak Hizmetlerinin 10 Büyük Avantajı

SEO Dış Kaynak Hizmetlerinin 10 Büyük Avantajı

Tahminler, 2020 yılına gelindiğinde küresel SEO endüstrisinin 80 milyar dolar değerinde olacağını öngörüyor. Şaşırdınız mı? bu şaşırtıcı değil, araştırmalar, bir arama motorunda en yüksek sonucun tüm trafiğin yaklaşık üçte birinin geçtiğini göstermiştir. Yüksek dönüşümü olan bir iş için bu büyük bir fark yaratabilir.

Ancak SEO biraz karmaşıktır. Muhtemelen sahip olabileceğiniz en iyi SEO’ya sahip olduğunuzdan emin olmak istersiniz. Şirket içi ekibinize güvenmeli mi yoksa dış kaynak SEO hizmetlerinden birini mi seçmelisiniz?

1. Uzmanlık

İşletmelerinizi YouTube'da birkaç muhasebe videosu izleyen birine emanet etmek istemezsiniz değil mi? Peki neden SEO kadar önemli bir şeyi gerekli uzmanlık seviyesine sahip olamayacak kurum içi bir ekibe bıraktınız?
Arama motoru optimizasyonunu dış kaynak olarak seçerek, işi yapmak için gerekli olan bilgi ve becerilere sahip bir ekip tuttuğunuzdan emin olabilirsiniz. İhtiyacınız olan bilgi birikimine sahip bir ekip arıyorsanız, dış kaynak SEO kullanımı mükemmel bir seçenektir.

2. Sorunlarla Baş Etme

En iyi seçeneğin, bu alandan yeni mezun olmuş öğrencileri işe almak olduğunu düşünebilirsiniz. Bu harika, tabii işler yolunda giderken… Fakat bir şeyler ters giderse? Bir SEO şirketi daha önce tüm sorunları görmüş olacak ve ne olursa olsun ne yapacağını tam olarak bilecek. Çoktan hatalarını yapmışlar ve yıllar önce hatalarından ders çıkarıp öğrenmiş olacaklar.Sorunlarla baş etme konusundaki bu deneyim seviyesi SEO kadar hızlı değişen bir alanda paha biçilmezdir.

3. Yeni bir Bakış Açısı

Kendi şirket içi SEO'nuzu yapıyorsanız, ekibinizin toplantıları büyük olasılıkla çok benzer olmaya başlamıştır. Aynı şeyleri yapmaktan kaçınmak çok kolay. Ne yazık ki, SEO dünyasında geçen yıl başarılı olan bir çalışma bu yıl o kadar da etkili olmayabilir. Belki de geçen yıl çok paralar vererek satın aldığınız backlinkler kırılmıştır? Artık yeni bir bakış açısı elde etmek gerçekten size yardımcı olabilir. Dış kaynak kullanımı, yalnızca yeni bir bakış açısına değil, aynı zamanda tüm ekibine de erişim sağlar.

4. Kontrol Edilebilir Bütçe

Şirket içi SEO ekibiniz için bütçeleme zor olabilir. İşler iyi gittiğinde, sadece küçük bir takıma ihtiyacınız olacak. Ancak bir şeyler ters gittiğinde, kendinizi daha fazla personel hazırlarken ve güzelce planlanmış bütçenizin yavaşça tükenmeye başladığını görebilirsiniz. Bir SEO şirketi genellikle sabit bir aylık ücret talep edecektir. Durum ne olursa olsun, ne kadar ödeyeceğinizi her zaman tam olarak bileceksiniz demektir. Muhasebeciniz bunun için kesinlikle teşekkür edecektir.

5. Algoritma Değişikliklerden haberdar olun!

Arama motorları bizi ayak parmaklarımızda tutmaya bayılır. Algoritma değişiklikleri herhangi bir zamanda düşebilir ve sıralamanıza zarar verebilir. Bir zamanlar ön sayfada ne olduğunu aniden belirsizliğe girdiğini görebiliyorsun. Güncellemelerden haberdar olmaya çalışmak tam zamanlı bir iş olabilir.

SEO şirketlerinin bu değişikliklerden haberdar olmaları ve bunlara uymaları için para ödüyorlar. Kurum içi ekibiniz aynı hızda tepki vermekte zorlanabilir. Teknolojik değişikliklerin önüne geçecek bir ekip arıyorsanız, bu SEO hizmetlerimizle alakalı hemen bize ulaşın!

6. Daha Az Eğitim

SEO, tüm personelinizin farkında olması gereken bir şeydir Ancak herkesi yüksek bir seviyeye kadar eğitmek çok zaman ve paraya mal olur. Ayrıca algoritmalar değiştiğinde, tahmin et ne oldu? Herkesi tekrar eğitmek zorundasın.SEO'nuzu dışarıdan bir ajansa aktarmak, personelinizi eğitmek için harcadığınız zamanın ve paranın şimdi farklı bir kullanıma sokulabileceği anlamına gelir. Ve tüm bu zaman boyunca SEO'nunuzun emin ellerde olduğunu bileceksiniz.

7. Tutarlılık

Sektördeki en iyi SEO ekibini işe aldınız. Her şey harika gidiyor. Ardından SEO’cunuz size ayrılmak istediklerini söyler. Birden takımını tekrar kurman gerek. Ve bunu yapabilmek mümkün olsa da, SEO’nuzun tekrar çalışmaya başlaması ve sorunsuz şekilde çalışması için çok zaman harcayacağız.

Bir SEO ajansıyla çalışmak, her zaman tutarlı olmanız anlamına gelir. İşe alma ve işten çıkarma konusunda endişelenmenize gerek yok; Yapmanız gereken tek şey harika SEO avantajlarından yararlanmak.

8. SEO'dan Daha Fazlası

Çoğu SEO ajansı SEO hizmetlerinden çok daha fazlasını sunar. Birçoğu web tasarım ve geliştirme, dijital pazarlama, uygulama geliştirme, sosyal medya yönetimi, e-posta pazarlaması, online reklamcılık ve daha fazlası gibi hizmetler de sunmaktadır. Mükemmellik, yaklaşımınızı bütünleştirebilmek için tüm pazarlama ihtiyaçlarınızı tek bir bağlantı noktasında toplamalısınız.

9. Ölçeklenebilirlik

İşletmenizin yeni bir şubesi için bir web sitesi oluşturuyorsanız, daha çok SEO çalışması yapmanız gerekir.Ancak bir kez bu çalışmaya başladıktan sonra aynı seviyeye ihtiyacınız olmayacak. Şirket içi SEO ekibiniz, saatlerinin kesildiğini görmek veya fazla mesai yapmak zorunda kalmaktan mutlu olmayacak çünkü yeni site tasarımı için yeterli personeliniz yok. Dış kaynak kullanımı, ihtiyaç duyduğunuzda ihtiyacınız olan tam hizmet seviyesine sahip olabileceğiniz anlamına gelir. Ayrıca uğraşmak zorunda kalacak hiçbir hoşnutsuz personel olmayacak.

10. Başka Yere Odaklanabilirsiniz

Şirket içi ekibiniz varsa, birileri onları yönetmek zorundadır. Ve bu zaman alır.Bu süre, işinizde başka yerlerde kullanılmaya başlanarak başka şekillerde büyümesine yardımcı olabilir. SEO hizmetlerinizi dış kaynak sağlayarak, SEO'nuzun profesyonellerin dikkatini çektiğini bilerek güvenli bir şekilde işinizi yürütmeye odaklanmanızı sağlar.

SEO Hizmetleri Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İster misiniz?

SEO dış kaynak hizmetleri veya SEO'nun herhangi bir yönü hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, o zaman yardım etmek için buradayız.

Eğer siz de dış kaynaklı SEO oluşturmak isterseniz hemen Kukumav.Net müşteri hizmetleri ile iletişime geçin!

GÜNCEL KAMPANYALAR

Web sitesi tasarımı 699tl

Profesyonel web site tasarımı
KDV dahil sadece 699₺

Son gün: 31.10.2019

Web Tasarım

Hemen İncele!
Google kampanyası

Google Ads hesap kurulumu ve yönetimi sadece 299₺

Son gün: 31.10.2019

Google Adwords

Hemen İncele!
Sosyal Medya Kampanyası

Sosyal medya reklam kampanyası kurulumu sadece 249₺

Son gün: 31.10.2019

Sosyal Medya Yönetimi

Hemen İncele!